reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można zajść w ciąże mając endometriozę???

reklama
No to widzisz Stara, biust do przodu i dawaj...hihihihihi ubierz się ładnie do lekarza, umaluj, wszy powybijaj...hhihhhhii i może coś się trafi po drodze, a może sam lekarz będzie młody i przystojny, to powiedz, że szukasz ojca...hihihihihihi
 
A w środę idę na Usg genetyczne. Już się boję, ale jestem podekscytowana. Dr nagra mi płytkę 4d z bąkiem i może już określi płeć....
 
Kurka, to super! A czy nie możesz skorzystać ze znajomości lekarzy, którzy z Tobą pracują? Tzn w związku z określeniem konkretnie co Ci dolega...? Tylko fakt, że do dziecka i tak potrzebujesz chłopa na miejscu najlepiej, kurde i koło się zamyka. Słuchaj, a może starego swojego podstępem. Korzystaj z jego kasy, trochę zakombinuj oszczędności swoich i na in vitro sama uzbierasz.. Jemu powiesz, że to na NFZ, czy coś.... heheheheh trochę zagmatwane...
 
tere fere- ja jestem z Warszawy a ty skąd? z Bobaskowa? Wyszedł do Ciebie mail tylko się ze mnie nie śmiej:-) Na pewno na genetycznych wszystko pójdzie Ci dobrze i koniecznie musisz pokazać nam zdjęcia dzieciątka-mnie tu zawsze cisnęłyście o fotki!!!
sony sony- będę bardzo mocno za Ciebie trzymać kciuki, masz bardzo ciekawą pracę, sprawy medyczne to także mój żywioł;-) mam takiego bzika,ale nie pracuje w Placówce Medycznej.
Gatto- hey hey odezwij się do nas:)
 
reklama
Cholera... już mi brak pomysłów, a myślałam, że co dwie głowy to nie jedna... Ale makijaż i fryzurkę, no i mini, nie zaszkodzi założyć. W końcu do ludzi idziesz...heheheheheh i miej się na baczności, może ktoś Ci puści oczko... Idę lulu, czekam na wieści jak by co...Pisz, bo już tylko my zostałyśmy....

No i gieniek
 
Do góry