reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można zajść w ciąże mając endometriozę???

Sony podpisuję się pod postem Gatto, może Ci chłop jeszcze nie dorósł do dzieciaka, bo jakby chciał, to nie byłoby znaczenia w jaki sposób, tym bardziej że już wszystkiego próbowałaś.

Gatto, czujesz może już pływającego stwora w brzuchu? Coś mnie dziś lekko smyrnęło i tak sobie myślę, że może to to.
 
reklama
Kurna, właśnie gadałam z ciocią z innego miasta, kuzynka jest w 6 m-cu i pytałam jak tam. Przytyła już 20kg, lekarze są w szoku i mówią, że jak tak dalej będzie to urodzi niedługo i żeby się opanowała, ale jajka! Ledwo chodzi dziewczyna, a ogólnie zawsze wyglądała jak anorektyczka...
 
No kurna też znam, ale to już przegięcie trochę chyba, ta moja kuzynka jest do tego na najlepszej drodze, tylko po co się tak obżerać, przecież wystarczy normalnie jeść, a nie za dwóch. Tylko po rpostu produkty bardziej wartościowe. Moja kumpela też tyle przytyła, ale powiedziała szczerze, że się objadała, bo to jedyny czas kiedy nikt jej nie zabroni i krzywo nie spojrzy. Ale ciało zmasakrowane na amen! Skóra rozciągnięta, nadaje się tylko do plastyki i basiory od pach, piersi, nawet na łydkach miała. Pierwszy raz widziałam taki numer. No i po co to?! To nawet nie jest zdrowe dla dziecka, kiedy mamy flaki w brzuchu otłuszczone, ciśnienie od razu ekstremalnie wysokie i inne kłopoty ze zdrowiem.
 
Tere fere czasem ktos wlasnie nie moze sie opanowac i zjada chipsy, czekolade i wszystko inne co powoduje tycie. Ja staram sie jesc warzywa i owoce. No, ale kazdy ma swoj rozum i jak se zmasakruje cialo na wlasne zadanie, to nic z tym nie zrobisz.
Ja nie czuje malego, dzis mnie kluje w nerce, ale to nie to :p
 
a wiecie że żeby tyle przytyć wcale nie trzeba się objadać :tak: , wystarczy że sięsporo wody zatrzymuje , ja przy Kubie przytyłam 27kg ,może i jadłam sporo (wcale nie słodkie bo nie lubię) ale widać było jaka jestem spuchnięta
 
Nie do końca to woda, bo żeby przytyć samą wodą 15kg musiałabyś mieć ciężką chorobę, zespół nerczycowy, czyli m.in przestać sikać, czyli nerki by filtrowały, ale nie wydalały, to bardzo niebezpieczne. Jeśli by to była woda, to lekarze by Cię ze szpitala nie wypuścili, bez obniżenia wody w organizmie. Grozi to śmiercią, gdyż wszystkie toksyny zamiast zostać wydalone zostają w organizmie.

Ale Ty to zaraz schudłaś szybko, to i tak laska jesteś...:-)
 
reklama
ale ja nie mówię że to sama woda , w końcu w ciąży jak się jest to jeszcze dziecko rośnie i też coś tam waży , do tego dochodzi powiększająca się macica która daje kolejne dkg ,wszystko się zbiera do kupy ,no i cały czas mi lekarz pilnował ciśnienia i jeśli pojawiło by się białko w moczu to by mnie dokładniej badali tym bardziej że ja mam problemy z nerkami
po samym porodzie mi zeszło 15kg :tak:a z pozostałymi trzeba było walczyć niestety
 
Do góry