reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można zajść w ciąże mając endometriozę???

reklama
SonySony zrobiona biopsja, ktora mowi, ze guzek jest podejrzany z tendecja do wzrostu i zrakowienia (konkretnie rak brodawkowy)
 
Gatto zrób ze sobą porządek jeszcze przed porodem, będziesz mogła zająć się dzieciakiem spokojnie, a tak w szpitalu będziesz myślała z kim to dziecko siedzi... z resztą karmienie...
 
A gatto powiedz mi jak Twoja waga? Bo ja w 13tym idę do ginki, a jak wiesz nie mogę za bardzo tyć , bo wyzywa..hehhehe U mnie na razie 0kg, aż dziwne, bo do szczupłych nie należę raczej.
 
Dziewczynki moje kochane,aż łezka w oku się kręci,że za mną tęsknicie:biggrin2: Obiecuję poprawę,że będę więcej pisać!!
Tere fere- ja też dość długo nic nie przybierałam na wadze i byłam w szoku,bo ja zawsze miałam problem,żeby nie przytyć. Dopiero jakoś w 17 tygodniu ciąży z 2,5 kilo poszło mi do przodu. Jutro mam 20 tydzień,więc też się zważę i zobaczę jak sprawa wygląda. Dzięki za prywatną wiadomość-miło mi:tak:
Sony Sony- cholerka smucę się,że nie trafiliście z mężem w tym cyklu ze właściwy termin. Jeśli podejmiecie decyzję o IVF lub ICSI to służę pomocą, pytaj o co chcesz. Ja przed też miałam pewne obawy,bo jestem katoliczką i wszyscy dookoła mówią,że to złe,ale to bzdura ,mówią tak ludzie, którzy nic nie wiedzą na temat procedury. Nie dajcie sobie wmówić,że mordujecie zarodki lub sztucznie hodujecie, nic z tych rzeczy nie ma miejsca. W moim przypadku było tak,że nawet żadnego nie zamroziliśmy,bo mieliśmy tylko dwa więc ja uważam,że Bóg nie miał nic przeciwko,że podjęliśmy tą decyzję a wręcz przeciwnie-bardzo nam pomógł.
Gatto- ojoj nie miałam pojęcia,że masz problemy z tarczycą. Zapytaj lekarzy jak jest lepiej, czy teraz poddać się operacji czy już po porodzie. Nie wiem jak to jest ze znieczuleniem,czy można w ogóle w ciąży kogoś usypiać lub miejscowo znieczulać..a jak odkryłaś,że masz tam guzka? ja nigdy jeszcze nie miałam prześwietlonej tarczycy,ale biorę leki na lekką niedoczynność. Słyszałam,że czasami takie zmiany w tarczycy wchłaniają się od przyjmowania leków. Co do zaciążenia,bo pytacie to nic na ten temat nie wiem;-) chodziło mi o inną wiadomość, już wam napiszę-Tuszka urodziła jakiś czas temu dzidziusia, ma na imię Marcel i ważył chyba ponad 3 kilogramy. Czekałam aż sama to obwieści,ale pewnie jest zajęta,więc już wam napiszę-mam nadzieję,że się na mnie nie pogniewa:-( O Milii to ja nic nie wiem, ślad po niej zaginął-wydaje mi się,że ma urlop i jest na wakacjach za granicą. Nic nie wspominała o swoim ślubie,więc albo była u kogoś innego,albo nam tu obwieści nowinę jak wróci;-)
Pozdrawiam wszystkie dziewczyny z naszego forum!!!szkoda,że niektóre naprawdę już przestały pisać-Aga,Wikulaa i wiele innych...
 
Ostatnia edycja:
Tere fere ja jestem dokladnie 2 kg na plusie, ale naprawde mialam taki okres co musialam cos przezuwac non stop, bo bylam po prostu glodna. Teraz sie to unormowalo na szczescie, i nie mam takiej chcicy na jedzenie :happy2: No, ale brzuszek tez rosnie, wszystko sie rozciaga, skora swedzi....Ja generalnie startowalam z 56kg, to wiesz, po 3 miesiacach takiego jedzenia to i tak sie dziwie, ze tylko 2 na + jestem :tak:

Gieniek ja mam Hashimoto i przy rutynowej kontroli lekarz mi dal skierowanie na usg, zrobilam je bardzo szybko, wyszedl guzek 1cm podejrzany. Mimo, ze lekarz stwierdzil, ze nie rokuje zle tak na dotyk i wyglad, bo miekki jest, ale dla spokoju ducha kazala zrobic biopsje. Zrobilam ja (to byly 3 rozne egzaminy) i wyszlo to co wyszlo. Jako, ze moja siostra, kuzynka ma Hashi, mama miala raka brodawkowego, to nalezy go usunac. Zreszta wszystkie "podejrzane" guzki wycinaja, bo one wczesniej czy pozniej rakowieja. I tak oto przygotowuje sie pomalu do operacji w czasie ciazy. Ginek mnie zapewnial, ze dziecku nic nie bedzie podczas znieczulenia, teraz stosuje sie jakies inne srodki, wiec muze im wszystkim zaufac, nie mam wyjscia.
 
reklama
No Gieniek, przy blizniętach to Ty chyba za chuda jesteś.

Gatto, to smaruj się oliwkami, bo rozstępy Ci się szybko mogą porobić kurczę, jak skóra swędzi. Ja startowałam 58 i na razie mam 58, ale 2kg do 20 tc to widzę to cienko.
 
Do góry