reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można zajść w ciąże mając endometriozę???

reklama
tere fere no jak to dzieciaki -dają rade ;-) ale i ja z nimi jakoś daję , Kuba ostatnio jak byłam z nim na zakupach mówił "stopa" a brzmiało jak "doopa" no i cieszyłam się że w obcym kraju to nikt tego nie rozumie :-D , za to Lenka pełza jak szalona i czasem się przymierza do raczkowania ale chyba jednak jeszcze nie pora skoro nie rusza ;-), w środe wielki dzień bo Kuba zaczyna przedszkole no i idziemy całą familią bo to spotkanie organizacyjne , jak o tym pomyśle to mi się już płakać chce ,chociaż będzie chodził 2 razy w tygodniu
gieniek super że urlop udany , ja to za górami nie przepadam może dlatego że odkąd pamiętam to wakacje spędzałam w górach bo blisko było a teraz też mieszkam w takim mieście że ciągle gdzieś pod górkę :tak:
 
Sony, urlop bardzo udany. W Turcji na pogodę nie narzekała. W nocy 32 stopnie, ale po 1 dniu w ogóle tego się nie czuje. Martwiłam się o samopoczucie, jedzenie i przegrzanie, ale na prawdę nie ma o co się martwić. Także dziewczyny nie trzeba rezygnować z wyjazdu kiedy jest się w ciąży. Tam się cały czas odpoczywa, na wycieczki nie jeździłam, żeby nie przegiąć. Jedzenie normalne, bo jadłam tylko w hotelu. Popływałam, było super!

AniaSm, no to jak lenka zaraz zacznie raczkować i dreptać, to będziesz musiała mieć oczy do okoła głowy. A fajnie , że Kubuś pójdzie do przedszkola. Będzie tam miał rówieśników, dzieci jak chodzą do żłobka lub przedszkola szybciej się rozwijają, są bardziej otwarte, lepiej sobie radzą w życiu. Nie rozpaczaj mamusiu...hihihiihihiiiihih:-D
 
Kurczę Sony, próbuj na razie dalej czekając na IVF... Moja kochana biduleczka...:hmm::hmm::hmm::hmm: Kiedy to masz podchodzić? Może nie warto czekać??

Idę lulu, nie smutaj się Słoneczko...całuję Cię w czółko:sad::sad::sad:
 
Kurczę Sony, próbuj na razie dalej czekając na IVF... Moja kochana biduleczka...:hmm::hmm::hmm::hmm: Kiedy to masz podchodzić? Może nie warto czekać??

Idę lulu, nie smutaj się Słoneczko...całuję Cię w czółko:sad::sad::sad:
Te moje próbowanie jest do bani. Mój jak przyjeżdża z niemcowni to tyko od soboty do soboty. Jak @ przylazła w poniedziałek, to owulacja też była 14 dni temu w poniedziałek, bo to jest wartość stała. A ja z moim ostatni raz w sobotę rano i dupaaaa. Był 3 tygodnie i jeszcze na owulkę nie trafił. To trzeba sobie tylko kulkę w łeb strzelić. Teraz ma przyjechać w październiku i też pewnie coś się poknoci.
Co do IVF to nie mam nic konkretnie zaplanowanego. Czekam na wizytę u gastrologa, żeby się dopytać czy faktycznie muszę być na diecie i czy ta choroba w moim stadium powoduje niepłodność. Potem będę myśleć o IVF. Wizytę w klinice mam teraz w czwartek, pokaże mu moje wyniki i chłopka z kariotypów i niech coś pomyśli.
 
Kurde Sony, ściągnij gostka z niemcowni z alarmem w Twoją owulkę i już. Krótka piłka. Powiedz, że ma przyjechać na bzykanie i może wracać...hihihihihihihi, kurczę szkoda, że IUI Ci nie wychodziły, bo w tej sytuacji, lepiej pobrać nasienie, Stary niech wraca i czekać na swoje jajo...:-)
 
reklama
Hej, niestety nie tak łatwo mi tam jechać. Raz że mam tam 1200km, dwa musiałabym załatwiać nocleg, bo u mojego nie mogę mieszkać. Warunki nie za fajne. Tam mieszka 10 chłopów u kobity w domu, ona u góry i nie pozwala nikomu więcej nocować. Dziś dostałam wiadomość, że się gdzieś przenoszą, bo mojego na inny oddział przenoszą. No właśnie tak ostatnio wyliczyłam, że miał pojechać zaraz po owulce, a tu się trochę okres spóźnił i potem owulka. Ciężko, mój musi też dużo wcześniej składać wniosek o wolne. Nie może tak sobie przyjechać:((
 
Do góry