reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można zajść w ciąże mając endometriozę???

Gatto, gonię Cię Stara, ale Ty ciągle mnie wyprzedzasz o 2 tygodnie... hihhihihihi. Może przy porodach się wyrówna... hihihiihihi Ja wcześniej, Ty pózniej:-D:-D:-D:-D
 
reklama
tez tak moze byc....na kiedy masz termin??

wlasnie ja tez mam przeziernosc z testem pappa i sie zastanawiam ile sie czeka na wyniki..
 
hahahaha, no bez przesady, miliardami sie bedziesz przejmowac?? :-D:-Du nas to dla wlasnego widzimisie nie zrobia ciecia
 
Hihihihi.....
Raczej już się nie dam przekonać do naturki.:rofl2: Dlatego nie dyskutuję, bo każdy ciągnie na swoją stronę, sama to rozumiem, bo też mam chęć wszystkich przekonać do cięcia.
 
reklama
No wiem, wiem, ale procentowo wśród moich kumpeli, gorsze powikłania są po naturce... a ja nie chcę ryzykować. Jestem związana z moją seksualnością i układem moczowym.... hihihihihihihihih:-D:-D:-D
 
Do góry