reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można zajść w ciąże mając endometriozę???

Uwaga, uwaga, dobre wiesci z malym Gattino wszystko w porzadku, jest, zyje, macha lapkami, kosc nosowa juz widoczna, parametry w normie. Ale emocje!!!! Myslalam, ze mi serce wyskoczy!!
 
reklama
Gatto to kamień z serca, że wszystko dobrze.
AniaSm pierwszy sąbek to dopiero przeżycie, noce nie przespane.
Zmykam do rodziców na kilka dni. Trzymajcie się kobity ciepło.
 
Ujjj, Lejdis... na prawdę cichutko na forum.

Ja już po urlopie. Opalona, wypoczęta, było super! Niby gorąco, ale chłodziłam się w morzu i basenie. Nurkowałam (niestety tylko ze zwykłą maską):ninja2: i oglądałam ławice rybek. Cudownie! Zajadałam się tureckimi specjałami, jadłam brzoskwinie, figi i granaty prosto z drzewa... mniaaaaammm:-p

Nadal nie czuję, że jestem w ciąży, nie przytyłam nic na wakacjach, na szczęście.


Dziś byłam na wizycie u ginki. Na chwilę włączyła USG, posłuchałam bicia serca! Ja pieprzę, ale to jest zajebiste! Zaczęłam się zastanawiać jak to jest, że rośnie jakiś tam skorupiak, a ja nic a nic nie czuję. Normalnie jakaś "czapa"!!!:errr:
 
Gatto, mówisz że już coś widać? Zapytał ktoś o brzuszek? Ja też mam zamiar powiedzieć po następnej wizycie wszystkim, rodzicom też. A następna wizyta w 13-14 tyg, za miesiąc. Najpierw robię badania prenatalne. Usg genetyczne i test z krwi. Jeśli będzie wszystko ok to wtedy chcemy powiedzieć.
 
SonySony milego wypoczynku!!!!!!

Tere fere no ja tez malo czuje, ze we mnie rosnie maly czlowieczek, choc juz wyglada jak czlowieczek:tak:pomachal mi raczka dzisiaj:-DPo prostu niesamowite!!
 
gatto super że twój ludź rośnie i jest zdrowy i jeszcze macha do ciebie :tak:
terefere podziwiam że jeszcze nie powiedzieliście rodzicom , ja bym tyle nie wytrzymała - do mojej mamy to dzwoniłam zaraz po tym jak powiedziałam mężowi :tak:
sony oj z ząbkami problem , a ile jeszcze innych zmartwień przy takich maluszkach i jak to mówią "małe dziecko mały kłopot ...." niestety się sprawdza ;-)
 
AniaSm , do Mamy to też od razu pobiegłam powiedzieć, tylko niestety na cmentarz. Gdyby żyła, na pewno bardzo by się ucieszyła. Jak wiedziała już, że umrze, to martwiła się o mnie jak sobie poradzę, gdy urodzę dziecko. Tęsknię za Nią potwornie, no ale takie podłe jest życie.
 
Gatto, to daj znać jak to wyglądało... Ciekawa jestem. Ja jeszcze nie wiem jak to zrobię i komu pierwszemu powiedzieć. Teściom, tacie, czy siostrze Mojej Mamy, która jest prawie jak moja siostra lub mama... Muszę to jakoś ogarnąć najpierw sama.:eek:
 
reklama
Tere fere moja tesciowa sie domyslila sama, dzis wieczor. Po prostu zauwazyla, ze jestem jakas inna (blask bije hehehe) i zapytala, wiec powiedzielismy prawde. Ona powie tesciowi, wiec mam to z glowy. Do rodzicow zadzwonie jutro...
 
Do góry