reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można zajść w ciąże mając endometriozę???

reklama
Tere fere, powiedzialam.......a wlasciwie wydukalam to z siebie.

Zaczelam bardzo ladnie tak: eeeeeeeeee, yyyyyyyyyyyyyy, jakby to.....tak sie sklada......no , yyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy, chyba........
Tata: no a nie moglabys jakos bardziej zrozumiale??
Ja: no dobra, moglabym, tylko nie wiem, yyyyyy, tak mniej wiecej w twoje urodziny to raczej dziadkiem zostaniesz....
Tata: tym razem na serio??

i potem juz poszlo :) Mama sie poplakala i powedziala, ze ona wiedziala, bo za bardzo krecilam (w moim przypadku klamstwo zawsze wychodzilo na wierzch) juz od kilku tygodni :)

Siostrom wyslalam maila:) po najmniejszej lini oporu hehe

Powodzenia slonce!! hihi
 
Witajcie dziewczyny. Jestem tu po raz pierwszy. Googlowalam sobie i tak do was trafilam. Chcialabym podziekowac Gieniek za polecenie mojej ksiazki. Ciesze sie bardzo, ze zyje ona swoim zyciem. No i chcialabym wam wszyskiem zyczyc powodzenia w tej trudnej drodze do rodzicielstwa. Gratuluje Gatto serdecznie;-). To cudowne uczucie, kiedy marzenia sie spelniaja...Zapraszam was rowniez do "polubienia" i odwiedzenia strony mojej ksiazki na fb, jakbyscie mialy ochote na Witamy na Facebooku. Zaloguj się, zarejestruj się lub dowiedz się więcej
Walczcie baby!!!Powodzenia!!!
 
Ostatnia edycja:
AniaSm heheheheh:oo::oo::oo::oo::oo::huh::huh::huh::huh:

Gatto, no to kamień z serca. Ja za miesiąc powiem, chyba że nie uda się utrzymać w tajemnicy. Dostanę wyniki prenatalne i będę wtedy rozgłaszać jeśli będą w porządku.
 
reklama
11 września, ale na wyniki to chyba z tydzień poczekam, nie wiem właśnie.

Gieniek ile czekałaś na wyniki? Ty też miałaś test z krwi, czy tylko USG genetyczne? Bo nie pamiętam już...jak to było.
 
Do góry