reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można zajść w ciąże mając endometriozę???

Nie dziękuję dziewczyny, ale ja mam marne szanse a nawet zerowe, bo jak już pisałam w sobotę chłop pojechał, a owulka mogła być dopiero we wtorek. Kto, kto zafasolkował??

Gienio udanych wakacji!!
 
reklama
Gatto no niby mogą, ale to raczej krótko. Tym bardziej, że mój ma dużą lepkość nasienia. Nie wiem jaki by musiał się cud stać, żebym ja zaszła naturalnie w ciążę.
Jak ty się Gatto czujesz?? Jakieś mdłości czy coś??
 
Dzis mnie mdli caly dzien.....spalam po poludniu 3 godz, wstalam jakas niedorobiona. mol eM poodkurzal wszedzie, ja wymylam podlogi, bo juz brud byl. Czuje sie bez sil...tyle chcialabym zrobic, a jak przyjdzie co czego, to sie mecze drastycznie. Upaly nie pomagaja. Juz 2gi miesiac 40° nie schodzi z tarczy.....To tak jesli chodzi o lamentowanie:-)ogolnie czuje sie nie najgorzej i brzuszek juz widac. Najgorzej, ze jeszcze nikomu nie mowilismy i chcialam poczekac jeszcze do 14go bo mam wizyte, a brzuszek troszke zdradza:-D
 
Właśnie sobie robię ogórki w zalewie octowo-musztardowej. W sumie to już pasteryzuję. Mniam.

Kupiłam sobie w Realu kilka produktów bezglutenowych, w tym michałki. Fuj jakie niedobre one były. Zjadłam jednego i już mi się słodkiego odechciało. Teraz co będę miała smaka na słodkie to sobie go zjem:))
 
Ostatnia edycja:
hahahha, dobra dieta SonySony!! Tez moze musze sobie zafundowac takie :) Z tym, ze ja na razie nie mam parcia na slodkie :happy2: No wlasnie...kto zafasolkowal, niech sie przyzna!!!!!

Ja mam jutro usg, prosze o kciukasy, pliiis!
 
reklama
hej
no właśnie też się zastanawiam która tu się nie przyznała do fasolki
u mnie dzisiaj brzydko na zewnątrz bo cały dzień mżyło a do tego mała marudna strasznie ale lada dzień się powinna górna jedynka przebić więc trzeba to przetrwać
 
Do góry