reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można zajść w ciąże mając endometriozę???

reklama
Chcialabym bardzo, ale to jest za daleko i mocno meczace, a ja jestem w sumie po stracie i na podtrzymaniu i raczej lekarz nie zaleca. Wiec musze siedziec w piekle, z klimatyzatorem.
 
Ania jakby sie dalo to bym wyslala, ale chyba mam za mala moc hihi:-D W kazdym razie probuje i dmucham: fiu, fiu, fiu....:-D

Ale tu cisza....
 
No cisza, u mnie naturalnie dupaaaaa.Byłam wczoraj na usg żeby sprawdzić czy pęcherzyk pękł. Lekarka mówiła że na dniach musiał pęknąć. Mój pojechał już w sobotę do niemcowni, więc znów nie wiem czy może naturalnie by się udało:-( A leżałam po 1,5 h na brzuszku po stosunku, żeby tylko żołnierzyki miały łatwiejszy dostęp, bo mam silne tyłozgięcie macicy.
 
Sony Sony- mocno zaciskam kciuki,żeby się udało!!! Mam nadzieję,że tere fere i gatto pociągną Cię za sobą:tak:

Dziewczyny wpadłam na chwilkę pożegnać się,bo jadę jutro na wakacje, nie będzie mnie tydzień. Pogoda zrobiła się beznadziejna,ale i tak się cieszę,że zmienię otoczenie. Buziaczki i liczę,że jak wrócę to będą tu same dobre wiadomości:-) Już jest jedna niesamowita wiadomość,ale nie jestem upoważniona do przekazania,więc niebawem same się dowiecie:-p CAŁUSKI!!!
 
reklama
SonySony trzymam kciuki najmocniej jak sie da, zeby sie udalo!!

Gienek przyjemnych wakacji bez wzgledu na pogode!!!!!! Odpocznij przede wszystkim psychicznie!! Buzka!

KTO??KTO??? Kto zafasolkowal!!! Niech sie tu przyznaje szybciutko, to bedziemy gratulowac!!!
 
Do góry