reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można zajść w ciąże mając endometriozę???

reklama
Sony, Ty zboczuchu.... Cały urlop z łóżka nie wychodziłaś??????????? Fuuuuuuu!!

Hihihihihihi.......

Ja oglądałam filmy wieczorami. Wczoraj "Niezniszczalnych 1" (niezłe), bo niedługo będzie w kinie "2" , byłam w kinie na "Romanie Barbarzyńcu" (kiepska bajka, albo się zabijają, albo bzykają) uważam, że nie jest na pewno dla dzieci, a dziś obejrzałam "Kota w butach", też średnie, ale ok. Czekam na "Madagaskar 3". Kocham tę bajkę!! W piątek będzie premiera!
 
Dziś posprzątałam całe mieszkanie, łącznie z myciem wszystkich okien, szorowaniem łazienki i kibla. Nawet szczebelki kaloryfera umyłam i szafki w kuchni. Mąż na mnie krzyczy, że tak się porwałam, ale powiem szczerze, że za bardzo mnie to nie umęczyło. Bardziej już męczy mnie wchodzenie po schodach i niesienie zakupów na górę. Uważałam, żeby się nie zamachać i co trochę odpoczywałam.

Sony, Ty skończyłaś urlop, ja zaczęłam...:cool:
 
tere fere- ja Ci dam mycie okien!!!Opanuj się kobieto:-) nie wolno Ci wspinać się na palcach i wyciągać rąk do góry. Też tak robiłam i wydawało mi się,że nic mi nie jest a tydzień później krwiak..nie mówię,że u Ciebie też tak źle będzie,ale obiecaj,że będziesz na siebie uważała?!
Sony Sony- masz rację trzeba korzystać;-) to dla zdrowia, he he. I ja w końcu mam pozwolenie od lekarza na bara bara a mówię Wam jak bardzo mam na to ochotę w ciąży-chyba ostatni raz czułam się tak w okresie dojrzewania:-) Wiem,że to obleśne,ale same zobaczycie w drugim trymestrze tak się dzieje;-)
 
Gieniek, obiecuję, że już nie będę myła okien. Teraz tylko już małżowinek na święta wyszoruje. Ewentualnie same szyby przetrę. Wtedy już samą ściągaczką obrobię, bo przy tym nie trzeba wspinać się na palce, a ręce co najwyżej podnosi się na poziomie czoła;-)

Ja też w takim układzie czekam na drugi trymestr....hihihihihihihih:cool2:
 
Oj oj, nie tak prędko!

Dzisiaj byłam na badaniach krwi. Ciekawa jestem czy wszystko w porządku.

Powoli zaczynam szykować się na wyjazd. Jakaś kołowata jestem, nie wiem co naszykować do spakowania. Tak się cieszę na ten wyjazd, że boję się, że coś nie wypali...
 
Dzięki, oby tak. Tylko nie zamierzam mówić o ciąży i trochę muszę kombinować cholera. Wiesz, drinki na plaży, piffko... Może będę udawać, że piję od męża, albo jak się uda będę zamawiać drinki bezalkoholowe. Tylko wtedy chłopaki nie mogą trójkami chodzić do baru.
 
reklama
Do góry