reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można zajść w ciąże mając endometriozę???

jeju jak tu się ciążowo zrobiło :-):-):-):-):-):-) chyba przestane zaglądać żeby te fluidy się znowu koło mnie nie zakręciły ,bo mi moja dwójka już wystarczy :tak:;-)
terefere super że betka rośnie :tak: , bardzo się cieszę ,oby tak dalej :tak:
 
reklama
Dzięki AniaSm

Słuchaj, nie możesz tu nie zaglądać, bo jesteś doświadczona i dużo mądrości tu wprowadzasz. My jeszcze mamy mleko pod nosem w tych sprawach, a z resztą dosłownie zaraz będziemy je mieć ... heheheh
A jak byś dostała ponownie dobre fluidy to byś oddała jakiejś potrzebującej dziecię i na pewno by była zadowolona. Ja np chcę mieć dwójkę, chętnie wezmę pod opiekę jakbyś zaszła... hihihihihihi:-D
 
oj chyba nie byłabym wstanie oddać , chociaż Kuba właśnie przechodzi bunt dwulatka i to taki mega na nie jest ze wszystkim że momentami mam dość , chociaż z drugiej strony mi go trochę szkoda bo on nawet jak coś chce to mówi że nie i za chwile beczy ,no i tak w kółko , straszne emocje nim rządzą
ja chętnie te fluidy odbiję do kogoś bardziej potrzebującego :tak: , a nie zaglądać chyba nie dałabym rady bo by mnie ciekawość zjadła ,jakbym nie widziała co z wami ;-)
 
Terefere i Liju ja dzisiaj czuję się masakrycznie, ta moja ciąża to jakiś koszmar-mam już dość, czuję,że nie zasłużyłam na to,żeby mieć dzieci,albo nie powinnam ich mieć:-( Jeszcze tydzień temu 2 lekarzy powtwierdziło,że na badaniach prenatalnych wszystko jest ok a dzisiaj jak byłam na wizycie z USG to lekarka powiedziała tak na odchodne-Dziwne,bo u jednego przezierność karkowa wynosi prawie 3!!! A norma jest do 2.5, myślałam,że dostanę wylewu z nerwów, poleciałam do dobrego lekarza od tych badań i potwierdził diagnozę, moje 1 dziecko ma ryzyko podwyższone Zespołu Downa i sugerują amniopunkcję,dziewczyny co mam zrobić?!!
Gatto powodzenia na wizycie
TereFere 3mam kciuki za ładną betkę!
Liju mnie to Ovitrelle też sie nie podoba, Pregnyl jest lepszy!
 
gieniek nie wiem co ci doradzić , ale na pewno musisz się uspokoić i to przemyśleć , mogę ci tylko powiedzieć że mojej bratowej kuzynce lekarz powiedział że dziecko na pewno będzie miało zespół downa ,bo właśnie jakieś tam badanie to wykazało i ona się strasznie schizowała przez większą część ciąży a urodziła zdrowiutkiego chłopca
ja pamiętam jak lecząc się u jednego z najlepszych lekarzy w moim mieście ,pokazał mi obraz z usg wcześniejszej kobiety w 11 tc i powiedział mi że jeśli kość nosowa jest jakaś tam to na pewno dziecko nie ma downa
na pewno wszystko będzie dobrze ,zobaczysz :tak:
 
Gieniek dzięki za kciuki. Jejku, przykro mi Niunia. Może jednak się wyjaśni coś, może ta norma jest tak mało odchylona od normy, że się nie liczy. Kochana, myśl pozytywnie...
Tak, jak Ania pisze. Znam dziewczynę, której powiedzieli, że na pewno dziecko ma zespół downa. Mogła usunąć, ale chciała wychować mimo wszystko i kochać całym sercem. Nawet nie wiesz jak się rozpłakała ze szczęścia kiedy urodziła zdrowego chłopaka! Będę się za Ciebie modlić.
 
A poza tym przezierność prawie 3 to nie całe 3, więc może nie ma się czym martwić. A z resztą myślisz, że badania prenatalne nie wykryłyby tego?? Ja myślę, że APARAT USG może prędzej wskazywać troszkę zafałszowane parametry. Tak jak z wagą dziecka i rozmiarem. Nie znam żadnego dziecka, które po urodzeniu miało wagę podawaną przy ostatnim badaniu ciąży. Zawsze jest umowna.
 
terefere na pewno wszystko będzie ok. piękan betka. buziaczki dla przyszłej mamusi
gieniek nigdy tak nie myśl, nie mów, niech ci do głowy nie przychodzą takie głupoty!!! oczywiście, że zasługujesz na to żeby być mamą, aby tulić swoje bobaski!!! powtórz badania! może u innego lekarza. i się nie denerwuj bo dzieciaczki czują to co mamusia. tulę i trzymam kciuki żeby wszystko było ok.
 
Gienius sprobuj sie uspokoic (wiem, latwo sie mowi) i przemyslec, pogadac z kims, kto wyjasni to na chlopski rozum. Ta ginka tez pozostawia wiele do zyczenia!! Na odchodne ci powiedziala! Musisz sobie zadac pytanie czy jak zrobisz ta amniopunkcje, ktora nie daj boze potwierdzi diagnoze to usuniesz ciaze???? jesli odpowiedz brzmi kategorycznie nie, to jaki jest sens robienia jej? Trzymaj sie i mysl pozytywnie!!!

Ja mam dzis wizyte, trzymajcie kciuki prosze:unsure:
 
reklama
Do góry