reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można zajść w ciąże mając endometriozę???

Aha, no to warto czasem takie pierdoły pisać, co i jak się dzieje. O tym śluzie nie wiedziałam.

Gatto nie martw się na razie. Nie raz jeszcze się zdarzy małe plamienie... Ale pewnie sama bym spanikowała w sumie jak bym zobaczyła kropkę krwi na majtkach... Taka już nasza natura, endochorowitków...
 
reklama
na szczescie to nie byla krew tylko zabarwiony sluz, ale i tak oblaly mnie wszystkie poty swiata i myslalam, ze zejde.
 
Gatto spokojnie, w ciąży macica jest bardziej ukrwiona, być może pękło ci jakieś naczynko, będzie dobrze!

SonySony powodzenia na badaniu, jak będziesz miała wyniki daj koniecznie znać

Liju skonsultuj z innym lekarzem tą diagnozę i nic się nie denerwuj!
 
Wczoraj byłam na badaniu krwi, ale do 21.00 pracowałam, dziś też do 19.30 pracuję. Nie mam kurczę kiedy odebrać. Jutro małżonek może da radę.
Jestem ciekawa, czy moja ginka zabroni mi chodzić na dość ekspresyjne zajęcia i biegać. Na razie zachowuję się normalnie, bo tak kazała. Mam nie rezygnować z niczego i żyć. Jednak teraz może front jej się zmienić:-( Nie chciałabym.

Gatto Gieniek jak się czujecie fizycznie?
 
Tere fere, nie pociesze cie, bol cyckow jak sie zaczal to sie skonczy przy odstawieniu oseska, czyli za jakies 2 lata:-D a tak na serio, to mnie cyce bolaly w pierwszej ciazy, teraz zero, nie mam zadnych dolegliwosci, widac Gattino grzeczny. Czasem mnie troche zmuli, ale nie wymiotuje, jutro ide do ginka zobaczyc co i jak, boje sie:baffled:Trzymajcie kciukasy, zeby bylo wszystko dobrze!pliiiiiss:baffled:
 
SonySony jak zabieg? jak się czujesz? wszystko ok?
gatto daj znać po wizycie co i jak. mam nadzieję, że to plamienie to nic takiego.
gienek a ty jak się czujesz? jak dzieciaczki?
terefere jak betka?
ja po rozmowie z ginką i usg. więc jest... tragicznie. pęcherzyk nie pękł po ovitrelle. teraz ma 4cm i w sumie jest już torbielką. czekam więc na @ (oby przyszła jak najszybciej), jak to się wchłonie to znów symulacja (tym razem z Pregnylu) i 2gie IUI, jak nie to laparo. no i jak przy pregnylu znów nie pęknie to chyba trzeba zacząć myśleć o in vitro... generalnie to jestem strasznie zdołowana. najchętniej schowałbym się do głębokiej i ciemnej dziury i wyła...
dziewczyny miała któraś taka sytuację, że przy jednym pęcherzyk nie pękł a przy drugim leku tak?
 
liju mi po otrivell też pęcherzyk nie pękł, proponuję ci żeby twoja lekarka dała ci podwójną dawkę pregnylu, a do stymulacji dwa razy po jednym zastrzyku Gonal F ja brałam w 8 i 10 dniu cyklu miałam bardzo ładny pęcherzyk i śluz po podwójnej dawce pregnylu nie miałam problemu z pęknięciem pęcherzyka.
 
reklama
Gatto O fak...! Nie przetrzymam tego... hihihihihi Ja jeszcze nie zwracam, może z resztą nie będę. Też idę jutro do lekarza. Też się pietram. Nie wiem w sumie czym. Trochę mnie brzuch ciągnie w niektórych sytuacjach. Jak np energicznie wstaję. Oby wszystko było ok. Bo krąży mi myśl, że mam np ciążę pozamaciczną, albo coś... Człowiek głupi wkręca sobie czasem w głowę jakieś bajki... Trzymam za Ciebie kciuki moja droga...

Liju Nie martw się, po pregnylu pęcherzyk pęka z hukiem! Hihihii, serio. Pregnyl jest dobry na wszystko! Zobaczysz, będzie dobrze!




A moja betka??????

Wyskoczyłam z pracy i odebrałam wyniki.
HCG Beta 703

Czyli norma dla 4-5 tygodnia.
:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)
 
Do góry