reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można zajść w ciąże mając endometriozę???

reklama
Dzięki Madziamadzia


Sony współczuję Ci z całego serca:baffled::baffled:. Popijaj to obrzydlistwo herbatą zaparzoną z 2-3 torebek. Pomaga:tak:. Nie czuć tego gównianego smaku słonej wody. Jak już tyłek będzie Cię bolał, to nie wycieraj papierem tylko myj od razu wodą. Nie szczypie wtedy. To wskazówki od moich koleżanek. Działają. Sama próbowałam.
 
A mam jeszcze jeden objaw, może normalny, nie wiem. Od wczoraj mam przezroczyste upławy. Nie jakieś ogromne, ale czuję, że co jakiś czas coś tam troszkę leci...
Normalne to czy nie?

Lejdis
Na badaniu krwi nie byłam. Jutro powinnam się wyrobić, czy betę robi się na czczo, czy obojętne. W końcu hormon ciąży wydziela się cały czas, a nie przed jedzeniem...no nie?
W piątek idę do lekarza, więc zobaczymy co tam powie.
 
Tere fere glut jest normalny, jedni maja wiecej inni mniej, jeszcze inni nic.

Ja dzis smutna, przelezalam wiekszosc dnia, bo rano zauwazylam brazowe plamienie i balam sie cokolwiek robic. we czwartek mam wizyte, chcialam ja przyspieszyc, ale nie ma miejsc. Ech...mam nadzieje, ze to tylko jednorazowy wybryk.
 
hej
terefere u mnie śluz był objawem przez całą ciąże i zużyłam mnóstwo wkładek hig z tego powodu :tak:
gatto póki nie jest to żywa krew to się nie denerwuj , dużo odpoczywaj i nie dobieraj sobie do głowy bo na pewno wszystko jest ok :tak::-)
 
Dziewczyny a ja dziś smacznie popijam FOLTRANS, jutro do szpitala a we środę kolonoskopia.
Bleee :crazy: Pamiętam to okropieństwo :crazy:

Tere fere tak jak dziewczyny piszą więcej śluzu w ciąży to normalka :tak:

Ja dzis smutna, przelezalam wiekszosc dnia, bo rano zauwazylam brazowe plamienie i balam sie cokolwiek robic. we czwartek mam wizyte, chcialam ja przyspieszyc, ale nie ma miejsc. Ech...mam nadzieje, ze to tylko jednorazowy wybryk.

Gatto sprawdź czy nie powinnaś mieć teraz miesiączki, bo niektóre dziewczyny mają plamienia w tym czasie jak są w ciąży ;-)
 
reklama
Madziu, raczej nie, ni w 5 ni w 9 to plamienie, jednorazowe i tylko rano. Pozniej juz czysto, ale i tak caly dzien przelazalam i NIC nie robilam.
 
Do góry