reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można zajść w ciąże mając endometriozę???

tere fere Gratuluje !!!!!!! jak miło przeczytać że kolejnej się udało :-)
liju koniecznie zadzwoń do ginki i się dowiedz o co chodzi bo to strasznie dziwne co ci ten lekarz powiedział
mnie dzisiaj jakiś dziwny ból w jajniku złapał i przeleżałam do południa , dobrze że niedziela i mój w domu to się dziećmi zajął
 
reklama
tere fere no to kurs nurkowania będzie musiał poczekać ale na pewno nie żałujesz. A jak u ciebie było z tymi piersiami bolały cię całe czy tylko brodawki?
 
AniaSm, Kachna, Miliiaa Dziękuję kochane

Gatto jutro przelecę się betkę, jak się wyrobię rano...

Kachna, szkoda mi tego kursu, kit, będę miała jakiś cel po porodzie, nie tylko pieluchy...hihihihihihi, A cycki mnie bolą całe i to bardzo. Nawet nie mogę w nocy przekręcić się na bok, bo jeden o drugi mi się opiera. Nie mówiąc już o spaniu na brzuchu. Jak wstaję rano to samo podniesienie ich do pionu już boli. Ale ja tak miałam również przy @. Teraz tylko dłużej to trwa.

Gatto, żadnych innych objawów oprócz cycków. Po prostu minął termin @ i zrobiłam test. Mam nadzieję, że nie będę miała żadnych objawów, bo nie chce na razie nikomu mówić. Ani w pracy, ani rodzinie. Jak już wszystko będzie pewne, że jest OK, czyli tak 2-3 miesiąc to wtedy powiem. Do tej pory może się wszystko zdarzyć...
 
Tere fere masz racje, my tez zdecydowalismy sie nic nikomu nie mowic. Oczywiscie musialam powiedziec w pracy, bo juz jestem na zwolnieniu, a reszcie nic na razie. Troche mi przykro, ze nawet mamie nie powiedzialam, ale jestem przewrazliwiona:-(
 
tere fere kuzynka mojego męża miała dokładnie tak jak ty, też się udała pierwsza iui, ona inseminację miała 2 maja a jak ją zobaczyłam 9 lipca to persi miała chyba większe i 2 albo 3 rozmiary i też mówiła o bólu brzucha jak na okres na ale nie przyszedł
 
Gatto No ja w pracy nie chcę mówić, raczej na razie będę pracować, rodzicom też nie mówimy. Mamy akurat niestety już nie mam, ale jutro idę na cmentarz i opowiem jej o wszystkim...:eek: Ja to nie chcę, żeby ktoś się mnie żałował jeśli coś by się stało, tfu tfu... albo teraz rozczulał się nade mną, że mam leżeć i pachnieć...

Kachna, no akurat duże piersi to atut, byleby nie bolały:-D
 
reklama
myśmy też nikomu nie mówili na początku , tylko najbliższa rodzina wiedziała :tak: , nawet zdjęć nigdzie nie wklejałam ,przy pierwszej ciąży mi zbytnio cyce nie urosły za to za drugim razem :tak: ,no trochę już spadły ale nie ma tragedii :-D
 
Do góry