reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można zajść w ciąże mając endometriozę???

oj ja bym chciała żeby do nas jakieś dzieci przyszły :tak: , tutaj prawie każdy ma w ogrodzie trampoline
sony a nie możesz z nim wyjechać na 3-4 miesiące?? może wtedy by się wam udało , u nas tak właśnie było ,mój w NO ja w PL inseminacja z mrożonek i lipa , a w jak do niego przyjechałam to się udało w pierwszym miesiącu :-)
 
reklama
AniaSm no właśnie w tym problem, że nie mogę:( To jest właśnie ciężki temat. On całe życie pracuje za granicą i uważa, że można tak żyć. Ludzie z którymi on pracuje tak żyją, więc nie rozumie z czego ja robię problem.
 
Kurczę Sony to masz niewesoło. W sumie to właściwie bez chłopa żyjesz większość czasu. Jak żona marynarza...

Jutro będę testować, ale raczej przewiduję dziś @, bo co raz bardziej od rana mnie wierci brzuch.
 
dziewczyny na tylko na szybko informuję, że jestem po iui. niestety najprawdopodobniej pęcherzy nie pękł :-( mamy do środy próbować naturalnie jeszcze. i lekarz który był w szpitalu powiedział mi jeszcze, że w prawym jajniku/jajowodzie (? niewyraźnie mówił) widzi duże ogniska endo, a wogule to mam jajniki/jajowody(?) przyrośnięte/schowane za macicą i że to jest problem :szok::szok::szok: nigdy nikt mi nic takiego nie mówił!!! wyszłam z tego szpitala załamana. choć P. już wie, że za 9 mies będzie synek :-p w pon zadzwonie do mojej gin i dowiem się więcej.
przepraszam, że tyle i tylko o sobie. w pon będę miała lepszy dostęp do neta to się odezwę. miłego weekendu i trzymam kciuki za testujące
 
SonySony, to ty jeszcze jestes w tym wszystkim sama???? Matko kochana, podziwiam twoja sile! Moze sprobuj jeszcze z mezem porozmawiac, przeciez to absurdalne zyc osobno:-(

Tere fere trzymam kciuki za NIE przyjscie niepozadanego:-p

Uwaga przesylam fluidki a a a a a a psik >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
 
Liliu to teraz masz przynajmniej motywację do zrobienia laparoskopii. Z takim podejrzeniem trzeba ją zrobić, a iui odłożyć po.
Gatto a no sama jak palec. Wszystko na mojej głowie i wszystko ja załatwiam. Jak byłam z moim na wizycie u lekarza i rozmawiałam o IVF to on siedział cicho. Potem się go pytam czemu tak siedział, to on mi mówi że nic nie zrozumiał:rofl2:
 
reklama
:szok:Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeesssssssssssssssssssssssstttttttttttttttttttttttttttttttttttt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jak masz wyraźne to nie musisz powtarzać. Ale jestem szczęśliwa, że Ci się udało. NOrmalnie szok.
Ja to czułam:))
To napisz jak to się stało?? Co ci pomogło??
Dziś dwie dobre wiadomości. Na jednym forum dziewczyna urodziła chłopczyka. Normalnie się to przeżywa razem z nią. Od samego początku, starania, płacz. Potem ciąża a teraz poród. I ty tere fere. Tak codziennie trzeba dzień zaczynać.
 
Ostatnia edycja:
Do góry