reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można zajść w ciąże mając endometriozę???

Gieniek, Sony raczej przyjdzie @. Dziś mnie trochę kręciło w brzuchu. W weekend powinnam mieć...
AniaSm, no to ładnie masz wesoło...:-D

Sony, na śpiku będziesz miała rurkę w tyłu, czy na żywca? Ja nigdy nie miałam kolonoskopii, ale oczywiście nasłuchałam się faktów i mitów...
 
reklama
Ponoć anestezjolog będzie to chyba na śpiku:))))))))))))
Młodzi lekarze tam będą więc bym się chyba załamała jakbym wiedziała, że mi do dupy zaglądają.
 
Hej laski!!!!
terefere
śliczna pogoda za oknem, pewnie większość wystawia buźki i nóżki do słoneczka :tak:
gienek ja mam chyba harmometr (ale mogę sprawdzić dopiero po 15). chętnie oddam, bo nie zamierzam używać ;-)
sonysony :szok::szok::szok: biedna ty i odważna zarazem... nie wiem czy dała bym radę wytrzymać tyle badań. twarda z ciebie bestia :-D a nagrodą będzie kochana dzidzia:tak::tak:
AniaSm moja koleżanka wstawiła dziecią piaskownice, trampoline, huśtawkę i zjeżdżalnię, choć 100 m od domu ma plac zabaw. dzieciaki szaleją!!!! jedyny minus jest taki, że coraz więcej dzieci zachodzi do nich ;-)
terefere nadal trzymam kciuki!!!!
a ja jestem w szoku! wczoraj byłam u mojej ginki i stwierdziła, że pęchole śliczne. dałą zastrzyk i kazała się wstawić w szpitalu w sobotę na iui :szok: kurczę nie chcę się za bardzo nakręcać, ale wracałam od niej dosłownie jak na skrzydłach :-p no cóż zobaczymy co z tego wyjdzie!
 
SonySony jesteś dzielna i bardzo mocno trzymam kciuki, nic się nie martw, mój brat miał już 3 razy to badanie. Jak się obudzisz to już będzie po wszystkim:tak:
AniaSm ale fajnie mają te Twoje dzieciaki, mają plac zabaw przy swoim domku, jedyne ryzyko jest właśnie takie,że będziesz miała dużo gości pod postacią innych dzieciaczków:-D
TereFere czary mary,zeby wstręciucha się nie pojawiła a wiercenie w brzuchu,żeby zwiastowało,że ktoś tam się zadomowia!!!
Liju jejku jakby się okazało,że masz te pigułki to urarowałabyś mojej koleżance życie, dziewczyna ma ślub we wrześniu i wypada jej wtedy @ co ją już okropnie stresuję. Była u 2 ginekologów i żaden nie przepisał jej pigułek-bo ma nadwagę :-( kiedyś to na wszystko wciskali pigułki a teraz wielki problem! W takim razie czekam na info i jak coś napisz mi na priv namiary na siebie do przelewu to przekażę kumpeli. A co do Ciebie to wspaniałe wiadomości moja droga, wszystko wygląda idealnie, powodzenia i dwóch najpiękniejszych kreseczek za 2 tyg!!
 
hejka dziewczynki!!
Gieniek ja nie widze zadnych zdjec:-(gdzie sa?????

u mnie badania wyszly ok, tsh ladnie spadlo, teraz sie martwie czy przy tej dawce nie bedzie jeszcze mocniej spadalo:-(a endo mam 20go. Toxo nie mam i nie mialam, co za tym idzie wykluczam wszelkie miesiwo zywe i sery plesniowe i zwracam wieksza uwage na higiene warzyw i owocow. Usg mam we czwartek, wiec cos sie dowiem wiecej. Generalnie juz do pracy nie chodze i musze kombinowac, zeby mnie nikt nie widzial, ani sie nie wygadac, bo na razie nikomu nic nie mowimy (pewnie tak bedzie do magicznego 13tc)
Pozdrawiam was wszystkie i trzymam kciuki!!!
 
Gatto już daję fotkę:) Mi też TSH spadło za bardzo,więc biorę taką samą dawkę leku jak przed ciążą.

Liju-koleżanka do mnie dzwoniła,że ma pigułki, pomogła jej znajoma także dziękujemy bardzo za chęć pomocy:tak:

Zobacz załącznik 480913
 
reklama
Gieniek śliczna fotka.
Tere fere jak tam z @ mam rozumieć, że nie przylazła i robisz testing??
Oj dziewczyny nacierpię się, szkoda że chłopy to jeszcze mają przyjemności przy badaniach
A u mnie takie wieści. Jak już pisałam zrobiłam te moje hormony w 13 d.c. w 14 d.c. byłam na usg i pęcherzyk miał 21 mm, w 15 d.c. już pęcherzyka nie ma, owulacja była!!!!!!! Endometrium 1,05 cm. Jestem w szoku, że nie zrobiła mi się torbiel. Szkoda tylko że chłop dopiero za tydzień przyjedzie.
 
Do góry