reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można zajść w ciąże mając endometriozę???

Przykro mi Kachna, głowa do góry! Może na prawdę nie warto tracić czasu... sama bym nie wiedziała...

Sony, ja to w ogóle nie wiedziałam, że takie choroby na które masz wyznaczone badania mogą przeszkadzać ciąży. Kurczę, gdzie się nie zajrzy tam coś nowego... Czy my w końcu możemy już zajść w tą ciążę dziewczyny?! Ciągle badania, USG, HSg, morfologie i inne duperele... Dzięki nam służba zdrowia ma podwyżki... heheheheheheh
 
reklama
Kurczę, lejdis, cyce mam jak donice...i bolą jak cholera! Czemu mam takie dolegliwości przed okresem? Przed laparo i leczeniem tak nie miałam. Do tego ciągną mnie jajka. Może mi jajowody związali na supeł kurde przy zabiegu.
 
Kurczę, lejdis, cyce mam jak donice...i bolą jak cholera! Czemu mam takie dolegliwości przed okresem? Przed laparo i leczeniem tak nie miałam. Do tego ciągną mnie jajka. Może mi jajowody związali na supeł kurde przy zabiegu.

a kiedy masz NIBY dostac @????moze siknij se????:tak:
 
hej dziewczyny!
sonysony :szok::szok::szok::szok: jestem w szkoku! nie dość, że nie słyszałąm o większości schorzeń o których piszesz, to jeszcze w życiu bym nie przypuszczała, że moga prowadzić do bezpłodności/problemów z zajściem.. kochana współczuje. a może rzeczywiście spróbować in vitro.
kachna biedactwo. ja bym chyba tyle nie wytrzymała. szacunek za wytrwałość.
terefere SIKAJ!!!! :-):-):-) coś mi się wydaje, że trzeba cię już do ciężarówek zaliczać :-p

gieniek jak coś się dowiesz nowego o okruszkach to od razu pisz!!!!
a ja miałam dziś niespodziewane, dodatkowe USG. i jest dupa. największy pęchol ma 13 mm, więc jutro nie dostanę zastrzyku a iui przesunie się pewnie o ok 4-8 dni :-( no ale cóż, co się odwlecze to nie uciecze:tak:
 
Gatto to akcja w sprawie walki z rakiem piersi, każdy z owoców oznacza jakiś kod. Banan to akurat,że jestem mężatką:-)
Liju nie martw się, pęcherzyki jeszcze podrosną! Ja dzisiaj miałam wizytę z badaniem genetycznym, wszystko jest ok, nawet nie wiecie,jak mi ulżyło. Krwiaka mam nadal,ale on już nie zagraża maluchom,ciekawe dlaczego nie znika i co z nim się stanie...trochę mnie wkurza myśl,że tam siedzi,ale skoro już nie ma znaczenia to jakoś mi lżej. Mam film DVD z badania i kilka fotek. Jest duża szansa,że jedno jest dziewczynką!!!bardzo bym chciała:tak:
Terefere kiedy powinnaś dostać @? Trzymam kciuki,żeby już małpa nie przyszła:-)
 
Sony , Gatto,Liju, Gieniek wątpię raczej bo miesiąc temu tak samo mnie mocno bolały donice. A testuję 7-8 lipca. Jeszcze czas. I tak pewnie nic by nie wyszło, bo za wcześnie.

Gieniek, Pliiissss , wstaw jakieś:tak:
 
reklama
Gieniek czy mogłabyś mi napisać jakie badania trzeba mieć zrobione przed in vitro oraz coś wspominałaś o jakiejś diecie tak właściwie to będę wdzięczna za wszystkie dobre rady dotyczące in vitro.
 
Do góry