reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można zajść w ciąże mając endometriozę???

reklama
Kobietko jaka niska?A ile myślisz,że powino wyjść? 3 cyforwa beta to potwierdzenie ciąży!!!Ciesz się a nie smucisz, wydaje mi się,że jeszcze jesteś w szoku,ale jak ochłoniesz to do Ciebie dotrze i będziesz nam tu skakać:tak:
 
Gatto jaka niska!!!!!!!!!!!!!!
Ja miałam 13 i to była niska. Jak chcesz sprawdzić czy wszystko ok to zrób za dwa dni znów betę powinna wzrosnąć minimum 66%.
 
Kachna, no w końcu jesteś Stara! Jak tam było, opowiadaj, gdzie Ty dokładnie byłaś w tej Turcji??

Gatto, no to chyba można już Ci składać oficjalne gratulacje!!

Więc GRATULUJĘ!
 
Kochana jeśli do 6ego nie dostanę @ to 7ego robię...

Ale jakoś nadzieja mnie opuściła, bo wyczytałam, że inseminacja ma niski procent skuteczności... Nawet zastanawiam się po co ją w ogóle wykonują...:sorry2:
 
Pewnie czytasz forum z bb inseminacja - walka o pierwszą dzidzię;) Ja tam siędzię już od dłuższego czasu. Sama jestem przykładem, że iui rzadko się udaje. Jednak są dziewczyny które za pierwszym razem chwyciły. U mnie sama nie wiem, czy dodatnia beta była skutkiem zapłodnienia, czy może czasem lekami które miałam podawane.
 
Nie, czytałam jakieś materiały w necie, nawet nie wiedziałam o tym forum. Czyli jakby potwierdzasz te wiadomości, chociażby swoją historią. W sumie pod postami masz niezłą listę zażaleń, aż 5 IUI. Na naszym forum nie ma dziewczyn, które zaskoczyły po inseminacji:-(buuuuuu
 
reklama
Dziewczyny inseminacja działa tylko i wyłącznie u osób, które nie mają zbyt dużych problemów z płodnością tylko nie mogą trafić z czasem lub mężczyzna ma osłabioną ruchliwość plemników. Przy poważniejszych problemach IUI jest stratą pieniędzy:-(
 
Do góry