reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można zajść w ciąże mając endometriozę???

czesc dziewuszki, troche o mnie...;-)

terefere, Aga...moje kochane wyjdzie, ze wy wszystkie zaraz bedziecie w ciazy, albo juz jestescie...
Agus wyniki super, jestem dumna, ze wreszcie u ciebie dziala tak jak potrzeba!
terefere...kochana twoje wszystkie objawy moga swiadczyc o jednym, ja zaciskam kciuki&&&&
Sony...a co u ciebie?
Gieniek...masz buziaka :* kiedy masz nastepne USG? pokazuj nam tu szybko maluszki, bo ciotka juz by chciala zobaczyc:tak:

nowe niusy :

po wizycie chcialo mi sie wyc do ksiezyca i bylam tak na siebie zla, ze myslalam, ze sama sobie przyloze kopa w du.pe!
niestety zle odpowiadam na wyciszanie, a wlasciwie nie odpowiadam, moj organizm nie chce sie wyciszyc, LH mam 4 a powinnam miec mniej niz 3...
szef pytal czy boli mnie glowa no i cos tam ja czulam caly czas, ale to bardziej takie ćmienie bylo, niz bol...a to juz oznaczalo, ze moj organizm sie nie wycisza...
takze teraz walcze do poniedzialku ze zdwojona sila, tym razem podwojna dawka diphereliny...
chcialabym, zeby w poniedzialek na kolejnej wizycie moje LH spadlo na leb na szyje!
realmad2.gif

poza tym juz dostalam recepte na Gonal, wykupiony czeka na swoja kolej do wstrzykiwan!
ciagle mam pod gore, ale moze to oznacza, ze kiedys bede miala z gory...
confused8gj.gif
 
reklama
Miliaa nie dawaj się!! Jesteś już blisko celu :-)
Dasz sobie radę z tymi hormonami. Ja trzymam mocno &&&&&&&&&&&&&&&&&&

A u mnie ta walka z hormonami to walka z wiatrakami. 2 wyleczyłam pojawił się kolejny. Cho***a jasna :wściekła/y:
Ale nie dam się. Tyle przeszłam, mogę jeszcze trochę ;-)
 
tere fere...wlasnie ty to bralas i chyba gieniek tez...powiedz mi jakie mialas objawy i czy ty mialas podana jedna dawke czy codziennie musialas sobie wstrzykiwac, bo to chyba tez roznica jest...no zobaczymy jak sie bede zle czula, w sensie, ze bedzie mnie glowa napitalac to mam zrezygnowac i przejsc znow na gonapeptyl podwojna dawka...wiec zobaczymy, bo po gonapeptylu to czulam sie bardzo dobrze, procz tych ćmień glowy...
 
Ty masz pewnie inne dawki niż ja. Każdy jakoś inaczej i w innych ilościach to bierze. Ja brałam raz w miesiącu. Najpierw dwa miesiące krwawiłam, więc byłam wycieńczona. A ogólnie jestem bystrą osobowością. Tzw Energiczny choleryk. Potem przez kilka ładnych miesięcy nie miałam @, ale za to miałam pryszcze i nadwagę... Hhehehehehe Jak nie jedno to drugie w bonusie...
Wnerw miałam taki, że mój mąż mało się ze mną nie rozwiódł, a pracownicy powiedzieli, że się zwolnią, albo pójdą na urlop do czasu, aż skończę leczenie.. Hhehehehehh Napady gorąca, potów miałam takie, że zimą stałam w samych gaciach na zewnątrz i się wietrzyłam. Miesiąc po ostatnim zastrzyku wszystkie skutki zaczęły się osłabiać, aż wreszcie zniknęły.

Jednak nie sugeruj się mną. Każdy ma inaczej.
 
o shit...no to mam nadzieje, ze jak ja to biore codziennie to moze jakos inaczej bedzie na mnie wplywac...no nic, juz dzis dostalam jedna dawke, poki co jest ok, wiec niech tak zostanie!:sorry:
 
Milliaa ja mam podglądanie we wtorek,jak dostanę jakieś zdjęcia to na pewno wkleję;-) już Ci pisałam i napiszę jeszcze raz,że lekarz wie co robi, jeśli uważa,że musisz to jeszcze brać,to bierz!!może gdyby u mnie ktoś był tak dokładny,to bym miała więcej komórek...a brałam tak jak ty-Gonapeptyl 1 raz dziennie rano a jak dostałam gonal do stymulacji to nadal go brałam, razem z Gonalem. Na początku bolała mnie głowa-tak jakbym wylewu miała dostać i miałam lekkie uderzenia gorąca a potem już to minęło i było ok.
Gatto daj sobie czas kochana, nie ma co się stresować, dopiero co zaczęliście starania,więc nie denerwuj się!
TereFere i Aga gratuluję!!bardzo obiecująco wszystko u was wygląda-zaciskam bardzo mocno kciuki:tak:
SonySony całuję Cię i przytulam,nie poddawaj się słoneczko, wiem,że do dupy to wszystko i człowiek traci nadzieje-tyle wysiłku i dupa,ale w końcu się udaje,więc wierzę,że u Ciebie to tylko kwestia czasu!!
 
Madzia-dziękuję za zaproszenie:) na pewno się zarejestruję!Widzę,że jesteśmy na podobnym etapie:-) ja mogę jeść tylko słodycze-rzucam się jak szalona a wiem,że mnie to do niczego dobrego nie doprowadzi...dodatkowo pojawił mi się okropny trądzik na twarzy i nie wiem,co z nim zrobić. Mam tak okropną cerę jak w okresie dojrzewania..a mówili mi wszyscy,że w ciąży cera się poprawia:-(
 
gieniek...to na dziewczynke, przesad mowi,ze dziewczynka zabiera mamusi urode, a jak ty masz dwie dziewuszki w brzuszku to i pryszczkow troche wiecej:-D nie przejmuj sie, ja tak samo, te hormony doprowadza moja twarz do masakry...ale czego sie nie robi...:tak:
 
reklama
Cześć kochane! :-)
Gieniek Miliaa dobrze mówi ;-) A na którym jajniku miałaś ciałko żółte? Bo mój ginekolog mówi, że z lewego jest dziewczynka ;-) Ostatnio tak sobie żartował jak podglądaliśmy czy owu była. Bo ja miałam ciałko żółte na lewym jajniku, a on na to że dziewczyna z tego będzie :-p Mi oczywiście byłoby wszystko jedno. Jak dla mnie mogłabym nawet urodzić smoka, byle był mój :-p :-D Ale najpierw trzeba zajść w ciążę co dla mnie jest nie lada wyczynem :zawstydzona/y:

Miliaa kochana ja cały czas mocno trzymam kciuki za Ciebie!! &&&&&&&&&&&&&&&&&&&
I wierzę, że będzie dobrze. Wiem jak długo czekasz na swoje szczęście :*

A u mnie dzisiaj zabiegany dzień - cały dzień na nogach, cały dzień na mieście. (.)(.) nadal nie bolą :-p Jedynie czuję leciutkie, bardzo leciutkie pobolewanie podbrzusza. I lewa pachwina czasem zaboli. Poza tym nic... :-(Wg mnie to zły znak, ale nic jeszcze nie mówię, bo nadzieja nadal jest...
 
Do góry