reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można zajść w ciąże mając endometriozę???

Buuuu... ja nie mam ani fejsa ani NK. Ze względu na pracę...
Ale podajcie mi swojego to czasem od kogoś podejrzę Wasze dzieci obecne i przyszłe, czy zdjęcia z USG... Hihihihihihii...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Aga, Stara co u mnie?!

Bardzo bolą mnie oby dwa "michały". No i albo na okres,bo tak bywa u mnie, albo na coś więcej...

Ogólnie jestem przetyrana! Duuuużoo pracuję, po pracy biegnę na fitness i potem na różne spotkania i witam w domu, jak widzicie, często po 21.00. Nie mam czasu odpocząć, ale lubię takie życie.
 
Miliaa nie stresuj się moją sytuacją,bo u Ciebie to teraz niewskazane..zdarza się-taka jest natura:-( mam zagrożoną ciążę poronieniem i już teraz muszę leżeć-nie wiedziałam,że to stanie się tak szybko..

Dziewczyny,ja nie miałam zwykłych plamień tylko zalała mnie żywa czerwona krew, na USG okazało się,że mam wielkiego krwiaka w macicy i zagrożoną ciążę. Mam leżeć plackiem i brać duphaston, wszystko w rękach Boga! nie mogę nawet chodzić,siedzieć bo mnie tam kuje w środku i chodzę zgięta:-( Krwiak ulokował się między zarodkami i jest większy od nich...
 
Gieniek kamien z serca....choc nie calkiem, ale szansa to juz duuuuuuuuuzo.Bierz dupka i lez, lez i w przerwie lez!!!! Nie zartuj sobie z tego! Na watku ciaza po poronieniu jest dziewczyna co chyba z 10 tyg lezala plackiem, bo miala krwiaka giganta i z dupkiem i LEZENIEM oczywiscie sie wchlonal. Wczoraj byla na wizycie i wszystko jest ok (teraz jest w 16 tyg o ile mnie pamiec nie myli) Wiec wszystko jest mozliwe tylko LEZ!
Trzymam kciuki i pomodle sie za dwa ogorasy:tak:Uszy do gory!!
 
gieniek...kochanie ja sie po prostu martwie, jakos mi bliska jestes z tych forów wszystkich i ciezko mi jak przezywasz takie straszne rzeczy...ale wszystkie jestesmy z toba, zobaczysz bedzie dobrze, krwiak sie wchlonie i jeszcze bedziesz hasac po miescie!...jakos ten swiat jest niesprawiedliwy, no ale my nie mamy na to wplywu...ja wierze w ciebie!! buzka mała i trzymaj sie :*

a powiedz mi czy nie mozna tego jakos wypalic, usunac? nie da sie nic z tym zrobic, tylko lezenie i dupek?
 
Ostatnia edycja:
Gieniek leż i odpoczywaj. Będzie dobrze :tak: Nie wiem czy czytałaś, ale na styczniówkach jedna z dziewczyn też miała krwiaka. Dostała leki, leżała i kilka dni temu była na kontroli i krwiaka prawie nie ma :tak:
Madzia, no to zupełnie tak jak ja. Miło usłyszeć, że endo tak długo się nie pojawia. Niech spada na drzewo i już nie wraca.;-)
Właśnie niech spada na drzewo i nie wraca :-D:tak:

dziewczyny a może się wymienimy kontaktami na FB albo nk?? jeśli jesteście za to np można by było żeby każda chętna wysłała na pw do jednej osoby swoje dane i to rozesłać pomiędzy nami?? co wy na to??
Ja jestem za :-)
 
Gieniek, podejdz do tego w ten sposób, że odpoczniesz teraz na zapas, bo przy dwóch ogóraskach na świecie, na długo będziesz musiała zapomnieć o wolnym czasie.

A po za tym, będziesz miała czas, żeby z nami popisać... HIhihiihihi:-D
3maj się !!
 
reklama
Gieniek, podejdz do tego w ten sposób, że odpoczniesz teraz na zapas, bo przy dwóch ogóraskach na świecie, na długo będziesz musiała zapomnieć o wolnym czasie.

A po za tym, będziesz miała czas, żeby z nami popisać... HIhihiihihi:-D
3maj się !!

A o lezeniu tym bardziej! Wylez teraz to dziasostwo, a potem bedziesz smigac z dwoma ssakami u cycow :tak:
 
Do góry