reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można zajść w ciąże mając endometriozę???

Aga przy Lenie nagle miałam straszną ochotę na słodkie i to tak ze 2-3 dni przed spodziewaną @ ,a ja normalnie nie jadam słodkiego bo nie przepadam , a tutaj sama zjadłam prawie całe ptasie mleczko ,no i jakoś tak podświadomie byłam pewna że jestem a test zrobiłam dla formalności chociaż mój znowu nie mógł uwierzyć i kazał mi go powtarzać rano :-D
 
reklama
AniaSm a jakieś bóle (.)(.), jajników, brzucha? Coś takiego miałaś w pierwszych objawach? Słyszałam też o metalicznym posmaku w ustach czy zgadze...
 
hejka dziewczynki, nie bylo mnie chwile, mam troche roboty, ale tez i lenia dramatycznego:-(wszystko robie bo musze.....jeszcze ciagle problemy, ktore cholery sie nie koncza!
kachna wiem, ze moze powinnam robic monitoring....ale kurcze jakos tak mialam nadzieje, ze moze bez sprobujemy. Daje sobie 2 miesiace, jak nic sie nie wydarzy zczynam monitoring. Mam nadzieje tez, ze pewne sprawy nam sie rozwiaza i bedzie mniej stresowo.
sonysony przykro mi, wiem jak boli rozczarowanie, ale uszy do gory i walcz, bo jest o co!
tere fere, u ciebie co? oprocz kalafiora i fasolki:happy:

wiecie co z wikulaa??? znikla nagle i tylesmy ja widzialy, moze juz brzuchem zamiata??
 
Aga_27 ja podobnie jak AniaSm w tym cyklu kiedy się udało,to właściwie nie czułam nic wyjątkowego! Jedyne co to, kucie raz w jednym raz w drugim jajniku a potem pobolewanie brzuch jak na @. Teraz dopiero mam mdłości-też bez wymiotów, nadal pobolewa mnie dół brzucha tak kilka razy dziennie mnie złapie, senna jestem,no i powiększone brodawki. Wcześniej jak mi się nie udawało,to zawsze myślałam,że jestem w ciąży,bo miałam mnóstwo objawów a ciąży nie było:tak:
 
Dziewczyny głowy do góry :tak: Będzie dobrze, bo musi być ;-)
Ja w pierwszej ciąży też czułam się jak przed okresem, a pierwszym objawem była nagle lecąca krew z nosa - raz, czy 2 razy, która na pewno nie była z przemęczenia. Gdzieś potem przeczytałam, że to może być pierwszy objaw ciąży. Zrobiła test i wyszły II.
W drugiej ciąży byłam pewna, że dostane okres: brzuch i plecy pobolewały mnie jak zawsze przed. Miną dzień, drugi i nic. Byłam zła, bo myślałam, że mi się spóźnia, a za kilka dni miałam wyjazd. Z ciekawości zrobiłam test i.... niespodzianka :tak::-D
W tamtej ciąży miałam ciągle ochotę na słodkie i kwaśne soki, a teraz na... pomidory i ogórki kiszone, no i jeszcze śledziki w occie :tak:

AniaSm ja byłam z Hanią u naszej pediatry kilka dni temu i aż mi się głupio zrobiło, bo jak zobaczyła u niej pampersa powiedziała: taka duża, mądra dziewczynka a pampersa :zawstydzona/y:. Kazała go całkowicie wyrzucić i nie wkładać nawet na noc, bo jak raz się zakłada, a raz nie to dziecko jest ogłupiałe. No więc, czekam aż wyzdrowieje i zaczynam akcję odpieluchowywania :-D

Gieniek
zapraszam na Styczniówki 2013 :-)
 
Ostatnia edycja:
Wrażliwe brodawki, zgaga.... a jak mnie tylko jeden cyc boli, bardzo boli, a drugi tylko trochę to co? Jestem, czy nie?? Hihihihihihihi
Serio mnie boli.:-D
 
reklama
Hej :-)
A ja robiłam dzisiaj badania krwi. TSH mam tak piękne, że miło patrzeć. Lek działa! :)))
Prolaktyna, która była za wysoka, teraz po Bromku jest za niska :confused2: Więc od dziś nie biorę całej, a pół tabletki, żeby była w normie ;-)
Progesteron - jestem dumna. Po raz kolejny w normie :)))
Estradiol - i tu zaczyna się jazda. Jest kosmicznie wysoki :eek: Dobrze, że już 06.06. mam wizytę u endokrynolog. Bo Estradiol jest jak stąd do Las Vegas, a torbielki tym razem nie miałam :confused2:

Tere fere to chyba dobrze, że (.)(.) bolą. Ja nic nie chcę mówić, żeby nie zapeszyć :-p
 
Do góry