reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można zajść w ciąże mając endometriozę???

Gatto musisz co miesiąc chodzić do gina sprawdzać, z którego jajnika będzie owulacja i jak będzie z tego który ma drożny jajowód to się intensywnie starać. Moja znajoma ma identyczną sytuację i udało jej się utrafić chociaż poroniła w 8 tygodniu ale to chyba przez to , że się wcale nie oszczędzała i cały czas pracowała. Ja najczęściej owulację mam z prawego jajnika ale raz na 4-5 miesięcy z lewego.

tere fere no ja czekam za okresem powinnam dostać w sobotę albo w niedzielę, wiem, że się nie udało bo nawet nie mam urojonych objawów i nawet nie mogę sobie wkręcić ciąży no ale trudno za 17 dni jedziemy do Turcji to tam się przyłożymy do roboty:tak:
 
reklama
Kachna , a myślisz że musimy coś czuć w pierwszych dniach? Ja myślę, że niekoniecznie. W sumie to też się nie napalam.
 
Teraz gotuję kalafiorka i zieloną fasolkę... Mmmmmmm....:-ptylko dziadowsko droga ta fasolka. 25zł. Potem obejrzę you can dance i odpocznę.
 
Hej, dawno się nie odzywałam, bo mam okropnego doła. Jak już się domyślacie, beta poniżej 0,1. Teraz mi komp padł, więc nie będzie mnie. Trzymam za Was kciuki i życzę powodzenia.
 
tere fere wydaję mi się, że czułabym to, że jestem w ciążę wszystkie moje koleżanki, które wyczekiwały dziecka pierwszym objawem u nich były wrażliwe brodawki z tego co pamiętam to gienek też tak miała
 
Kachna84 ja też słyszałam od dziewczyn, że jak się udało to czuły, że tym razem to jest właśnie to. Dlatego też mam doła i jakoś mi smutno i źle. Bo ja nie czuję nic :confused: Czyli nie tym razem, a jak człowiek już tyle się stara to taka wiadomość go załamuje :dry:
Tere fere obiadek masz suuuper... Mmmmmm...
Sony Sony tulę mocno :* Pamiętaj: nowy cykl nowa szansa! Mi też tym razem znowu nie wyszło :-( Wiem co czujesz kochana...
 
ja też mam doła szlag mnie trafia na to wszystko, ile jeszcze czasu i pieniędzy stracimy, o wylanych łzach nie wspomnę, najgorsza dla mnie jest ta bezsilność, że już nic więcej nie mogę zrobić
 
hej
co to za smutasy tutaj są ????? ja nie czułam za pierwszym razem że w ciąży jestem , nic a nic na to nie wskazywało :tak: , pamiętam że to była sobota i okres miałam dostać i tak mnie strasznie brzuch bolał na @ i spacerowałam po parku i płakałam że znowu się nie udało ,a tu niespodzianko bo wstręciucha jednak nie przyszła :tak: , głowa do góry laski , uda się :tak:

ja ostatnio nie mam siły żeby pisać , uczymy Kubę sikać na nocnik i w ciągu dnia nie można go z oka spuścić ,a wieczorem to już nie mam na nic siły , Lena już potrafi sama siedzieć :szok: , co prawda nie za długo ale daje rade :tak:
 
reklama
Kachna84 rozumiem :tak:Sama przeżywam strasznie. Psychicznie czasem jest bardzo ciężko.
A kasy idzie tyle, że szkoda gadać :confused: Ale innego wyjścia nie ma... Bez monitoringu i leków o owu mogłabym zapomnieć :-(

Ja nam dałam czas do końca roku.Jak się nie uda to nie będę kombinować, denerwować się i wydawać kaski. Tylko pomyślimy tak na poważnie o adopcji małego krasnala :-) I też będę szczęśliwa. O! :-)

AniaSm no to gratulacje dla maluchów! A napisz nam kochana jakie miałaś objawy przy drugim dziecku. Bo rozumiem, że przy Lenie już czułaś wcześniej, że jesteś w ciąży?
 
Ostatnia edycja:
Do góry