reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można zajść w ciąże mając endometriozę???

reklama
Miliaa ja tez brałam po operacji Diphereline - 4 zastrzyki, 1 na miesiąc. Miałam po nich wybuchy gorąca, przytyłam, chodziłam zła jak osa, ale to nie jest ważne najważniejsze, że endo nie wróciło (a minęło 6 lat) i nie wróci ;-)

Dziewczyny zaczęłam krwawić:-( najgorszy Dzień Dziecka w moim życiu, zaczęło mi się poronienie...
Gieniek jedź do lekarza. Czasami zdarzają się krwawienia, albo plamienia.
 
gieniek spokojnie , przy Kubie plamiłam w 11 tc a przy Lence miałam mocne krwawienie jakoś w 5-6tc ,może akurat termin miesiączki ci teraz wypada i organizm się jeszcze nie przestawił :tak: , musisz przede wszystkim sporo odpoczywać :tak: , no i odezwij się
 
gieniek....kochanie nie wierze, tak jak pisalam na IVF co sie kurfa dzieje teraz...co to za swiat niesprawiedliwy...normalnie jestem w szoku i jestem zla na wszystko...
poobno gieniek byla na usg i lekarz jej powiedzial ze to poronienie...

madziamadzia...ja biore diphereline na wyciszenie przed IVF, wiec mysle, ze az takie straszne rzeczy nie beda sie ze mna dziac:) narazie procz bolu glowy czuje sie dobrze..tfu tfu...najwazniejsze, ze endo nie wrocila...ja mam nadzieje, ze dipherelina doprowadzi mnie do ciazy chociaz, ja potem z edno sobie poradze jakos...;)

eh, dzis przypadek gienka mnie normalnie zabil...tak strasznie mi przykro...
ale moze dziewczyny maja racje, moze to po prostu @, oby tak bylo ja gleboko w to wierze!
 
Gieniek, zaciskaj nogi, będzie OK. Pisz od razu co jest grane.

Madzia, no to zupełnie tak jak ja. Miło usłyszeć, że endo tak długo się nie pojawia. Niech spada na drzewo i już nie wraca.;-)
 
reklama
dziewczyny a może się wymienimy kontaktami na FB albo nk?? jeśli jesteście za to np można by było żeby każda chętna wysłała na pw do jednej osoby swoje dane i to rozesłać pomiędzy nami?? co wy na to??
 
Do góry