reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można zajść w ciąże mając endometriozę???

Tere fere to jak mówisz, że nie jest teraz najlepsza chwila na dziecko, to idę o zakład że teraz się uda :-p Zawsze tak jest ;-)

P.S. Chwal się co to za kurs (jeśli chcesz oczywiście) :-)
 
reklama
Na nura :-) do 20m.

Tere fere Super! :-)
Fajna sprawa :tak:
***

A ja właśnie wróciłam z bazarku. Kupiłam trochę warzyw i owoców. Zrobiłam sobie koktajl mleczno-truskawkowy i odpoczywam. A zaraz biorę się za przygotowanie obiadku. Kupiłam piękną botwinę (którą po prostu uwielbiam ;-)) i młode ziemniaczki :) Pyyycha ;-)
A! I dzisiaj rano zapisałam się już na monitoring cyklu w przyszłym miesiącu ;-) Myślałam, że będzie luuuzik z terminami, a okazało się, że te godziny które mi najbardziej pasują są już zajęte :confused: No więc mam troszkę do bani godziny. Będę musiała wziąć urlopik na jedno USG chyba :confused2:

A u Was jakie plany na dzisiaj? :)
 
cześć dziewczyny! Jak się czujecie po weekendzie? Ja musiałam cały czas rozpakowywać kartony i sprzątałam trochę, dzisiaj gotuję barszcz ukraiński-mam ochotę na buraczki:-)
 
Witam dziewczynki!! Czerwone buraczki sa dobre dla wszystkich, staraczek, zaciazonych i mam! Jak najbardziej trzeba je jesc:tak:Ja tez lubie! Mniam!
 
Oj Gieniek! Barszcz ukraiński też uwielbiam :tak:
Ja generalnie zupy uwielbiam ;-)

Ale tu u nas cisza na wątku :-p
Tere fere kiedy Ty kochana testujesz? A Ty SonySony?
Bo z moich notatek wynika, że najpierw widzimy II SonySony, potem Tere fere, a potem może i ja się załapię :-p A! I Gatto jeszcze :-)
 
No właśnie dziewczyny!!!Kiedy testujecie?Ja tu czekam z niecierpliwością na wspólniczki do narzekania na mdłości, zmęczenie, pobolewanie brzucha-czuję się taka samotna, nie mogę napić się winka, piwka, więc która przyłącza się do mojego clubu?;-)
 
ej no a JAAAAA!! ja tez chce byc mamuska i zobaczyc II kreseczki!:-D
gieniek...kochana ja sie chce przylaczyc do twoich dolegliwosci:rofl2:
 
reklama
He he he... Kurka Rurka, ale chętnych... W końcu wszystkie chcemy zobaczyć II tory tramwajowe.

Ja jeśli nie dostanę @ do 5-6 czerwca to koło 11ego zrobię test. Raczej mi się nie pali, bo wiecie...ten kurs:baffled: Może jak nie dostanę @ to zrobię test dopiero po powrocie... Hehehehe... Żeby nie było, że jestem.
 
Do góry