reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można zajść w ciąże mając endometriozę???

reklama
Witam Was Dziewczynki, wyglada na to, ze niesmialo przyszla @ w 30 dniu po #. Dawno sie tak nie ucieszylam z jej przyjscia :) W kazdym razie widze szanse na owu marcowe iiiiiiii marcowanko!! Yuppi :)
 
ja jeszcze też liczę na marzec bo około 26 powinnam mieć owulację i wierze, że się uda, ja mam taki paskudny charakter, że jestem cholernie uparta i nigdy się nie poddaje tak, że nie odpuszczę a jeśli się teraz nie uda to w maju inseminacja, mojej koleżance się udało po trzeciej inseminacji zajść ale w 8 tygodniu poroniła. No i dwóm znajomym in vitro udało się za pierwszym razem a jedna będzie miała bliźniaki dodam, że obie mają endometriozę i są siostrami tak, że można z tym paskudztwem zajść.
 
ja jeszcze też liczę na marzec bo około 26 powinnam mieć owulację i wierze, że się uda, ja mam taki paskudny charakter, że jestem cholernie uparta i nigdy się nie poddaje tak, że nie odpuszczę a jeśli się teraz nie uda to w maju inseminacja, mojej koleżance się udało po trzeciej inseminacji zajść ale w 8 tygodniu poroniła. No i dwóm znajomym in vitro udało się za pierwszym razem a jedna będzie miała bliźniaki dodam, że obie mają endometriozę i są siostrami tak, że można z tym paskudztwem zajść.
 
Hej kobity dlugo nie pisalam bo padł mi laptop i byłam dwa tyg bez okna na świat.
Wikula trzymam kciuki za udaną IUI i mam pytanie, ty nie dostalaś zastrzyku na pęknięcie pęcherzyków??
Ja jestem po 3 IUI niestety nieudanych, albo stety bo pierwszy prawie chwyciła, więc jakaś nadzieja jest. Byłam na kontroli u gina i powiedział, że teraz będę stymulowana zastrzykami jak do in vitro i zobaczymy co będzie. Buziaczki
 
Witam przepraszam że się odzywam ja z taką prośbą potrzebuję materiały do napisania doktoratu z ginekologi na temat endriometrozy i\lub bolesnych miesiączek- a dokładniej mój przyjaciel ginekolog robi doktorat zbiera ankiety.Ankiety są anonimowe, jeśli któraś się leczyła zażywa leki prośba o wypełnienie 2 krotnie Przed i po leczeniu. będziemy barrdzo wdzięczni. Adresy e-mail proszę kierować na mój priw obiecuję pełną dyskrecję oraz ja tego nie będę czytać. Mam nadzieję że się na mnie nie pogniewacie że wtrąciłam swoje 5 groszy na waszym wątku.
 
Wikulaa jak się czujesz maleńka,masz już może jakieś przeczucia? Bardzo bym chciała,żeby Ci się udało już w marcu:-)
Tak samo Gatto i Kachna84 rozpocznijcie dobrą passę, jak jednej się uda to później następnej i następnej, to będzie jak efekt domina lub ketchupu;-)
SonySony moja droga chyba mamy podobną sytuację. Niby podejrzewają endometriozę,ale nikt jej u nas nie potwierdził. Jestem po IUI i też chyba coś zaskoczyło,ale skończyło się źle-jak dostałam @ to tak bolało,że myślałam,że umieram. Tak jak pisałam wcześniej ok 3 razy miałam drugą kreskę na teście a później normalny @. Teraz mam przygotowania do ICSI. Zaczęłam brać tabletki anty-bierze się 21 dni, w między czasie dochodzi lek o nazwie "Gonal" w zastrzykach,a potem zaczyna się właściwa stymulacja. Dopiero po 1 ICSI będzie wiadomo,czy problemem są zbyt słabe komórki jajowe,czy źle dzielące się zarodki. Boję się jak cholera:szok:
 
reklama
Kachna bądź uparta, pokaż nam że można! Hihihihih:-DFajne optymistyczne rzeczy piszesz. Ja nie mam znajomych, którzy mieli in vitro, więc miło poczytać...
 
Do góry