reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można zajść w ciąże mając endometriozę???

SonySony ja to HCG badałam tylko dwa razy i nigdy nie było powyżej 1, więc u mnie gorzej niż u Ciebie:-( chyba nigdy nic nie zaskoczyło tylko pewnie miałam jakieś trefne testy...bardzo się obawiam,że z jakiegoś niewyjaśnionego powodu mogę mieć słabe komórki i dlatego mi się nie udaje. Wszystko wyjdzie przy pierwszym ICSI dopiero jak będą je obserwowali to się dowiem o co chodzi. A czy tej Twojej znajomej mimo 2 dobrych komórek udało się in vitro?
Tak bardzo bym chciało,żeby to ostatnie IUI udało Ci się i żeby dzidzia została z Tobą!!!
Dziewczyny nie bójcie się in vitro, wiem że to jeszcze temat Tabu i większość par decydujących się czują wstyd i ukrywają,że poddali się temu zabiegowi,ale to zabieg bardzo podobny do IUI oraz zwykłej stymulacji, różni się tylko tym,że jest pick up komórek i do zapłodnienia dochodzi pod kontrolą lekarza. Niepłodność to problem naszego pokolenia a raczej problem cywilizacyjny i bardzo,ale to bardzo dużo par poddaje się in vitro. Wystarczy zajrzeć codziennie do każdej z klinik-kolejki, opóźnienia, brak miejsc na parkingu,trudno dostać się do lekarzy jest takie obłożenie,że nie wiem i znam wiele osób, które mają problem z poczęciem:-(
 
reklama
AniaSm - jeszcze mam tydzień do testu, także luzik:))
współczuję śniegu!

co do in vitro to ja myslę, że jak w tym roku nam sie nie uda, to w przyszlym podejdziemy do niego...

miłego dnia wam życzę!
 
Gieniek penie że jej się udało, bliźniaki będą:)
Miałyście robione badanie AMH? Jeżeli tak to jaki był wynik? Ja mam 5,4
 
Ostatnia edycja:
SonySony w takim razie i ja się nastawiam,że choć 1 jajeczko będzie tym moim kochanym jajeczkiem:tak: Ja robiłam badanie AMH i ty masz super wynik-właśnie taki jaki powinna mieć kobieta w moim wieku,z takim wynikiem to masz Wielkie Szanse!!! a który jesteś rocznik jeśli można zapytać? Ja jestem 83 i mam wynik AMH 1.9 podobno jest to wynik 35 latki:-(
 
dziewczyny nie przejmujcie się tak bardzo wynikami, natura płata figle:)
Ja myślę, że wszystko u nas będzie dobrze, kwestia czasu:)))
w telewizji właśnie mówią o odchudzaniu...chyba też musze o tym przynajmniej pomyśleć....
 
Ja mam przykazanie takie, że jeśli po 6-8 miesiącach nie uda nam się normalnie lub z inseminacją, to biegasiem na in vitro.
Ja to chciałabym od razu bliźnięta. Oczywiście najlepiej chłopca i dziewczynkę.:-D
 
reklama
Pewnie że można zbadać, robi się test śluzu po stosunku. Zapytaj swojego lekarza ginekologa. Ja takiego testu nie miałam, bo dr mówił że i tak inseminacja omija ten problem, nawet jakby był.
 
Do góry