reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można zajść w ciąże mając endometriozę???

Tere fere nic nie sugeruje, bo nie mam pojecia :confused:. Ale generalnie moze to byc wlasnie bol okoloowulacyjny (niekoniecznie plodny). W kazdym razie powtorze za AniaSm- dobry sposob na pogodzenie:):tak: Albo po prostu zostaje ci gwalt na malzonku dokonac:szok: o ile nie za pozno juz:-)
 
reklama
Dziś nic już mnie nie kłuje, ale z ciekawości policzę dni jak dostanę @

Licz, licz, zapisuj, zawsze to lepiej wiedziec :)

Mnie tez od soboty bola jajniki, klocie jakies i wogole czuje, ze je mam. Do tego pojawilo sie jakies dziwne plamienie (brazowe). Szlak by trafil. Mam nadzieje, ze to zwiastuny @, bo obczailam w googlach, ze to moze byc plamienie okoloowulacyjne. Ale moze to byc tez cholera wie co....:baffled: w kazdym razie trzymam sie tej bardziej optymistycznej wersji.
 
A u mnie w niedzielę przyszła @ więc nadzieje na naturalny cud przepadły i u mnie marzec już odpadł:( Miałam cichą nadzieję,że uda mi się jakimś cudem naturalnie zajść przed in vitro,ale niestety nie udało się i teraz będą długie przygotowania....
 
A u mnie w niedzielę przyszła @ więc nadzieje na naturalny cud przepadły i u mnie marzec już odpadł:( Miałam cichą nadzieję,że uda mi się jakimś cudem naturalnie zajść przed in vitro,ale niestety nie udało się i teraz będą długie przygotowania....
bardzo mi przykro , mam nadzieje że się trzymasz
a nie chcesz przed invitro spróbować inseminacji??
 
Gatto i Wikulaa w środę mam wizytę i zobaczę jak to wszystko będzie wyglądać. Z tego co czytałam to najpierw wyciszanie-czyli tabletki antykoncepcyjne, potem coś na menopauzę i potem właściwa stymulacja. Nie mam pojęcia ile wszystko trwa dni,więc jestem ciekawa środowej wizyty.
AniaSm miałam już jedno IUI bezskuteczne,więc stwierdziliśmy z mężem,że nie będziemy wydawać pieniędzy na inseminację tylko już robimy in vitro.
Boję się tego co mnie czeka, boję się porażki,bo in vitro to już ostatnia deska ratunku,a jeśli też nie wyjdzie?! Już na wstępie dowiedziałam się,że mam słabą wartość AMH jak na mój wiek i może być problem ze stymulacją lub jakością komórek jajowych. Jestem ciekawa czemu mam taki słaby wynik:( P.S: mamy już wyniki badań cytogenetycznych i wszystko jest ok ja 46XX a mąż 46 XY:-)
 
reklama
Gieniek ja właśnie tą diphereline brałam na wyciszenie jajników i w ogóle po laparo (sztuczna menopauza).
Co to są te badania cytogenetyczne i to AMH?
Pisz Kochana, co i jak przebiega, bo nie wiem czy mnie to nie będzie czekało.
A ile Ty masz wiosenek słońce?
 
Do góry