reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można zajść w ciąże mając endometriozę???

Liju Nadzieja Wy chyba obie na mnie czekacie... hehehheheehh

Karolcia a Ty możesz tak wziąć ten Visanne w jakimkolwiek dniu cyklu, że się namyślasz? Nie ma to znaczenia?
 
reklama
Gieniek może zrób jeszcze jeden test sikany tak z samego rana. Ja też nie słyszałam o takim przypadku. Ale z całego serca życzę Ci :tak:DWÓCH KRESEK:tak:
 
Tere Fere dwa dni później robiłam też test sikany tylko innej firmy i nie było nawet cienia drugiej kreski. Myślę, że zakupiłam wadliwy test-mimo,że data ważności była do 2013 roku. Zresztą niedługo wszystko się wyjaśni,bo w tym tygodniu powinna przyjść okrutna małpa! Już się boję tego bólu...:no:
 
hej
gieniek a może byłaś w ciąży tylko organizm jej nie utrzymał , nie wiem jak beta ale mojej koleżance kiedyś laboratorium się pomyliło:szok: i nagle beta zaczeła jej spadać no i ona przeżywała to strasznie a na wizycie u lekarza się okazało że ciąża rozwija się prawidłowo i wszystko jest ok :tak: , później ją przepraszali za to

tere fere mam na imię Brunhilda hahahaha :-D:-D:-D:-D:-D
 
agula beta hcg - test z krwi czy jest ciąża. jak jest powyżej 5 tzn że jest fasolka.
gieniek dziwna sytuacja :confused: szczerze to nie wiem jaka jest różnica między beta hcg a samym hcg, ale mi gin kazała robić betę.
karolcia, tere fere, nadzieja oczywiście, że czekam na Was :-) w grupie raźniej.
 
tere fere i AniaSm ja nie liczę na cud, raczej już się pogodziłam z tym,że nie będę mamą:-( oprócz moich początków endo to mój mąż ma słabe parametry, chcieliśmy zapisać się do programu in vitro do skutku, zrobiliśmy pierwsze badania do kwalifikacji i już tego samego dnia zadzwonili,że mój mąż ma takie nasienie,że się nie nadaje ono do analizy fragmentacji DNA plemnika, wyszło,że ma 11 mln komórek okrągłych-leukocytów-nie wiemy jeszcze co to oznacza,bo skierowali go do urologa:-( Kibicuję wam wszystkim i czekam na jakieś dobre wieści!!!

p.s: mam wrażenie,że ja już parę razy byłam w ciąży,ale jej nie utrzymałam,bo wychodziła mi słaba kreska a później normalnie @. Może to przez morfologię plemników-95% ma nieprawidłową budowę...
 
gieniek u nas też tak było , ale mój się wziął za siebie odstawił fajki , nie pił alkoholu wogóle ,zaczął się więcej ruszać mniej przegrzewać jąderka w aucie i zażywać witaminy z mikroelementami :-) i pomogło :tak:
a i już nie pamiętam kto mi to mówił ale facet miał tylko 2% dobrych plemników i się im udało zajść w ciąże i to naturalnie :tak: , cuda się zdarzają tylko trzeba w nie wierzyć :tak:
 
Gieniek współczuję Ci kochana. Ale mawiają, że do zapłodnienia in vitro wystarczy choćby jeden plemnik!

Liju złociuchna to ja zaczynam chyba od marca. A raczej daj Boże od marca. :tak::tak::tak:

Brunchilda dosyć dziwnie,:szok: oryginalnie. Zapamiętam sobie! heheheheheheheh
 
reklama
Cześć dziewczynki.

Oczywiście, że czekam na Was wszystkie :) bo każdej z nas się uda!!!

U mnie planowo @ powinna przyjść w przyszły pon- wtorek. Te objawy, które mam to u niektórych dziewczyn występują przy braniu luteiny, rzadko bo rzadko ale są (wczoraj już się doczytałam :( )więc nie mam co się nastawiać. Będzie jak co miesiąc :)

tere fere to od marca staranka będą owocne, trzymam kciuki

Dziewczyny a wy bierzecie jakieś leki, witaminy itp?

U mnie następny cykl całkowicie naturalny bez clo (przerwa) aby dać jajnikom trochę odpocząć, ale zakupiłam sobie olej z wiesiołka (podobno poprawia jakość śluzu w dni płodne). W 11-17 dniach wizyty u gin. i zobaczymy co tam mojej jajniki wyprodukują bez clo :)
 
Do góry