reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można zajść w ciąże mając endometriozę???

Hey jestem po badaniu usg i słuchajcie nie mam zadnej torbieli nic czysto lekazr który mnie badał musiał się pomylić ..... CAŁA SZCZĘSLIWA DZIEKI ZA ODPOWIEDZI ..... :-D:-D:-D:-D:-D
 
reklama
Dziewczyny w skrocie opowiem wam historie mojej znajomej ...Starali sie o dziecko bezskutecznie 6 poronien ona była na sraju załamania totalnego za kazdym razem musiała sie zbierac w sobie i jakos zyc za 7 razem była tragedia nie bede pisac moze sie domyslicie ...przestali sie starac mnyslec o tym nie mieli nadzieji ...az tu nagle znowu ciaza cali w strachu z poprzednich doswiadczen byli przerazenie zamiast sie cieszyc .... Ona postanowila ze jak teraz sie nie uda to juz wcale ...lezala cała ciaze dosłownie pod opieka lekarzy ..i teraz maja cudowna zdrowa coreczke :):):):):):) przeszczesliwi rodzice .... Taka natura ... wierze w to ze kazdej z was uda sie urodzic dzieciaczki z całego serca wam zycze
 
agula i po co aż tak panikowałaś? super wieści :-)
u mnie natomiast d..a blada. betka 1,1. więc gin, badania, leki.. aj :no::no::no: zła jestem.... dobrze, że chociaż dziś u mnie nie pada...
 
Witam Was :)Dziękuję za słowa otuchy i wsparcia. Z pewnością zdecyduję się na inseminację jak do maja nic nie wyjdzie :)Narazie jestem na etapie oczekiwania na następną @, która juz niedługo nadejdzie pewnie :( staram się niedoszukiwac objawów, ale są trochę inne niż zawsze. Co jakis czas boli mnie jajnik (takie kłucia), brzuch taki napięty jak przed miesiączką , mam białe "mleczne upławy" i okropnie mnie bolą piersi. ale pewnie to po clo i lutce. Chociaż te objawy mam prawie od samej owulacji-chyba trochę za wcześnie na okresowe :)Człowiek nie chce się nastawiac, ale zawsze ma nadzieję, z drugiej str wiem ,że pewnie będzie to co zawsze. Raz już miałam takie podobne objawy, ale nic nie wyszło\

lilju
bardzo mi przykro, rozumiem Cię doskonale
 
Ostatnia edycja:
liju panika to moje drugie imie :p:p:p a tak powaznie to bałam sie dlatego że ginekolog poiwedzial mi ze torbiel jest na pewno a na usg szłam po to zeby sprawdzic co to za torbiel okreslic jegop rodzaj wiec nawet nie myslalam że ona mogła sie pomylić .... No troche nieodpowiedzialne z jej strony ze na wizycie mi mowi ze torbiel jest na pewno ....prawda !!!!???

Co to jest ta betka 1.1 bo nie wiem przepraszam >>> ale napewno bedzie dobrze musi byc >>>>>
 
Dziewczyny mam pytanie, jak to jest z tą Betą? Czy Beta HCG to to samo ,co samo HCG i która wykryje szybciej ciążę? Miałam w tym miesiącu dziwny przypadek,bo byłam u lekarza prosząc o jakieś silne tabletki przeciwbólowe jak przyjdzie @ na co on powiedział,że na podstawie USG właśnie miałam owulację-zauważył płyn w Zatoce Douglasa i że najpierw mam zrobić test ciążowy i zadzwonić do niego za 4 dni wieczorem i podać wynik. Pomyślałam sobie,że dziwny jakiś,bo jak po 5 dniach od owulacji test sikany może coś wykazać?! Ale zrobiłam ten test na odczepnego i jak nic pojawiła się druga kreska choć słabsza,ale wyraźna(kazał mi zrobić strumieniowy do wczesnego wykrywania ciąży). Wyobrażacie sobie jakie było moje moje zdziwienie?! Zadzwoniłam do niego i przekazałam,ze test wyszedł dodatni i że to nie możliwe,że tak szybko a on mi na to,że natura to nie matematyka (niezły tekst tak przy okazji) i że mam następnego dnia iść na betę. Pojechałam na tą betę,ale laboratorium w którym robiłam miało samo HCG a nie Beta HCG i wynik wyszedł 0-nic z tego nie rozumiem, miałyście kiedyś taki przypadek? W tym miesiącu nie biorę żadnych leków odstawiłam zupełnie wszystko...albo test mnie oszukał albo coś nie tak w moim organizmie:no:
 
liju bardzo mi przykro, naprawdę, ale walczymy dalej prawda? chyba czekasz na mnie z fasolką co?:-p
nie poddawaj się mi tu, idź na to spa niech Cię wymasują, wyturlają i co nie tylko, nie myśl o tym, wypij winko, zrelaksuj się, będzie dobrze, zobaczysz.

Agula no widzisz strach ma wielkie oczy :-)

Nadzieja trzymam kciuki, kiedy planowo ma przyjść @ bo nie wiem chyba nie doczytałam?:-)

Gienek szczerze to jeszcze się nie spotkałam z takim przypadkiem, poczekaj jeszcze kilka dni i może zrób jeszcze raz ten test sikany?

ja umówiłam się z tym lekarzem na 24.01. byłam, w szoku bo mówiono mi, że się czeka nie wiadomo jak długo a tu nawet dziś mogłam przyjść...mam nadzieję, że on powie mi coś innego niż ten mój lekarz. Jeszcze nie wzięłam tych tabletek Visanne, nie wiem czy brać czy poczekać na tą wizytę 24.
 
reklama
Do góry