reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Sofi no jakby sie sprawdziło to były by niezłe jaja... ja co prawda sie nie staram ale I nie zabezpieczam jakoś specjalnie tabsami czy gumkami a mój Mąz uważa, że przerywany jest skuteczny i jemu odpowiada I póki co jest skuteczny... ale nigdy nic na 100% nie wiadomo, choc z drugiej strony nic nie daje 100%
 
reklama
Widzę, że Maran mnie uprzedziła i zrobiła tak jak ja....
Maran zawsze możesz ją dopytać o to kiedy mniej więcej, ona zaznacza, że w razie pytań i wątpliwości można pisać. Ja się jej nie pytałam kiedy i ona mi na ten temat nic nie napisała, ale ja też nie planuję w najbliższym czasie.
 
O kurcze, to zawsze kilka procent szans jest, u mnie nie szanse znikome, ja jestem straszna panikara -lubię mieć wszystko pod kontrolą stąd gumka i 0 sexu w podejrzane dni:-D
 
dziewczyny ale Wam zazdroszcze tego planowania, ja najwczesniej za rok, mimo sprzeciwu meza nie trace nadziei, ze jeszcze kiedys bedziemy miec kolejne dziecko, musze najpierw przestac karmic, potem zbadac hormony i wcielic w życie mój plan ;D
Antoś jest taki grzeczny, ze jestem wypoczeta i ogolnie jest ok;)
elmo ewelin daria jak sie czujecie?
kto nastepny startuje ze strarankami Antosia? za kogo mam trzymac kciuki?
milla sofi karmicie jeszcze?
maran sofi co to za wrózby?
ewelin u mnie z pierwszym synkiem nie planowalam płci, a przy drugim bralam suplementy i zaczynalam diete, czytalam i przygotowywałam sie, mielismy zaczac staranka listopad-grudzien, ale zaliczylam wpadke i juz we wrzesniu byłam w ciąży , eh takie zycie...............
 
Witam się wieczornie.

Magda mimo, że jeszcze nie jestem w ciąży wiem że właśnie będę mieć podobne przymyślenia, odczucia o jakich napisałaś. tak teraz jest z Elmo, Ewelin. Dziewczyny czekajcie na TO USG i powtarzajcie sobie jak mantrę "udało się udało" :-).

Mamo Kubulki tak tak karmimy. Ja najpóźniej to roku chciałabym zakończyć. Łudzę się jednak, że może to nastąpi wcześniej, bo boję się że może byc potem jeszcze ciężej. Także już powoli zaczynam go odstawiać. Widzisz tak musiało być, że mamy po dwóch synków. Nic nie jest przypadkiem, ale trzeba wierzyć że córeczki tez nam się trafią:tak:

Maran fajna wróżba. Bedziesz miała synka. Nie bez powodu jesteś na tym forum. Gdzieś tam daleko w głowie siedzi Ci ten synek. Trzeba walczyć o marzenia. Jakbyś zaszła w ciąże to Maja by już ponad 3 latka miała. Poszłaby do przedszkola i żebyś się w domu nie nudziła to sobie synka pyknijcie:tak:. A tak na marginesie to kusicie tymi wróżbami. Kurdę ale jak mi napisze, że 3 chłopak i nie będę chciała próbować, bo moje pragnienie córeczki jest tak olbrzymie??

Elmo czy ja dobrze czytałam, że ona Ci córkę przepowiedziała???
 
krystianmartin kochana pamietam o Tobie;) trzymam kciki z calej siły, kiedy teraz owulka? myslalam o Tobie niedawno i podziwiam Cie, ze przestałas myslec o płci tylko po prostu o dzidziusiu ;) to jest super, ciekawe czy ja kiedys bede potrafila tak sie zdynsansowac do płci, bo tak bardzo chcialabym dziewczynke, nie wiem jakbym to przezyla jakby sie okazalo, ze trzeci tez bedzie chłopak, az boje sie o tym pomyslec, tym bardziej, ze wiem, ze 3 ciecia cesarskie to max i juz wiecej niz 3 dzieci nie bede miec.... dlatego powinnam od Ciebie sie uczyc stosunku to tego wszytskiego ;)

milla Adaś juz jest duży, ja karmilam starszego 10 miesiecy i to mi sie wydawało bardzo długo, a jesli teraz tez bede tyle czasu karmic to zajde w ciążę za jakies 2 lata, ale to nawet dobrze ;0 a Ty kiedy chcialabys startowac? dobrze pamietam, ze dopiero za kilka lat? powodzenia w odcyckowaniu!
 
Mamokubulki początkowo chciałam startować (jeszcze będąc w ciązy i krótko po porodzie) już od września (starania), ale to za mało czasu na przygotowanie bo karmię, a po drugie dwóch małych chrabąszczy to niezła przeprawa dla rodziców, mimo to chciałabym mieć małą różnicę wieku, no ale to już ostatnia ciąża i należało by się przygotować w 100%. Więc jak małego odcyckuje to biorę się za suplementy i dietę oraz obserwacje swojego organizmu. Najpóźniej od września. Muszę się nauczyć wyłapać owu, bo nigdy nie miałam żadnych bóli zwiastujących owulację, ale teraz bogatsza o wiedzę ( śluz, tempka) to może się jakoś uda no i jeszcze te specyfiki na ph... o matko już mi głowa pęka. A więc podsumowując od początku przyszłego roku mam nadzieję, że zacznę działać. Taki jest plan. Zobaczymy jak będzie w praktyce.

Krystianmartin tez za Ciebie trzymam kciuki&&&&&
Dobrej nocy wszystkim
 
reklama
Hej
mama kubulki
, Milla, maggie JESTEŚCIE KOCHANE:tak: DZIEKI
mama kubulki wiesz z tym dystansem do płci to zycie mnie nauczyło. Najpierw mocno chciałam córeczki opsesja na tym punkcie nie odpuszczała... ale kiedy niie mogłam zajść w ciążę to powiedziałam sobie, co ma byc to będzie... i II kreseczki, gdzieś w środku marzyłam jednak dalej o córci. Wszystko się zmieniło gdy w 8 tygodniu okazało się, że mam puste jajo. Teraz gdy po tym wydarzeniu minęło już 9 miesięcy a ja nadal nie mogę zajść w ciążę to jest mi naprawdę obojętna płec, a nawet wolałabym chłopczyka, synusia, Natanka:-D.
Elmo wiesz Kochana brakuje mi tu Ciebie z rana. Zawsze witałaś mnie zielonym kółeczkiem a teraz szarość. Jak samopoczucie... wiem wiem (.)(.) zaczynają dawać znak :tak:. Czekam na pierwsze usg.
 
Do góry