reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Miałam problem, żeby to wkleić w całości, ale udało się w częściach. Czarodziejka jest bardzo długo już na forum i mogłaby nam tu pomóc z tabelką, ale wydaje mi się, że też może już nie pamiętać, co która planowała i z jakim skutkiem. Na początku dziewczyny stosowały głownie odstęp od O, a dopiero poźniej pojawiało się coraz więcej informacji.
Piranha fajnie, że jesteś, współczuję Ci naprawdę, wiem ile to musi Cię zdrowia i nerwów kosztować, miejmy nadzieję, że w końcu będzie lepiej, trzeba być dobrej myśli. Verita, karmienie piersią sprzyja poczęciu dziewczynki, Piranha o tym wspominała. Milla, ja wczoraj ze swoim małym też cały dzień na powietrzu, ale mój spał 2X20 minut przez cały dzień i dopiero o 21 zasnął...straszny jest z tym spaniem, nie ma chłopak czasu...:-D
Przepraszam, że nie odniosę się do każdej, poźniej postram się doczytać i odpisać. Pozdrawiam i życzę wszystkim miłego dnia oczywiście pełnego słoneczka.
 
reklama
krystianmartin przykro mi bardzo że tym razem nie wyszło.
A w dniu urodzin życzę Ci aby spełniły się wszystkie marzenia a zwłaszcza to na które tak bardzo czekasz. Bądź zawsze uśmiechnięta i tryskaj zdrowiem.
Jeszcze raz życzę Ci spełnienia:tak:
 
witam wszystkich :)
super tabela :)
sofi powiedz mi jak u ciebie z @ po porodzie ? bo ja mam tak nie regularne i w ogole okolo 40-50 dnia;/ nie wiem ja to bedzie z tym planowaniem jak to sie nue unormuje;/ przy nadii od razu mialam regularnie co 28 dni a teraz to porazka;/
 
Niestety dziewczyny dostałam prezent urodzinowy ale w postaci plamienia, więc po ptokach, chociaz zanim zauważyłam róz na termometrze to temperatura wynosiła 37,3 wiec nic z tego nie rozumiem. Najwyzszy czas pogodzic sie z myslą że będę mamą kochanych dwóch synków:tak: i tak mam za co dziekować.
Piranha bardzo dobrze Ciebie rozumiem ja mieszkam w miescie, w którym nie mam rodziny... mąż daleko a ja samiutka z dziecmi
Nie marw sie ze plamisz ja tez tak mialam do tego test negatywny i potem juz bylo ok tylko ze musialam lyknac dufaston.
 
Sofi, co do tej tabelki to moim zdaniem może rodzić zamieszanie - niektóre osoby zrobiły niewiele (np. łykanie aptecznej dawki Mg plus więcej nabiału w diecie ;-)) a niektóre sporo. Ta tabela daje wrażenie, że planowanie jest mało skuteczne a wedle moich statystyk wszystkie osoby, które na naszym forum zrobiły dużo to mają upragnione płcie -w domu lub jeszcze w brzuszkach :-)

krystianmartin
, za to masz piękną długą fazę lutealną i to zapewne kwestia krótkiego czasu kiedy się uda. A sprawdzałaś tak sama dla siebie poziom hormonów? Wkleisz raz jeszcze wykresik? Masz tam zaznaczone kiedy były działania? Życzę Ci kochana spełnienia wszystkich marzeń i oczywiście upragnionej córeczki w brzuchu już w przyszłym miesiącu! ...a może na wszelki wypadek zrób betę by w razie co załatwić szybciutko Duphaston/Luteinę?

Maggie, ja łykałam taki NOW CALCIUM CITRATE 100 tabl (3131996174) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Daria
, u mnie odkąd tylko pojawiły się @ po odstawieniu karmienia to są tak regularne jak nigdy nie miałam, pierwsza faza 14-15 dni, druga 14 dni, wyraźne objawy przedowulacyjne i wyraźny ból owulacyjny (charakterystyczny ból najbardziej nasilony przy siadaniu :-)), jestem stworzona do O+12 :-D Śladowe ilości pseudo-EWCM występują u mnie w przeddzień owulacji więc działania w dniu owulacji są w moim przypadku bardzo dziewczynkowe, no ale nie będzie mi już dane skorzystać z tych dobrodziejstw :-D
 
Ostatnia edycja:
Sofi , odwaliłaś kawał dobrej roboty z tą tabelką , może dałoby się ją jakoś dołączyć do wątku ? jako załącznik albo coś podobnego ? kto tu jest moderatorem ?

Ja dzisiaj mam wizytę , ciekawe ile młodzian urósł

krystianmartin , może jeszcze nic straconego ...
 
reklama
krystianmartin, a w których dniach były działania bo jeśli są serducha to są ocenzurowane? :-)

czarna, wielkie kciuki za wizytę! Szok jak ten Twój suwaczek zasuwa :-)
 
Do góry