reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Hej dziewczyny.
Witam sie z rana popijając zieloną herbatkę.
Wczoraj miałam wolny dzien, nadrabialam zaleglosci z corka. Spedzilysmy caly dzien na spacerach, rowerku, placach zabaw. Kurde jak fajnie moc poswiecic dziecku tyle czasu! Brakowalo mi tego. Marze o dluzszym urlopie, o jakims wyjezdzie. No coz, moze w maju :cool:

Krystianmartin co Ci powiedziec Kochana? Pewnie masz zalamke choc mam nadzieje ze nie Napuszczam powietrza w kciuki i trzymam za nowy cykl. Moze dziewczyny maja racje, sprobuj tym razem tak pokombinowac zeby sexy byly rzadsze. Wiem wiem latwo mowic jak maz wraca steskniony ale jak kocha to zrozumie :tak: Trzymaj sie! A kolezanka, coz najwazniejsze zeby córeczka byla zdrowa, tak jak mowisz. Kurde dziewczyny co my mamy w tych glowach zeby sie zalamywac z powodu nie tej płci dziecka, niewinne dzieci, ale jak zrobic zeby sie tak zle nie czuc? Dziwne to wszystko, jedni chca dzieci jakiekolwiek to nie maja, inni nie chca i maja albo nawet maja w nadmiarze, jak ktos chce syna to ma corke, jak chce corke ma syna... skomplikowane.
Ewelin ja jestem brunetką. Czekolada z castingu na moich wlosach daje kolor czarny :szok: tak naprawde to na moich wlosach nawet ciemny blond daje kolor wpadajacy w czarny i dopiero 5-6 myc daje porzadany efekt. Od dawna szukam farby ktora dala by mi poprostu brąz, ładny brąz... bez efektu. Moze kiedys znajde. Co do meza eh ja tez chyba wejde dzis na sciezke wojenna. Za miesiac starania, ostro udaje ze sie przyklada do diety. Wczoraj zastalam go jak sie zajadal lodami smietankowymi w czekoladzie. Dzis wsiadam do samochodu (a wczoraj on jezdzil moim) a tam kubek po pol litrowym kefirze. No i po dobrym humorze z rana. Dobra wiem wiem... ale po co udaje jak to sie angazuje a za moimi plecami pije kefir? (haha Boze jak to brzmi, chyba zamiast do gina musze umowic sie do psychiatry). Wiecie dziewczyny, ja naprawde wyluzowalam w tej kwestii, nie robie juz jazdy o ryz :-D ale nie lubie czuc sie oklamywana, jak nie chce niech powie ze nie bedzie stosowal zadnej diety i koniec tematu, a nie takie zachowanie. Pije kefir, skandal! :-D hehe naprawde mi bije na mozg :-) Choc nie powiem, chcialabym nie moc sobie niczego sobie ani jemu zarzucic w razie jak sie nie uda a jemu niestety bede miala sporo do zarzucenia. No wziął i wypil kefir :wściekła/y: :-D
Sofi co do zestawienia. Dla mnie pocieszajace jest to ze tylko dwie dziewczyny nieskutecznie zaplanowaly plec męską i choc chcialy miec chlopcow maja dziewczynki. Pojawila sie tu tez Ciażówka ktora mowila ze zrobila wiele ale bedzie jednak corka. Nie udzielala sie ale planowala ponoc zgodnie z zaleceniami z forum. Co do Pixella i Anecia88 musze ich poszukac i sprawdzic bo mnie to nurtuje. Aczkolwiek mysle tak jak mowila Piranha, ze wczesniej dziewczyny skupialy sie glownie tylko na odstepie od owulki a znacie juz ta teorie. Hmmm mimo wszystko sprawdze ich starania.

U mnie zapowiada sie piekny dzien wiec byle do 15tej!!! fantastycznie ze dzis piatek.
Milego!!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hello ,
u nas po wizycie wszystko ok , szyjka trzyma a to najważniejsze , mały pomierzony przybrał 1kg w 4 tyg i waży 2300g , oczywiście tak orientacyjnie . Wg usg starszy o tydzień , ptp wychodzi 09.06 . Dziękuje za kciuki :)

krystianmartin , no trudno .... ale uda się zobaczysz !!!
 
Czarna super wiadomości tego mi trzeba:) cieszę się, że z Wami wszystko oki.
Elmo wczoraj było mi okropnie smutno ale dzisiaj nowy dzień , nowy cykl, nowe nadzieje:tak:, pewnie tak miało byc.
maggie dziękuje bardzo za wswparcie
 
Sofi no i juz obczaiłam. Pixella była starającą się na forum jeszcze zanim pojawiła sie Piranha, zaś Anecia88 zastosowała 36 h odstep od pozytywnego testu owu (chyba innych metod potwierdzenia owulacji nie zastosowała) co daje duze prawdopodobienstwo ze trafila juz w 0+12.
 
hej kobitki!

Elmo tak sobie was podczytuję jak mam czas, czyli prawie nigdy;) ale dziś weszłam i normalnie siedze i się śmieje z tego twojego tekstu "no wziął i wypił kefir" hahaha - poległam - niezła jesteś aparatka :-D:-D:-D:-D:rofl2: ja w tym miesiącu też wracam do starań i już się doczekać nie mogę:) Po pół roku suplementowania robiłam 2 miesiące przerwy, ale już odpuszczam na konkretną płeć - co mi Pan Bóg da to przyjmę - jako, ze w sumie trójkę planujemy to może jeszcze z dwójki jedna dziewucha się trafi:)
czarna: najważniejsze, że wszystko pozamykane na 4 spusty:)
maggie: ciebie pamiętam z czasów wcześniejszych, bo teraz to tak dużo nowych, że mało się łapię :) widzę, że wracasz do starań - kciuki za ciebie trzymam!
daria: rosną te twoje szkraby:) mówisz, że trzecie jednak będzie?

przy okazji to powiem wam, że dzięki B50x2 to mi się cykl skrócił - zawsze miałam 33-35, a teraz 29-30 - więc jestem zdziwiona, ale pozytywnie - zawsze to mniej czekania:)
 
Agagsm no widzisz no? Normalnie najzwyczajniej w swiecie wziął i wypil kefir na beszczela :-D
Super ze wracasz do staran. Mamy córeczki w tym samym wieku :-) Oby i drugie dzieciaczki byly nam szybko pisane. Powiem szczerze ze ja sie przykladam w planowaniu ale jak sie nie uda w pierwszym drugim cyklu to tez odpuszczam. Psycha mi siada :-D i obawiam sie ze z czasem bedzie tylko gorzej :tak: Czyli weekend majowy bedzie u Ciebie gorący? Super. Powodzenia!
 
Witam :)

Elmo, no mnie też rozwaliłaś tym tekstem o kefirze :-D Ale mówiłaś cos , że twój M chciałby córkę więc on może też coś robi w tym kierunku??? Lepiej miej go na oku ;-):biggrin2:

Krystianmartin, przede wszystkim trochę spóźnione życzenia urodzinowe, spełnienia marzeń a zwłaszcza tego jednego ;-) zdrówka i spokoju ducha :)

czarna, cieszę się, że wszystko ok u maluszka? Postawiałas już na swoim i będzie Jonasz?

Ewelin, no Piranha mówiła, że przed owulacja można brać Sudafed na zmniejszenie ewcm, a w dniu owulacji nawet co kilka godzin. wklejam z moich notatek : "[FONT=&quot]Sudafed w dniu owulki to dziewczyny nawet co 4 godziny łykały, podobno należy go łykać 1-2 godziny przed staraniami (1 tabletkę), jedna dziewczyna pisała, że z uwagi na spomtaniczny sex nie znała godziny [/FONT][FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot]więc łykała 4 razy dziennie[/FONT]"

agagsm, witaj. Jak długo się starasz? Dla mnie najgorsza jest myśl, że jak się nie uda w 1 czy 2 cyklu to nie dam rady z tą dietą. A jak u Ciebie to wygląda?

Sofi, ale się napracowałaś kobieto :) Dobrze by było żeby zaznaczyć np. innym kolorem, dziewczyny, które starały się od momentu pojawienia się Pirani. :)

Axarai, śliczna księżniczka :tak:

Antosiu, nauczysz się, nauczysz ;-) Musisz tylko regularnie o tej samej porze robic pomiary no i testy owu i wszystko notować. No i jeszcze badanie szyjki ;)

Spadam laseczki, mam sporo roboty bo jutro robię imprezę w domu na 12 osób. Musze chałpe ogarnąć, zrobić zakupy itd :biggrin2: Pozdrawiam, papapapapa
 
reklama
Eden przyznam szczerze, że pierwsze co to własnie to samo pomyslalam :szok: i od razu zaczelam sie zastanawiac czy on wogole łyka te suplementy... :-) Rozsądek podpowiada mi ze przeciez to moj mąż, kochamy sie ;-) chyba nie dałby mi sie az tak nakrecac gdyby mial zupelnie odmienny plan. Dzis biore go na rozmowe :tak:
Antosiu zapomniałam o Tobie, wstyd mi:zawstydzona/y: Twoj wykres oraz rodzaj sluzu jaki notujesz nie wyglada mi na przebyta owulacje... test owu mogl miec blada kreske juz bledniejaca badz dopiero ciemniejaca. A robilas wczesniej test? Badz regularna w mierzeniu temp, zawsze wkladaj termometr mniej wiecej tak samo, test owu rob od konkretnego dnia cyklu, staraj sie go robic mniej wiecej o tej samej porze kilka dnia z rzedu, a jesli kreska ciemnieje to nawet 2-3 razy dziennie aby wylapac moment piku LH.
 
Ostatnia edycja:
Do góry