reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Hej Milla. Nie Ty jedna masz dosyc zimy :-( Pogoda nie sprzyja zdrowiu szczegolnie dzieci, jesli Twoj synek nie kaszle jakos bardzo to pewnie mu powoli przejdzie.
A czy Ewcik starala sie o córeczke???
 
reklama
Milla mój młodszy kaszle juz od 8 marca, chyba to jakieś powszechne zjawisko, bo w przedszkolu dużo dzieci pokasłuje. Kaszle z rana potem nic kilka razy przed spaniem i tyle, brak gorączki. Też ma inhalacje.
A co do zimy.. to nie wiem czy to prawda ale od soboty 30. 03 +8 stopni niestety deszcz
 
Ostatnia edycja:
Witajcie,
Właśnie umówiłam się na jutro do fryzjera, u mnie nie ma weny do przygotowań,okna nie tknięte, ale jutro planuję porządki. Mój mały od wczoraj gorączkuje -wyszedł mu już drugi ząbek i chyba to te ząbki powodują ten stan -tak myślę. Milla właśnie myślałam co u Ewcik -ale super, kolejna szczęściara. Ciekawe jak wyglądały jej starania? Milla może twój szkrab jest alergikiem, my tak mamy ze starszym -czasami kaszle jakby miał oskrzela, albo zapelenie płuc biegniemy do lekarza i co -tylko inhalacje -długo to trwa ale przechodzi. Nie zaszkodzi iść go osłuchać - dla własnego spokoju. Krystianmartin jeszcze nic straconego, dopóki nie pojawi się @ jest nadzieja. Piranha powtarzam się - ale słodziak z twojej córci.
Elmo, Eden, Mamo kubulki ja też już wyczekuję wiosny z utęsknieniem.
Miłego dnia KOCHANE.
 
czesc :)
krystianmartin no widzisz sama, temperatura wysoka @ brak... no tylko ta beta... ale póki nie ma @ to wszystko jeszcze jest mozliwe... co by sie nie działao jestem z Tobą i tule :):)

u nas kolejny dzien leje... na spacerze nie bylismy już ze 2 tygodnie.... tylko samochodem wszedzie woże dzieci... masakra temperatura nie jest jakoś bardzo niska bo rano 6 stopni C ale leje i wiatry okrutne, jak w listopadzie w Pl... ehhhhhhhh


ide Ale do przedszkola zawiezc od później pa
 
Wiecie co jakieś 4 noce temu śniła mi się Ewcik. Tzn jej posty. Napisała, że będzie miała córkę. Ja dziś wchodzę na forum a na innym wątku patrzę, że Ewcik pisze i będzie miała dziewczynkę!!! Może do nas zajrzy i się pochwali.


Miłego dnia

hahah Milla, dobrze, że zajrzałam :-D no najprawdopodobniej po wczorajszej wizycie będzie córa, jakoś aż boję się w to wierzyć i się nakręcać..
 
Ewcik gratuluje :) u Ciebie to już połowa wiec mysle, że jak najbardziej płeć juz wiarygodna :) super że Wam sie udało tak jak chcieliście :) duzo spokoju dla Was i zdrówka na reszte ciązy :)
Moniqaa ja nie wierze w tego typu testy, dla mnie to szansa poprawnego wykrycja płci to 50/50
 
Witajcie dziewczynki :)
Trochę się opuściłam w pisaniu, ale spowodowane było to szpitalem w domu. Starszy synuś (5 lat)był teraz chory na grypę i mnie też dopadło...
Obiecuję coś nadrobić...
Moje wyniki badań testosteronu ok :) Wczoraj zamówiłam suplementy calcium citrate, B-100 , żurawinę. przyszedł mi już sylk :) Powoli wprowadzam dietę. Któraś z was pytała o gynoflor. Ja go miałam przepisanego na receptę w tamtym roku i zostało mi sześć tabletek.
Chcę zacząć starania od kwietnia lub maja, ale mam problem z określeniem owulacji :( bo jak zaczyna boleć mnie brzuch to testy owu są w tym dniu słabiutkie a na drugi dzień już pokazuje dwie grube krechy i na trzeci dzień też są grube dwie :( Jak to się ma do metody o+12???
Piranha, chyba Ty gdzieś o tym pisałaś... ale nie mogę znaleźć.

Jeżeli mogę, to proszę o wysłanie mi na PW sposobów (przepisów) na dziewczynkę :)

Wszystkie Was gorąco pozdrawiam i Wasze piękne dzieciaczki ;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry