reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Witam Was.

Wczoraj się napisałam a dzis patrzę i mojego postu nie ma. Trudno. Dziś padam na pyszczek.

Ewcik gratulacje i masz rację żeby doceniać co mamy. Ja się w myślach nie raz linczuję za to, że chce córkę zamiast prosić o kolejne ZDROWE dziecko.

Krystian Ciebie na szybko podratuję Sylk naturalny lubrykant 50 ml - Apteka Internetowa Apo-Discounter. Apteka wysyłkowa z niskimi cenami na allegro też chyba jest. I nie łam się będzie dobrze. Jeszcze będziesz miała dzidziulka.
 
Mila21wielkie dzięki już zamówiłam, teraz tylko nie wiem jak to stosować:baffled:.
Wczoraj postanowiłam, że próbuję do października a potem koniec. Chyba zrezygnuje z laparoskopii. wiecie nigdy bym nie pomyślała, że będę miała takie problemy z zajściem w ciążę. Chłopaków za pierwszym podejściem mam a tu..... no cóż wiek robi swoje. Dzisiaj nasza palma będzie brała udział w konkursie. Chłopcy bardzo liczą, że zostanie ona doceniona.... zobaczymy
Gdyby nie mróz i śniego to pomyslałabym, że wiosna jest tak cudnie świeci słonko
MIŁEJ niedzieli
 
krystian co do Sylku-nakładasz go tuż przed starankami na czubek palca i aplikujesz do pochwy. Po staraniach-sprawdzasz ph i jeśli jest za wysokie, co 30min znowu sylk do środka, aż zbijesz to ph
 
Dzięki Ewcik. Mam pytanko długo starałaś się żeby zajść w ciążę? Ja juz ponad rok, bez skutku, w sierpniu co prawda zaszłam, ale okazało się że to puste jajo płodowe i musiałam iść na lyzeczkowanie. Lekarz zapewniał, ze szybko zajdę a tu już kolejne 6 miesięcy.. teraz biorę bromergon i luteine po owu, ale powoli tracę wiarę, że mi się uda. Mam 38 lat i wiem że czas nie jest moim sprzymierzeńcem
 
reklama
Witam sie...
Ewcik wielkie gratulacje...dałas mi nadzieje i motywacje...super...
...ja czekam na @ i cos juz czuje ..jesli bedzie 26 to dokładnie wiem kiedy była owu...sama ciekawa jestem..
czytałam tak pobieżnie bo ostatnio nie mam za wiele czasu...ale trzymam kciuki za starajace sie...zobaczcie jak Ewci sie udało...no zobaczcie...to mamy duze szanse...super...pozdrawiam jeszcze raz i sciskam...aha i witam sie ładnie z staraczkami które dołączyły do nas...fajnie ze jest nas coraz wiecej...
...Andzia jak twój Jedrus...dalej spokojniutki..moj to sie taki ostatnio drazliwy zrobił ...zabki mu ida i tak cierpi:-(...ale mam nadzieje ze juz niedługą sie przebiją...zmykam...sciskam jeszcze raz...
******niech stanie sie wiosna************
 
Do góry