reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Cześć Moje Kochane!!!


Ewcik Gratuluję !!!! Dawaj tu szybko przepis:-) co robiłaś, że się udało ?





Wpadłam się pożalić :-( znowu ......
Dzisiaj rano jedna z moich koleżanek w pracy oznajmiła że jej córka którą z resztą znam będzie miała dziewczynkę jestem załamana a popłakać sobie nie mogę bo siedzę w pokoju z tą koleżanką a w środku aż kipie z żelu i niemocy nie wiem jak tylko wyjdę to chyba powieszę się na najwyższym drzewie jakie napotkam :-( ryczeć mi się chce! Dziewczyny ratujcie już emocjonalnie się wypalam kolejna dziewczyna w moim otoczeniu ma dziewczynkę i to nie planowana ciąża kolejna a my się gimnastykujemy i co............. dupa!
Nie powiem nich każdy ma co chce nie zazdroszczę ale wkurza mnie to że JA nie mam a tak bardzo bym chciała :-(
 
reklama
84misia trudno jest znaleźć słowa pocieszenia dla Ciebie, ale wiem co czujesz naprawdę, dookoła mnie widzę ciężarne, znajome zachodzą w ciążę tylko nie ja , jak to określiłaś............... dupa. Niby mój wykres wskazywałby na ciążę ale ja wiem że tak nie jest. Mam totalne schizy aż wstyd przyznać się ile testów zrobiłam w ciągu tych paru dni:szok:. Boję się, że oszaleję przez to wszysto
Trzymaj się i nie poddawaj będziesz miała upragnioną córeczkę, tylko w to uwierz. Ściskam Cię mocno
 
Witam,

Milla
mój starszy syn tez tak kaszlał, teraz jest na singularze. Pomaga.

Krystaianmartin nie jestem ekspertem ale masz bardzo wysoką temp. jak na końcówkę cylku. Więc ja nadal trzymam kciuki :)&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Ewcik, super wieści nam tu Milla przyniosła :tak: Też sie bardzo cieszę bo wiem co przeszłaś. Gratuluję córeczki i siostrzyczki dla starszego braciszka :-) Super! Też tak bym kiedys chciała, żeby moi chłopcy mieli kiedyś swoją :tak:

Misia, rozumiem Cię ale głowa do góry, pomysl sobie jakich masz wspaniałych synów ;-) a córka jeszcze napewno bedzie :tak:

Idę kąpac moich bąbli, papa ;)
 
hej
Mam pytanie tak na przyszłość, czy testy owulacyjne te z apteki na których jest napisane ze ich czułość to 40, wykryja ciążę? Czy w ogóle na nich powinna być widoczna jakaś kreska dwa dni lub dzień przed @? Czytałam gdzieś że tę "wadę" mają tylko testy z allegro, nie jestem aż tak obstukana w tym temacie bo dla mnie testy owu były zawsze związane z wykrywaniem owu a nie ciąży.
Z góry dziękuję za informacje.
Dzisiaj w ciągu dnia tempka wzrosła o 1 stopień, i czuje pulsacyjny ból jajnika, a czasami raz z jednej raz z drugiej, o dziwo podbrzusze siedzi cicho. Jutro ma przyjść @.
 
Witam w ten mroźny poranek. Na termometrze w Dębnie - 15 stopni
ja nie mam jeszcze @ ale tempka spadła 36,9.
koryguje to co napisałam, jednak zaczęła się @
Czyli zaczynamy od nowa.....
 
Ostatnia edycja:
czesc dziewczyny
idziemy dzisiaj do fryzjera, synek i ja na strzyzenie, juz nie moge sie doczekac;)


ewcik
gratuluje kochana, wspaniale, ze sie udało, przypomnisz jak wygladały staranka?
krystianmartin przykro mi, ze tempka spadła, eh a moze jednak jest szansa..............
antosia oo od kwietnia sie starasz? to juz zaciskam kciuki;) w jakim wieku są Twoje bąble?
84misia kochana, Tobie też sie uda, bedziemy mieć córeczki, zobaczysz!!!!!!!!!!!!
moniqaa mialam kupic ten test będąc na poczatku ciaży, ale poczytalam i czesto ten test dawał błedne wyniki, wiec zrezygnowałam


miłego dnia ladies;)))))))))))
 
Witam dziewczynki :)
Byłam wczoraj z dziećmi u lekarza i okazało się że młodszy ma alergię na mleko modyfikowane :( (dostał teraz zamiennik z apteki) Moi chłopcy są alergikami. Starszy też łyka Singular i Zyrtec i to mu pomaga. Najgorzej zawsze było jak zaczynała się pora pylenia...
mama kubulki ja mam dwóch synków 5 lat i 1,5r. Starszy uwielbia fryzjera :-D
krystianmartin przykro mi że teraz nie wyszło :( Mam nadzieję że się nie poddasz i może razem będziemy w ciąży...

Wczoraj wieczorem rozmawiałam z moim M i powiedziałam mu że tak bardzo pragnę tej córeczki... i zgodził się :):):) zgodził się na łykanie suplementów i dietę. Jeszcze nie mogę w to uwierzyć :)

U mnie słoneczko za oknem i mroźno...
Pozdrawiam Was cieplutko :)
 
witam
krystianmartin kurcze a było tak ladnie na wykresiku... no nic, nie udało sie... trudno, trzeba walczyć od nowa z nowa nadzieją... nie poddawaj sie :):) ściskam mozno
Antosia super, ze mąż przekonany to już polowa sukcesu :)
mamakubulki ja ostatni raz byłam u fryzjera chyba ze 2 lata temu... wiec zazdroszcze... a z drugiej strony to ja mam zupełnie proste włosy, które zawsze związane nosze wiec i fryzura żadna dla mnie nie potrzebna...


pozdrawiam i rodzinnego weekendu życze
 
reklama
Cześć Moje Kochane!!!


Ewcik Gratuluję !!!! Dawaj tu szybko przepis:-) co robiłaś, że się udało ?







Ewcik, super wieści nam tu Milla przyniosła :tak: Też sie bardzo cieszę bo wiem co przeszłaś. Gratuluję córeczki i siostrzyczki dla starszego braciszka :-) Super! Też tak bym kiedys chciała, żeby moi chłopcy mieli kiedyś swoją :tak:



ewcik
gratuluje kochana, wspaniale, ze sie udało, przypomnisz jak wygladały staranka?


dziewczyny, no więc tak:

ja się ostro starałam przed ciążą, którą straciłam w lipcu-przykładnie brałam suplementy,dieta, sylk, odstęp od owu.. ale jak straciłam dzidzię, przestała się dla mnie liczyć płeć-po prostu chciałam mieć dziecko, bez względu na to, czy synek, czy córcia.. owszem, marzenie zawsze było, ale strata dziecka uświadomiła mi, ze sam fakt, że można zajść w ciążę, donosić ją i urodzić zdrowego malucha jest największym cudem i że marząc/modląc się o dziewczynkę po prostu bluźnię.. serio Wam mówię, co czułam..
no i jak znowu zaczęliśmy si starać, czasem łykałam żurawinę czy wapń,magnez,wit.c ale bardzo sporadycznie. Co do diety, to zawsze byłam bardzo nabiałowa, więc nic się nie zmieniło.. no i przy starankach zawsze Sylk, nawet ph nie mierzłam, po prostu aplikowałam sylk i były działanka-tyle.. co do odstępu od owu- działaliśmy codziennie przez 5 dni pod rząd, owu była w 4 dni tych działanek..

tak to wyglądało :-) póki co czekam na jeszcze jedną wizytę 4.04 u innego lekarza, który ma bardzo dobre usg-jeśli on potwierdzi, to chyba dopiero wtedy to do mnie dotrze :tak:

p.s. cieszmy się z tego, co mamy.. ;-)
 
Do góry