reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Czesc dziewczyny. Witam z ranca popijając zielona herbate :tak: tak tak od dzis wprowadzam zmiany w diecie. Oby nie było tak zle. Jak dobrze ze dzis piatek, nawet nie wiecie jak sie ciesze. Mam dosyc tego tygodnia w pracy i oby szybko zlecialo do 15tej. Albo zeby chociaz szef poszedl gdzies i juz dzis nie wrocil ;-).
Piranha oj przy dwójce bąbli to juz jest co robic :tak: trzymam kciuki aby logopeda rozwiała wszystkie Twoje obawy! Duzo zdrówka dla was.
Pierogatka widze ze mamy córy w tym samym wieku. Szczerze podziwiam no i zazdroszcze odwagi ze majac dójke dzieci w takim wieku myslisz juz o trzecim. Ja dopiero teraz odczuwam chec kolejnego dziecka ale moze Twoje córeczki sa grzeczniejsze ;-)
Ann bidulko strasznie Ci wspolczuje. Najgorsze jest to ze u Ciebie to dopiero 8 tygodni. Ja nie wymiotowalam czesto, tzn. sporadycznie ale to co mi bylo niedobrze to nie zapomne nigdy!!! Nawet te poranki nie byly takie straszne co wieczory. Strasznie odrzucaly mnie zapach surowego miesa i wedlin. Pierwsza proba zrobienia kotleta w ciazy zakonczyla sie oczywiscie w lazience :tak: oj jak ja biegłam. Pamietam jak szef przyniosl sobie do pracy kanapki ze swieza kielbasa, o Boooooooossssssze jak sie meczylam! Do tego stopnia ze w koncu odwazylam sie i musialam mu grzecznie powiedziec ze albo zje ta kielbase albo ja ide do domu!!! :-) To bylo straszne. W lodowce nie moglo byc nawet plasterka kielbasy do polowy ciazy. Mi jest niedobrze na samo wspomnienie tego okresu. Kurde ze to sie trzeba tyle wycierpiec zeby miec dziecko.

Miłego dnia!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam ...
Eden chłopaczki swietne...
Piranhio...karmienie piersia sprzyja poczęciu dziewczynki...no dobrze ale jak to zrobic jak nie ma @...trza sie przytulac i liczyc na cud tak???czy trzeba by było zakwaszac organizm, sprawdzac ph i stosowac diete???zaciekawiłas mnie GURU...
...ja juz sobie powolutku poukładałam...wiec postanowiłam poobserwowac sobie cykle i spróbowac 0+12...jesli jest ona zajbardziej efektywna...ale ja znów czytałam ze po owulacji to na syna bardziej...czy ktos moze mi wytłumaczyc dlaczego metoda 0+12 jest tak dobra...
Ann współczuje Tobie...ja tez w drugiej ciązy miałam straszne wymioty i szarpało mna bllleee...a poza tym miałam bardzo długo w istach taki gorzki smak o boszszszszeeee jak sobie przypomne...mam nadzieje ze teraz mnie natura oszczedzi...
 
hej
Ann jak masz możliwoiść idz do gina niech przepisze Co czopki Torecan, pomagają, bardzo Ci współczuje
 
Hello!

I co? Nie potrafię do Was nie zajrzeć :-D

Milla
, ale czemu z dużą zawartością potasu? Z tego co pobieżnie przejrzałam to są tam raczej produkty zalecane przy diecie dziewczynkowej. PDF'a opracowała Tamara a to największy ekspert :-) Też czytałam, że stres sprzyja poczęciu dziewczynki, wzrasta kortyzol a on obniża testosteron :-)

Elmo, a Ty nie chcesz PDF'a z menu chłopczykowym czy już masz? :-)

Czarna perło, gdy karmi się już rzadziej to czasem @ powraca ale jest dość rzadko, np. u siostry występowała co około 50 dni i tak zaszła w ciążę (prolaktyna wydłuża bardzo pierwszą fazę cyklu). Zapewne wynika to m.in. z faktu, że prolaktyna obniża poziom testosteronu. Skuteczność metody O+12 polega na tym, że po owulacji pH gwałtownie się obniża a śluz robi się nieprzyjazny dla plemników, przy staraniach o synka najlepiej zadziałać od kilku do 12 godzin PRZED owulacją (plemniki nie docierają od razu do komórki jajowej ale podlegają jeszcze w szyjce macicy kilkugodzinnej kapacytacji, dobrze zatem by nie dopadło ich w międzyczasie niskie pH ;-)).

Życzę miłego dzionka, smacznych kawek a chorowitkom zdrówka. Kaja przed chwilką oparła się o barierkę i wstała na nogi :szok:, chyba będzie szybciej chodzić jak raczkować ;-)
 
Ostatnia edycja:
dziewczynki nie nadążam czytać postów, cieszę sie że tyle nas będzie staraczek.
Piranha będzie nam Ciebie brakować, wszystkie bez wytchnienia czytałyśmy twoje rady. Córunia prześliczna.
mamo kublulki ja miałam tak samo, niby marzyłam o drugiej dziewczynce to jednak nie chciałam czekać i jest drugi chłopiec. Potem ryczałam (czego teraz się wstydzę sama przed soba). Pierwszy zrobiony w owu drugi dzien przed. A jedzenie typowo chłopczykowe więc moze cos w tym jest. ale chciałam napisac ze teraz chlopcy za soba przepadają i ja za nimi jeszcze bardziej. A ludzie tepi sa i nic nie można na to poradzić.
eden ja chciałabym linka o diecie na dziewczynkę i linka tego chyba zielonego o staraniach na dziewuszkę-jeśli masz.
elmo podaj mi linka gdzie ten miernik kupiłaś, bo ja chyba tez kupię. Jak czytam jak się przygotowujecie to zaczynam wpadać w panikę że ja nic nie robię.
A co do książki to nie jest ta schetlesa tylko takiej babki która ja napisała wczesniej niz on. i ona pisze tez o tych metodach diety i ph i o staranich O+12. takze bardzo podobnie pisze do tego co tu czytam. jak będę w domu podam pełny tytuł
Sofi i inne dziewczęta witajcie
 
o piranha fajniusio, ze zagladasz;)
czy moglabym dostac też PDF? chcialabym zgromadzic wszystkie informacje poki jeszcze mam troche czasu.........

Ann kochana wiem jak to jest ja sie nie moglam rozstac z sedesem od 8 do 16 tc. to było okropne, ale mija
 
elmo podaj mi linka gdzie ten miernik kupiłaś, bo ja chyba tez kupię. Jak czytam jak się przygotowujecie to zaczynam wpadać w panikę że ja nic nie robię.
Prosze bardzo
[FONT=&amp]http://www.morskie.com/hanna-hi98103-kieszonkowy-phmetr-z-wymienialna-elektroda-p-1610.html
Skopiuj i wklej linka w przegladarce.
Ja czekam na przesylke takze w przyszlym tygodniu bede testowac sprzet [/FONT]:cool2:
 
Ostatnia edycja:
Zapomniałam o jeszcze jednym, skuteczność metody O+12 polega też na tym , że mamy tylko kilka godzin na przypilnowanie niskiego pH, przy odstępie od owulki wysokie pH może nas dopaść w nocy gdy śpimy ;-), ciężko też przez 2-3 dni kontrolować co chwilę pH i obniżać.

Ewelin, tu masz linka https://www.babyboom.pl/forum/stara...ecka-chlopiec-dziewczynka-1147/index4182.html, co do diety to chodzi Ci o ogólne wytyczne czy PDF'a z przepisami?

Mama Kubulki, no jasne, podaj maila na PW :-)

Elmo, wysłałam PDF'a :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej,
Piranho, miało być Cię mniej, a jest wspaniale ;) i tak świetnie sie organizujesz z dwójka dzieci ;). Ja dziś nadrukowałam kolorowanek dla synka ;) będzie miał zajęcie ;),
Kaja idzie jak burza ;)
z odczuć moich własnych, to czuje zbliżającą się @.
Ann29 - kup świeży korzeń imbiru i wkrawaj sobie kilka plasterków do herbaty, ziółek.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry