reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

ja zawsze chcialam miec parke ale wlasnie syna starszego coby czuwal nad siostra:) wiadomo wszystko to tylko pobozne zyczenia a co bedzie to sie zobaczy:) jak bede miec 2 synow to mam nadzieje,ze jakies spoko synowe sie trafia :D
 
reklama
Beata miala chyba 2 albo 2,5 dnia odstepu i diete w wapn ale nie tak rygorystycznie jak my tu z zakwaszaniem tylko wapn :) to robila beata dziekuje jak nie wiem co hihi
my skonczylismy 11dc a owu byla 14 -15dc dokladnie cieszko okreslic
bo trzeba by bylo miec usg w domu ;-)
pierwszy test owulkowy pozytywny wyszedl 14dc
wiec te 3 dni sa zachowane a moze i wiecej
a owu potwierdzona na usg
jadlam duzo nabialu i bralam kwas Omega 3
aha a z tej mojej metody Selnas byly dni neutralne czyli 50-50
z chinskiego wychodzi dziewczynka
z twoja plodnosc - chlopczyk
 
ja w klasie i znajomych mialam parki to sie lali jak nie wiem ;/ nigdy nie dogadali jedno z drugim sie użerało;/ z siostrami tez tak czasem jest ale czy na impreze czy pozyczyc ciuchy czy cos jest lepiej chociaz by pogadac o kobiecych sprawach wiadomo nie z wszystkim leci sie do mamy tylko wlasnie do siostry:) wiem mialam 2 :)moja kuzynka z kuzynem ciagle jeden drugiego upokazal to byla masakra;/ a jak jej piersi rosly to co chwile jej dokuczal i sie smial;p
 
ja nie mam brata wiec nie wiem;p ale moj maz z bracmi to sie tsk bili ze nawet przed jego slubem sie pobili;/ ;p le to chyba duzo od wychowania zalezy;p
 
Witam wszystkie Was szerkim od ucha do ucha usmiechem :)
:-)
Wczorajsza wizyta u Gin. potwierdziła ciąże - w moim brzuszku zadomowiła się fasolka :):-D
Teraz tylko dbać o siebie i mieć dobre myśli że wszytko będzie oki .

Co do sposobów stosowanych przeze mnie w celu poczęcia chłopca to oprócz odstępu od owulki jeszcze dieta , suplementy , starania co kilka dni w celu zwiększenia liczby plemników i pozycja sprzyjająca poczęciu chłopca .

Wiem ,że mogłam zrobić więcej ale o niektórych sposobach nie wiedziałam ..nie doczytałam - a teraz to już i tak nie ma to znaczenia .

Chciałabym mieć synusia pierwszego ale jak będzie córcia też będę sie cieszyć :)I tak cięzko było mi namówić mężusia na stosowania się do tych kilku sposobów sprzyjających poczęciu chłopca .On zdecydowanie bardziej woli spontan a nie jakieś tam wyliczanki - jak to nazywa :) Zobaczymy co tam zmajstrowalismy - ale to jeszcze sporo czasu mnie , bo narazie to dopiero bardzo wczesna ciąża.

Wieczorem nadrobię zaległości w czytaniu formu , bo teraz jeszcze siedzę w pracy i ukradkiem piszę żeby szef nie widział :)

Pozdrawiam Was wszytkie bardzo ciepło.
 
witam
Daria ja mam 1 brata i jedna siostre i tez z bratem dogaduje sie duuużo lepiej niz z siostrą, a moi chłopcy są
na razie mali ale nie bija sie , ladnie sie bawią, ja kiedys wysyłałam do tego Pana pytanie co niby przepowiada płec,
jak byłam juz w ciązy i napisał mi z e on wrózka nie jest jak zaszłam w ciaze 2 czerwca to chłopiec a jak 6 to dziewczynka czy jakos tak, wiesz tyle to i ja wiedziałam ,ze albo chłopczyk albo dziewczynka
mała- czarna gratuluje i zycze spokojnych 8 miesiecy
Tasha co do wyboru rodzenstwa mozemy sobie reke podac
 
Hej :-) Wpadam na chwilę żeby zobaczyć co u Was słychać bo kilka dni mi uciekło :dry:

U nas w miarę ok, Laura w nocy mało śpi za to w dzień nadrabia także jestem wykończona. Mamy problem z karmieniem, mam małe piersi i Malutka nie może swobodnie i z łatwością ich złapać, denerwuje się przy tym i popłakuje szukając brodawki, najgorzej w nocy jak jestem zaspana bo przystawienie Jej do cycka to nie lada wyczyn. Po prostu nie mogę znaleźć idealnej pozycji do karmienia dla mnie i dla Małej....

Lecę nadrabiać co u Was :tak:
 
reklama
mała_czarna gratuluję i spokojnej ciąży życzę , a zleci nie wiadomo kiedy. Widzę po sobie. Odnośnie tego jak rodzeństwo mieszane sie nie dogaduje to ja mam inne zdanie i to zależy głównie od wychowania, nauczenia relacji i poszanowania. Znam chłopców którzy nagminnie sie biją i wyzywaja (zezwolenie rodziców na takie zachowanie?) , ja z siostra młodsza o 3 lata ciągle klocilysmy sie o ciuchy, o to że ogony/ciągle chciał za mną chodzić i inne podobne. Tak naprawde nasze relacje dopiero po 20-tce były super .
A mieszane rodzeństwa ??? Nawet nasza mama wiele razy pisała jak wspaniale bawią sie jej dzieciaczki. Wiadomo pewnie sprzeczki też są ale jak to w rodzenstwie.
 
Do góry