reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
MissBella
mialam to samo karmiąc...nie potrafilam w nocy przybrac odpowiedniej pozycji....zazwyczaj karmilam na siedząco uzywająd rogala na ktorym kladzie sie malenstwo...
nigdy nie potrafilam karmic na boku...a wiem ze są kobiety które glownie na leząco karmią....

Daria
Uwazam podobnie jak dziewczyny ze to czy dzieci sie dogadują zalezy w wiekszosci od wychowania, od szacunku jaki sie im przekaze...mysle ze plec nie ma tu tak ogromnego znaczenia...dopiero zycie dorosle pokazuje na ile blisko jestesmy z bratem lub siostrą.....
znam rodzenstwa tej samej plci ktore sie dogadują ale i takie ktore nie mają zadnego kontaktu.....chyba nie ma na to reguły...

dla mnie wielkim plusem posiadania dzieci tej samej plci jest fakt ze maja podobne zainteresowania...jak to chlopcy lubia autka itp
choc mają zupelnie inne charaktery,,.oczywiscie kłotnie tez sie zdarząją...jakby nie było miedzy nimi jest roznica wieku...
mam jednak nadzieje ze jak bedą starsi - bedą stac "jeden za drugim -murem"
staram sie to im od małego wpajać...:)
 
miss bella znam twoj problem ja nie umialam tez przystawic tez mam male piersi co chwile mu ta brodawka uciekala a jak lezalam na boku to w ogole byla masakra;/ ale rogal uratowal mi zycie;p wtedy bylo latwo :)

wlasnie napewno tej samej plci duzo ich laczy :)wiem jak my z siostrami chociaz miedzy nami byla duza roznica to na poczatku najsatrsza sie mna opiekowala srodkowa nie cierpiala a teraz wole srodkowa niz starsza a znowu starsza uwielbia mnie a nie cierpi srodkowej :-D
sylwia zawsze mowila gdyby to chociaz byly 3 lata roznicy to by bylo super :) ale bylo 11 i 5 lat;/
 
hej dziewczynki, wpadłam tylko na chwilkę przeczytać, co u Was:-)


missbella a przychodzi do Ciebie położna rodzinna??

daria nie gniewaj się, ale czytając Twoje posty odnoszę wrażenie, że jesteś trochę niezadowolona, że Colin nie jest dziewczynką.. troszkę się dziwię, bo każdy marzy o tym, zeby mieć parkę /nie mówiąc już, że niektórzy marzą, aby W OGÓLE móc mieć dziecko/.. z tego, co pamiętam, to jak zaszłaś w ciążę pisałaś, że nie udało się się zastosować wszystkich dziewczynkowych czynników, mam rację?
 
ewcik to zle to rozumiesz colin jest moim kochnym serduszkiem , jeszcze on jest tak grzeczniutki ze nie wstanie go nie uwielbiac i jest taki slodki ze szok i Nadia sie teraz z nim fajnie bawi dzis robila mu kawe i go karmila;p

ja tylko mowie ze mi sie poprostu nie udalo zaplanowac ze wydaje mi sie ze jak bym sie nie starala tak w te dni itp to moze predzej bym zaszla w ciaze niz po roku staran;/ a nie mowie ile wydalam na te glupie testy cleabrule;p teraz wiem ze jak kupie to zwykle tanie testy :) bo tamte mnie wykoncza;p

ja co do cznynnikow to chyba nic nie pominelam :)
dieta dlugo przed staraniami , gorace kapiele meza on jadl witamine c zurawine waapn i magnez i na plemniki cos nie pamietam co ;/ ja wapm magnez witamine c zurawina omega c lacibios femina castangus i dopochwowo vitagyn c nie wiem czy czegos nie pominelam ;p
 
Ostatnia edycja:
Daria a testy ph zawsze Ci wychodziły nisko? Bo ja np jak coś zjadlam nie dziewczynkowego to od razu mi skakalo na niebiesko i np podnosił mi lek dopochwowy który rzekomo miał obniżać także zawsze po wszystkim sprawdzalam ph i kilka mięsiecy mi zajęło to po czym mam wyższe ph a po czym niższe.
Z tego co czytałam są dziewczyny którym testy ph zawsze wychodziły w okolicy 4 - Piranha jakoś to fachowo nazywała, a nie koniecznie musiało tyle być.
Dlatego pytam czy kiedykolwiek ph wyszło Ci na teście koloru niebieskiego.
 
nullka wlasnie ph w miesiacu ktorym zaszłam mierzyłam i najwięcej bylo 4,5 a tak zazwyczaj 4,00 :)

wiesz jedna kolezanka mi z reki kiedys powrozyla i powiedziala ze bedzie corka i syn nadia jest i colin :) wiec mimo ze sie staralam ja stwierdzilam ze bog zdecydowal :) ale siostrze powiedzialam ze teraz jedna bedzie miala corke druga syna bo mam ciuchy do wydania;p
a ja testy uzywalam inne niz wy ja na takim patyczku plastikowym mialam :)
tak to musial byc wapn do magnezu lub magnez do wapnia w dawce chyba 2:1 jakos tak :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry