reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Axari, jakiego masz fajnego śmieszka. :-) Taki do wycałowania w sam raz. ;-) A Ty jakieś sumplementy łykałaś, żeby się do dziewczynki przygotować? Czy takie szczęście miałaś?
 
reklama
Macy w zasadzie robiłam dziecko, szczęśliwa, że M w ogóle się zgodził:rofl2: Szanse były 50/50% ale były, i tak sobie myślałam. Jedyne co zrobiłam, to dieta, ale akurat taką lubię, wyposzczony M (przynajmniej mam taką nadzieję), i o+12 z moich obliczeń było, a później znalazł się jeden pływak babski, bo wierzę, że mój M musiał mieć tylko jednego, ale za to najlepszego;-)
Truskafka teraz też oglądam, to nic, że to już 55 powtórka! Ale za to wieczorem będą NOWE!!!
 
wiadomości po wizycie :
jest dobrze , wyniki badań w porządku , mały bałwanek rośnie , wg usg to 10tc , zlecone mam hiv, wr, i coś tam trzecie. wziełam skierowanie na badania prenatalne i od razu dziś się zapisałam -30.11
lekarz bez zmian , muszę pomyśleć nad zmianą raczej
 
Ogromne gratulacje dla Andziak!!!! Cudny, maly urwisek:-D


Wpadlam zeby pogratulowac i tez powiedziec, ze moj synus powierdzony juz przez 2 lekarzy. Jest duzy i zdrowiutki. Nie wykluczamy sprobowac jeszcz raz za 2-2,5 roku;-) Ale wiele bedzie zalezalo od okolicznosci.

Pozdrawiam serdecznie
 
Kociatka! Super wieści! No, deserek na który dłużej się czeka smakuje jeszcze lepiej;-)
A, i jak w końcu dziś jest mój dzień na tym wątku, to wszyscy w krzaczorach siedzą! Rozumiem te co prokreacje uskuteczniają, ale gdzie jest reszta
 
Ostatnia edycja:
Axarai - ale minki Adusia strzela!!! ucałuj małą wymuszaczkę od forumowej cioteczki i wiesz co jeszcze Ci powiem...ja mam podobnie, za każdym razem jak przewijam małą nie mogę uwierzyć, że to moja wymarzona królewna
 
reklama
Czarna - dobre wieści od lekarza!!! niech cukiereczek ładnie rośnie; a jak masz wątpliwości co do lekarza to lepiej go zmienić...
 
Do góry