reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Haha, Truskafka, mi doktor ale taki super, z super sprzętem powiedział w 17tc, że dziewczynka na 100%, później w 20 inny, później w 25tc, później w 31, a ja i tak nie mogłam uwierzyć, a jak jeszcze na Wrześniówkach płeć się zaczęła u niektórych dzieci zmieniać, a M zaczął się śmiać, jak nasz synuś będzie wyglądał w różowych sukienkach, to o mało zawału nie dostałam:-D
Nullka a to kobitka szczęśliwa:-) Z Kackiem mi powiedzieli, że chłop w 20tc, ale tak nie pewnie, bo w szpitalu nowy sprzęt dostali, i się uczyli:-D ale od razu łyknęłam, w 28 doktor dał zdjęcie pitulka, i tak teraz sobie myślę, że byłam tak pewna tego Kacka, że zapomniałam przy porodzie mieć nadzieję, że może jednak dziewczynka.
Miciur-ka, to przykre, że M wyjeżdża! Mój M wyjechał 27 listopada, 18 grudnia przez telefon powiedział, że się zgadza na jeszcze jedno dziecko, i cwaniak myślał, że mu długo zajmie to robienie, bo miał przyjeżdżać do domu raz na 2 miesiące, a tu zong, przyjechał na 24,25,26 grudnia, a 12 stycznia test pokazał dwie tłuste kreski:-D
Mama, a no czytam, ale żeby było sprawiedliwie, to raz piszę na jednym, raz na drugim, a raz na trzecim wątku, bo wszędzie mam super koleżanki, a czasu jednak znacznie mniej! Pewnie, że przyjdę, w Luboniu mieszka brat mojego M, więc jak będziemy w Pl to tam pojedziemy, a wtedy wezmę szwagierkę pod pachę i do Ciebie na przyjemności
 
Ostatnia edycja:
reklama
heja!
Andziak: gratulacje!!! Śliczny chłopak i chyba poród ci szybko poszedł:) Super!
Axarai:
jak ja bym chciała taką szybka akcję, a tu 3 miesiąc i nic...eh
Truskaffka: to się uśmiałam, ze cię ruch nie lubi - bo mam identycznie, ja lubię ruch, a on mnie nie i się nie kumplujemy :rofl2: glukoza tfu tfu, ale już za Tobą na szczęście!
Koli: zdrówka dla Stasia.
Nullka: ja sie nie moge doeczekać twojego usg:) hehe kaz lekarzowi nuba fotografować z każdej strony ;))))
miciurka: może uda się z doskoku zajść;) czasem tak szybciej się udaje niż planując...
Piranha: Krzysiu widze coraz ładniej mówi - super i wiem, jak to cieszy:))) Miśka tez - progres między tym co przed wrześniem, a po 2,5 miesiącach w przedszkolu jak krok milowy. Mówi prawie wszystko - i tak z dnia na dzień mnie zaskakuje słowami nowymi, w ilości hurtowej - jak dla mnie to jakiś cud - choc czasem dwa razy pytam czy na pewno to słowo chciała powiedzieć :-D
 
axarai
wow - no to szybko wam poszlo!! fajny prezencik na nowy rok :) - ze mna nie jest tak rozowo niestety.. ja chyba jakas felerna jestem bo sie o 1 dziecko nie moge wystarac juz ponad rok ;/, wiec dla mnie lipa jak mam miec stracone conajmniej 2 cykle, bo juz na czekanie to nie mam cierpliwosci niestety
 
Maciur-ka, Nullka, no:-) Mój M to się poczuł trochę rozczarowany, wiadomo robota też fajna;-) Ja to się w ogóle nie spodziewałam, wiadomo wiek, mniej jajeczek, jeszcze M wyjechał, i się bałam, że przyjedzie akurat jak owu nie będzie. Z Kacem pół roku mi zajęło, ale to dlatego, że miałam torbiela, o którym się dowiedziałam dopiero jak pękł:szok:, ale jak pękł skubany, to na następny miesiąc już Kacek się począł:-D
Mama ale będzie fajnie. Ja u kosmetyczki nie byłam jeszcze ani razu:rofl2:
 
Mama aaanooo nie płakałam, ale minę miałam nietęgą haha
Aga haha ehh ten ruch...
ja teraz co najwyżej taki... :-D
Axa małej wiary jesteśmy hehe

ja po obiadku odpoczywam, młody po obiadku...skok akrobatyczne urządza a na 17:30 idę na zebranie..
 
reklama
Truskafka zobaczyłabyś, jakiej słabej wiary byś była, jak byś w domu trzech synów miała:-) To dopiero jest abstrakcja, jak lekarz mówi "tu widzimy jedną wargę sromową, a tu mamy drugą wargę sromową"
Ja to do tej pory jak przewijam Malutką i patrzę na tą pipunie, to mi się ryczeć chce, i nie dowierzam:rofl2:
A w ogóle dzisiaj Porodówka nowe odcinki:-) M myślał naiwny, że mi to oglądanie przejdzie Buhahaha!
 
Do góry