reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Magda strasznie mi żal Twojej Nelci :-(
idz jutro do GP. Ja pamietam ze mojemu młodszemu dali kiedyś coś na odwodnienie.

Piranha śliczna twoja Kajusia. Wszystkiego najlepszego z okazji 5 miesięcy :-)

Axarai sliczne dzieciaczki. A jakie podobne do siebie :-)

Andziak Jędrus przeslodki :-)
kiedy wychodzicie do domku?
 
reklama
Madzia rany! Do szpitala zawsze zdążysz, może jeszcze chwilę poczekaj, tak np do 2 w nocy jak nie zaśnie i jej nie przejdzie to do szpitala, może za chwilę się uspokoi. Mam nadzieję!
Piranha Kaja piękna, fryzur ma taką jak moja Ada, znaczy się piękną! Kochana jak będziesz mogła to podaj mi na której stronie jest przepis na dziewczynkę i na chłopca. Ja miałam zapisane, ale mi wsiąkło!
Czarna, nie no chłopak musi być, dziewczynek tak łatwo nie idzie zrobić! Ja mam trzy ulubione fora na których piszę, i sobie tak wyznaczam aktywność raz tu raz tu, z braku czasu:rofl2:
A przeważnie nienadąrzam z czytaniem:-p
 
Magda, ja bym chyba poczekała do rana i pojechała najwyżej w nocy jeśli się z wymiotowaniem nie poprawi, mam przeczucie, że jutro będzie już z górki, jak mi strasznie żal Ciebie i Twojej rodzinki :-( Trzymaj się, jestem myślami z Tobą!

Axarai, no właśnie fryzurka Twojej Adusi coś mi przypomniała :-D Oto linki: https://www.babyboom.pl/forum/stara...ecka-chlopiec-dziewczynka-1147/index4182.html (dziewczynka), https://www.babyboom.pl/forum/stara...c-dziewczynka-1147/index4951.html#post8666826 (chłopiec).
 
Kate ja wiem, że w Pl już bym dawno była w szpitalu, ale tutaj mają inne podejście i dla nich 24h to stanowczo za mało, by dziecko podłączyć do kroplówki. Moja Nika jak miała 9miesięcy, to miała tak samo, a do tego 41 stopni temp i jak pojechałam po dobie, to nas odesłali:( Sama musiałam jakoś ją wtedy wyleczyć. Teraz chyba nie mam siły jechać,ciągać ją tam, czekać kilka godzin i usłyszeć, ze samo przejdzie do rana, a jak nie to mamy wrócić. Póki śpi, to może poczekam? Ostatnie 150ml wody, które wypiła są już w organizmie prawie godzinę.

Axa ona teraz śpi. W nocy wczoraj spała 3 godziny, ale bardzo niespokojnie. W dzień nie zasnęła, bo a to kupka, a to paw...Teraz padła. Zobaczę, jak będzie rano. Dziękuję za słowa otuchy:)

Marzycielko widziałam kiedyś w Tesco jakiś preparat na odwodnienie. Korzystałaś może kiedyś z niego? Takie coś porzeczkowe w saszetkach. Zobaczę co lekarz jutro nam powie? Może dadzą coś i jakoś damy rade w domku.

Czarna ja też już nie wiem co jej dać...Poddaję się z braku pomysłów i powoli sił, choć tych mam nad wyraz dużo biorąc pod uwagę, że sama jestem do całej chorej ekipy.
Gratuluję Ci kochana udanej wizyty:)
 
Magdusia niech śpi dzieciątko, sen to zdrowie. Myślę, że może jeszcze się ze dwa razy obudzić, trochę picia, nawet jak cofnie.
Piranha dziękuję, na wrześniówkach dziewczyny myślą już o następnym bobo. Ależ fajnie mają co:laugh2:
 
Ostatnia edycja:
Kate słuszna rada. Mam szklankę z wodą i słomką. Podałam jej i napiła się troszkę przez sen. Będę tak robić co kilka minut. Może na śpiocha nie zwróci mi tego od razu. Ciekawa jestem jak szybko u tak odwodnionego dziecka wchłania się woda?
 
reklama
hej Lalki...
Madziu
Kurcze jakie przykre wiesci!!!
bardzo Wam wspolczuje tego paskudnego wirusa...
my calkiem niedawno to przerabiualismy ale na szczescie 1.5 dnia trzymało żygańsko..potem kilka dni zołądki bolały..
jedzeniem sie nie martw...córcia nie musi jesc...
ja podobnie jak dziewczyny uwazam zebys jeszcze zaczekala...zawsze raz dwa mozna sie zebrac i pojechac na izbe przyjec...a teraz dziecko ciągnąc i Ty jeszcze w ciązy....
jak bedzie jej lepiej..w sensie ze przestanie wymiotowac kupisz jej w aptece elektrolity i wroci do zdrowia. to ja bardzo nawodni.
Kurcze no bardzo Wam wspolczuje
Trzymajcie sie!!!!

Czarna 76
wspaniale wiesci ze z dzidkiem wsio ok:))))
tak trzymaj:))))

Nullko
czas do wizyty zleci migiem..:))))
ale pamietam jak ja sie niecierpliwiłam..a w dniu wizyty dziwny strach...tak to juz nami mamami jest:))))

Piranho
Kocham Kajusie..cudna jest i ten slodki meszek na łepetynce;))))
A jak Krzysiu????

Ciekawe jak nasza Andziak ogarnia sie z tematem:)))
mam nadzieje ze jest szczesliwa!!!

No a ja sama na włościach...mąż pojechał na mazury sezon zamknąc...spuscic wode z rur zeby w zime nie trzasnely itp.
mial wrocic dzis ale zrobilo sie ciemno i wody nie sposcil...jutro z ranca zrobi to i rusza...ja musze na 9 macka odstawic do school razem z maksiem...

puki co cisza..spokój..kominek sie tli a ja popijam wino....baradzo relaksuja mnie takie chwile...
 
Do góry