reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Dzieńdobry :-)

Patrysiu ogromne gratulacje dla ciebie i Marcelka :-)
Ale miła niespodziankę nam sprawilas w ten poranek :-)
Niech malutki zdrowo rośnie a ty szybciutko wracaj do nas :-)

Zagladne pózniej . Miłego dnia dziewczynki :-)
 
reklama
Witam
Wpadam tylko na chwilę bo robota czeka

Patrysiu wreszcie sie doczekalas gratuluję syneczka :) wszystkiego dobrego dla Was i wracajcie szybko

Ewcik tak jak Piranha pisze - nie spisuj tego cyklu na straty bo znam przypadki ciąży z długiego cyklu gdzie owu była dopiero 30 któregoś dnia cyklu. Wszystko jest możliwe chociaż napewno trudniejsze bo trzeba filowac i robić te testy żeby owu nie przegapić nawet tej późnej . Trzymam kciuki

Jeśli o mnie chodzi to pisałyście że fajnie że na nfz USG mi zrobili - ale to nie było na nfz tylko w prywatnej klinice medicover w której mąż w pracy opłaca za nas składki ;) .

Ja dziś rano jechalam w korkach ponad godzinę 12 km na pobranie krwi do tych wszystkich zleconych przez gina badań. Glodna do tego bo na czczo . Myślałam że padne w tym aucie.

Lecę do pracy - miłego dnia
 
Patrysiu GRATULACJE!!!!! Wspaniałe wieści, życzę Wam cudownych wspólnych chwil, nareszcie razem.:-)

Jak tak Was czytam to myślę sobie, że nic nie zrobiłam z mim ph, nawet nie mam pojęcia jakie miałam jak zaszłam w ciążę, ech...
Ja od dzisiaj odstawiłam fenoterol, tak jak kazała ginka, a za 2 tyg. wyciąganie szwów. Zobaczę czy mi znowu skurcze w kość nie dadzą, bo jednak fenoterol bardzo pomógł, a tu jeszcze do wyciągania szwów trzeba by poczeka. Po za tym dopiero muszę sobie wszystko kupić do szpitala i dla maluszka przygotować rzeczy.
Pozdrawiam wszystkie dziewczynki:-)
 
Lola flora -ile ci zostało do porodu ???
masz tel.do którejś z nas aby przekazac info o narodzinach??

Nulko-wiesz obiecałam sobie ,że jak uda sie ta dziewczynka
to i ja uwierzę w planowanie tak do końca i spróbuję szczęścia :-D
 
Tusia dokładnie ja też czekam na wynik planowania u Nullki

Nullka ja w sobotę jechałam do Warszawy i też masakra godzina w korku, wspólczuję tak na codzień . Kiedy myślisz że poznasz płeć?
 
Ewcik, ja tak miałam z owulką w cyklu zaciążenia. Jeszcze w 24 dniu cyklu na monitoringu gin. mówiła,ze to cykl bez owulacyjny i że będzie mi się ciągnął, mierzyłam tempkę i nic. Potem pojechałam do Krakowa na zajęcia na sobotę i niedzielę. Już w sobotę myslę sonie a cóż to za śluz się pojawia, to był 31 dzień cyklu,a w niedziele przed południem tak mnie jajnik bolał, że chodzić nie mogłam. Myślałam, że to okres się zbliża, zwłaszcza, że w poniedziałek 33 dnia cyklu dostałam krwawienia. Myślałam, że okres mi się rozkręca, a tu nic prawie we wtorek, środę. Potem cisza i znów za kilka dni lekkie tym razem krwawienie. Temperatura wtedy była ponad 37 i ja tak jeszcze długo czekałam po czym zastanawiała mnie cały czas temp. w pochwie i co dziwne pod pacha miałam cały czas ponad 37,3. I tak zaszłam w ciążę nawet nie wiem kiedy? Piszę to, żeby dodać ci otuchy, bo książki jedni, lekarze drugie, a nasze organizmy zrobią po swojemu. A cha i ja miałam porąbane cykle co 30 dni albo nawet ok 43. trzymam kciuki za owulację!!!!
A i przypomniało mi się, jak robiłam test owulacyjny w 33 dniu cyklu i nic prawie krechy widać nie było, a tu proszę jestem dziś w 35 tygodniu ciąży.
 
reklama
witam wszystkich
Pogoda u nas fatalna, ja jestem tak przeziebiona , ze ledwo zyje, juz mnie kilka dni trzyma
Patrysia ogromne gartulacje,
agagsm to to widze, ze mamy podobnych chłopów, bo mojemu przeprosiny tez przez gardlo nie przechodza
 
Do góry