reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

479901_502928106385189_668791040_n.jpg

Patrysiu Kochana
PrzeOgromne GRATULACJE dla Ciebie i Marcelka
Niech syncio zdrowo rosnie, daje Wam wiele radości i szczescia!!!
Wracaj do nas Szybko Patrzysiu:)))
 
reklama
Zobacz załącznik 504286

Patrysiu, GRATULUJĘ z całego serca!!!

Dużo zdrowia i uśmiechów, pisków, wrzasków i zabawy moc, sporo radości z tupotu malutkich nóżek, łez szczęścia z pierwszego uśmiechu, ząbka, słowa i kroku, porozrzucanych wszędzie klocków, przytulenia okrągłej główki i uścisków małych rączek.

 
Witajcie dziewczyny, długo mnie nie było ale to z racji mojej choroby ( rozłożyło mnie strasznie ) jak i choroby Jaśka.

No ale doczytałam wszystko :-)

Nulka gratuluję serduszka , to jest piękny moment w ciąży jak zobaczy się ten migający punkcik:tak:.
Noemi trzymam kciuki za piękną zdrową ciążę no i żeby te dwie kreski okazały się dziewczynką :-).

No i przede wszystkim Patrysia serdecznie gratuluje dla Was. Witamy Marcelka niech rośnie zdrowo.

Miłego dnia dziewczyny
 
Ewcik, zapomniałam Ci napisać, może pij znów ziółka nr 3? W tamtym cyklu piłaś i miałaś śliczną owulkę. Jak już pisałam mam przeczucie, że będziesz mieć późną owulację jak we większości Twoich cykli :tak: Długie cykle to długa pierwsza faza a długa pierwsza faza to późno wzrastające pęcherzyki, ja trzymam kciuki bo naprawdę mam takie przeczucie, rób kochana na wszelkie wypadek testy :-)
 
GRATULUJĘ PATRYSIA!

U mnie to już szansa jedynie na "0+12" chyba :) kreska na owulacyjnym mi ciemnieje i wieczorem to już będzie ciemna, brzuch mnie boli, a ja od wczoraj mam "ciche dni" z moim mężem i nie da rady inaczej - chyba, że mnie przeprosi, w co wątpię, bo on książe i przepraszać nie przeprosi pierwszy - więc chyba na straty ten cykl :baffled:
szkoda gadać
 
agagsm ja też liczę że dziś w końcu bede miała pozytywny test, ile można czekać!
A Ty tam sie nie dąsaj z mężem akurat teraz jak czas na serduszkowanie:) no coś ty.. przytulcie się i pogódźcie :tak: a wieczorkiem działajcie ;)
 
Patrysia ogromne gratulacje dla Ciebie i Synusia:-D

a ja dalej czekam na owu. brzuch też mnie boli, śluzu pełno rozciągliwego, zbadałam jego ph i jest 6,8:szok: co robi picie wody z cytryną i ograniczenie nabiału:-)
z testami owu to już nie wiem co i jak, wczoraj robiłam co dwie godziny, i tak o 16tej kreska druga była, nie jakaś tam mocna, o 18tej ledwo widoczna, a o 21wszej już jej nie było w ogóle, a dzisiaj o 10tej jest mocna, ale jednak słabsza niż kontrolna, zobaczymy co będzie dalej, jak mi testów starczy, miałam 50szt i pewnie wszystkie na jeden cykl pójdą:eek:
jajniki czuję, mam takie obrzęknięte podbrzusze, po hormonkach to i może jakieś bliźniaki by były:-D

pozdrawiam Was i lecę domek ogarnąć, jutro Ślubowanie mojej Emilki, muszę ubranko przygotować, jeszcze zakupy poczęstunkowe zawieźć do szkoły.

MIŁEGO DNIA
 
reklama
Kinga: z tym, że mój mąż stwierdził wczoraj, że ja "całe życie" układam pod to żeby w ciąży być i że przesadzam, bo przy Miśce było raz i jest dziecko, więc o co mi chodzi z tymi staraniami codziennie, a on nie jest maszyną, więc się obraziłam i nie będę go zmuszała, że to dziś czy nie dziś - póki nie przeprosi to jest dla mnie powietrzem :eek:
ilaczek: oj dieta dużo daje, też to zauważyłam - łyknę 1 tabl żurawiny i po ok. 1h mam ph niższe:)
 
Do góry