reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Aga, Kate, mój też obrażalski i nie zna słowa przepraszam.

Kate, dużo zdrówka dla Ciebie!

Aga
, życzę przeprosin ze strony M (choćby takich bez słowa przepraszam ;-)) i owocnych działanek, progesteron już prawdopodobnie rośnie a owulka tuż tuż.

Marzycielko, ta lampa wydaje się być mała a wielkość ma tu znaczenie :-D, ja mam tego typu lampę Himalayan Salt Lamp 4-6Kg Medium | eBay i ma jakieś 30 cm wysokości. Ta lampa musi być ogromna 18-25Kg Himalayan Crystal Salt Lamp | eBay :-D, tutaj salt lamp | eBay można coś sobie wybrać.

Agulek
i Tusia, ja wierzę mocno, że spełnią się Wasze marzenia i będziecie tu niebawem chwalić się różową wyprawką.

Olum, kolorek dziewczynkowy :-) choć ja osobiście nie wierzę w skuteczność tych testów ...życzę by jednak u Ciebie się sprawdził. A w którym teraz jesteś tygodniu? Będę jutro trzymać kciuki!

Mama, niniejszym wzywamy do niezwłocznego stawienia się na forum :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
olum nie smuc sie! najwazniejsze zeby dzidzia byla zdrowa :-) czasami sama sie zastanawiam jak juz bede w ciazy to czy bardzo bede sie stresowala tym kto zamieszkal w moim brzuszku. no ale przeciez i tak juz wtedy nic nie zmienimy wiec lepiej sie tym nie stresowac tylko cieszyc ze znowu bedziemy mogli przytulic taka malutka istotke ;-)
 
cześć dziewczyny.

Mam do Was ogromną prośbę czy byłybyście tak kochane i przypomniały mi jakie suplementy powinnam łykać ja a jakie mój M planując dziewczynkę.

Będę wdzięczna również za adresy gdzie owe suplementy kupić .

Z góry dziękuję

Nad moim M ustawicznie pracuję aby w końcu dał zielone światło na powiększenie rodzinki . Oczywiście sama mam dylematy tak jak dzisiaj opisywały dziewczyny ale ech same wiecie gdzieś w duszy gra :-)
 
M. już mnie próbuje podejść, że niby nic się nie stało i taki miły się robi...ehh słowo przepraszam to jak jakieś matrix:confused2:
Piranha, kate, kinga: bo oni mają genetyczne upośledzenie na słowo przepraszam i moja wina:-D

Piranha: u mnie owulka jest właśnie jak już progesteron rośnie i zresztą wiem i czuję, że to już w ciągu najbliższych 12-24h na 100% - no i regularnie jak w zegarku koło 20dc.
Pytanie teoretyczne - jak się pogodzę to kiedy działać w owulację też? dziś wieczorem, jutro rano? zważając, że mi skacze po przytulankach PH??? w końcu ja jestem ograniczona jedynie do "zachodzenia w ciąże" więc trzeba się trzymać tego celu, co by chociaż prawdę mój luby mówił :-D Help me. Najlepiej to d pracy nie iść z powodu staranek:laugh2::-p
wczoraj się nałykałam jak głupia żurawiny, replensa wycisnęłam, no i pokłóciłam się z m. - rano to miałam z tego wszystkiego prawie 4,0 Ph, ale myślałam, że podziałamy a mnie tak wnerwił, że już wszelkich działań sie odechciało :rofl2::-D:rofl2:

Marzycielka
: tez myślę nad lampa - taka ok. 5kg mi się wydaje akurat!

Kinga: kciuki za twoją owulację, bo moja chyba puka do mnie:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry