reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Andziak-rozumiem cie doskonale
Ja bendąc w ciązy z drugim dzieckiem i wielką nadzieją na córkę
poroniłam :-(a dalsza sąsiadka tez była w ciąży ja miałam na 22maj ona urodziła 20maja córkę
za kazdym razem jak spojrze na nia serce mi ściska :-(trudne to jest.

Noemi-ach :-):-):-)

Mama-u mnie bez zmian kobitko >buziol.

miłego kobitki.
 
reklama
hej dziewuszki!!!

czekam właśnie na lekarza, bo może dziś do domkuuuu......:-D

Noemi - no to kochana &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Mama - jak rodzice patrzą to dzieci aniołeczki:-D

wstawać śpiochy!!!
miłego dnia!!!
 
Hej babeczki!

Nareszcie mam internet! ...przeczytałam jednak tylko ostatnie strony bo czasu brak :-(

Noemi, ciąża jak nic :-) a ten spadek i drugi skok to była późna implantacja (stąd tak ważna jest długa FL, gdyby była za krótka to zarodek nie zdążyłby się zagnieździć), test wyszedł pozytywny w tym samym odstępie od skoku co u mnie :-) Kochana, GRATULUJĘ z całego serca, Twój wykres wygląda jak plusik na teście :tak:, ale się cieszę! Juuuuupiiiiiii!!!!

Marzycielko, Castagnus obniża prolaktynę, jak chcesz mam kilka nowych opakować oraz 2 nówki Agnus Castus (z tym samym składnikiem ale chyba w silniejszej wersji) zakupione w UK to mogę Ci wysłać. Mi jednak nie służył (miałam po nim koszmarne pryszcze i bóle głowy) ale wiele dziewczyn zachwala. Stresował mnie też fakt, że można stosować tylko 3 miesiące a potem musi być przerwa, stresowałam się, że gdy nie zajdę w ciągu tych 3 miesięcy to po odstawieniu nastąpi wyrzut prolaktyny i znów wszystko się namiesza. Prolaktynę obniża też witamina B6 we większych dawkach, warto jednak sprawdzić poziom PRL bo gdy jest znacząco podwyższony to Castagnus czy B6 sobie nie poradzą i musi wkroczyć do akcji Bromergon/Dostinex/Norprolac.

Madzik, witaj i koniecznie pisz z nami! Ja kupowałam One Step Ovulation Test na Allegro.

Tasha, czekam dziś na posta napisanego z domku :-), a jak Sonia się czuje?
 
Witam Was wszystkie o poranku :-)
Dzisiaj mam nadzieję będę mieć czas żeby z Wami popisać i chociaż troszkę nadrobić stronek.
Tesha &&&&&&&&& żebyżcie mogły już iść do domku!

Noemi &&&&&&&&&&& :biggrin2::biggrin2::laugh2:
 
Kinga, dopiero teraz zauważyłam jak napisałaś :zawstydzona/y:, po powrocie do domu miałam urwanie głowy z usypianiem dzieci a potem sama odpłynęłam :-) Właśnie odpisałam :-)
 
dziewczyny, wychodzimy do domu!!!!!!!!!!!!!!!
hurrra!!!
Sonia ma się całkiem dobrze, humorek jej dopisuje, obdarzyła mnie od rana serią uśmiechów:-), apetyt ma, że ho ho, waży już 4150:-), zapalenie płuc minęło, pozostała resztka kataru, ale są to już ilości śladowe, które można aspiratorem wyciągnąć, dostanę też kropelki do noska robione na zamówienie i dalsza kuracja katarowa w domu:-)
ale się cieszę!!!
kupiłam też mojej niuni huśtawkę Bright Starts taką jak Axarai, mam nadzieję, że się jej spodoba:-)

potem odezwę się z domku:-)
 
reklama
Do góry