reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Kinga, no oczywiście, że się doczekasz, niebawem Ty nam tu będziesz pokazywać fotkę pięknego plusika, zobaczysz! Ostatnio udało się na urlopie (dobrze pamiętam?) więc to tylko kwestia zmniejszenia stresu.

Tasha, ale super!!! Ucałuj ode mnie małą śmieszkę!
 
reklama
Hej Girls
I ja z doskoku...
U nas Już dobrze, zdrowo.....Uff
MacKo w szkole, Maksio turla sie po dywanie;))))

Tylko ja jakaś senna...

Dziewczynki sluchajcie, przepraszam za reklamowanie sie
ale być moze ktorąś z Was zainteresuje
Mam do sprzedania dwie kurteczki firmy ENDO
Jedna jest Nowa z metkami na rozmiar 118
zimowa
Bardzo ciepla!!!
Sprzedaję ja poniewaz na Maciusia jest za duza i kupilam mu taka sama mniejsza wiec tej juz nie zostawiam

KURTKA ENDO 5-6L 118 IDEALNA JESIEŃ ZIMA W-WA (2682002542) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Druga Kurteczka Używana wg mnie w bardzo dobrym stanie rozmiar 86
Kolor w zasadzie unisex, takze zimowa i cieplutka!!
Bardzo polecam:))))
Oczywiscie co do ceny mozemy sie jeszcze "dogadać":)

KURTKA ENDO 12M-18M 82 IDEALNA JESIEŃ ZIMA W-WA (2682212501) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.


 
Kinga, no oczywiście, że się doczekasz, niebawem Ty nam tu będziesz pokazywać fotkę pięknego plusika, zobaczysz! Ostatnio udało się na urlopie (dobrze pamiętam?) więc to tylko kwestia zmniejszenia stresu.

ciężko u mnie aby nie było stresu :/ niestety. Stale coś wychodzi.... do dupy jest czasami.
Mysle czy sie na joge nie zapiszę... zobacze jeszcze.
 
czesc dziewczynki :-)

Mama, Piranha dziekuje wam bardzo za pomoc. No wlasnie, najgorsze jest ze samemu nie da sie stwierdzic czy prolaktyna jest za wysoka czy za niska :-(
Piranha tak sie sklada ze mam w domu zapas Agnus Castus, bo juz kiedys zazywalam przez moment. mam w dawce 1600mg. jaka ilosc polecasz zeby zazywac? dziekuje :-********************

Noemi super!!!!!!!!! chyba po cichutku mozemy ci juz pogratulowac :-):tak:

Czarodziejko moi chlopcy juz przygotowani na zimowa pogode, ale napewno ktos chetny sie znajdzie. a tej kurteczki z metka nie moglas oddac do sklepu, albo wymienic na ta mniejsza?

ja jednak zostalam z malym w domku i wlasnie kawkuje, a jak skoncze to biore sie za sprzatanko.

Kinga przepraszam, zapomnialam i tobie pogratulowac II kreseczek ;-) a joga to bardzo dobry pomysl , mam znajoma ktora chodzi i sobie bardzo chwali:tak:
 
WITAM:)

Ja tak na szybkiego...

Na KTG skurcze są (ogolnie codziennie mam skurcze)i gin do piątku czeka bo możliwe samo mnie ruszy(taa jasne hehe)a jak nie to juz mam skierowanie i w piątek na 8:00 do szpitala sie wstawić na czczo ;)

Wczoraj czop znowu ruszył(bo miał przerwę hehe)...tak czy siak juz na dniach powinnam mieć smerfika przy sobie:))
 
czesz wszystkim
Dzisiaj mam troszeczke czasu, dom posprzątałam chociaż znowu przydałyby sie generalne porządki,
co prawda tydzień temu sprzątałam ale przy moich dzieciach to mozna sprzątac 24 h na dobe
Patrysia mam nadzieje, że mały szybciuto sie urodzi i nie bedzie chciał czekac az do piatku, a Ty jak sie czujesz???
Czarodziejko super, ze dzieciaczki juz całkiem zdrowe
mama co słychac???
Noemi mi też nie wyszedł test o czułości 10 jak robiłam 2 dni przed spodziwaną @ dopiero w dniu kiedy miłąm dostac @ pokazały sie dwie kreski, tak ze trzymam &&&&&&&
Tasha to super, ze idziesz wreszcie do domu, a z huśtawki bedziesz na pewno zadowolona, ja miałam przy
dzieciach i u mnie super sie spisywały, tylko ja kupowałam te większe
Kinga ja tez czytam twój blog jak tylko mam chwilke czasu
Madzia co u Ciebie??? odpoczywasz ? mam nadzieje, ze tak
Pirhania jak dzieciaczki??
 
Witam dziewczyny
Znowu mnie trochę nie było , ale to dlatego że jak mam luźniej w pracy to często jest tak że nie chce mi się odpalać kompa a w weekend to już w ogóle. Sobota i niedziela były spędzone mega rodzinnie.
Wczoraj miałam stracha bo miałam dwie plamki krwi na bieliźnie i się mega wystraszyłam że będzie powtórka z grudnia :-( Potem do teraz już cisza i tak myślę sobie że to chyba było po sobotnim serduchu które było po tygodniowej przerwie. Także na razie mówimy STOP serduchom - przynajmniej do wizyty 11.10

Jutro Julek o 11 ma zdjęcie gipsu - mam stracha czy wszystko będzie ok i czy nie bedzie musiał chodzić na jakąś rehabilitację. Zobaczymy
To tyle co u mnie

Madzik witaj i udzielaj sie udzielaj :) Testy owulacyjne , które ja polecam (zresztą poleciła mi je Piranha) są dobre i nie zawiodłam sie na nich . Ja kupowałam od tego sprzedawcy 50x TESTY OWULACYJNE+5x TESTY CIĄŻOWE BARDZO CZUŁE (2632581715) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Noemi czułam że z tego cyklu będzie ciąża :) Od początku kibicowałam Ci mocno i bardzo wierzyłam patrząc na codzienny zapis Twojej tempki że dołączysz do mnie/ do nas ciężarówek.
Jejciuuuu cichutko już Ci gratuluję . Zapodawaj nam tu fotki Twoich testów :-) Ja chętnie popatrzę

Kinga Dzisiaj wyszedł Ci test owu dodatni??? To do roboty kochana i już trzymam kciuki za plusa na końcu wykresu :-)

Czyli ja weszłam za Axarai a Noemi wchodzi za Darię???

Patrysia jak tam po weekendzie ??? Nadal w całości jeszcze jesteś??? ;-) A brzuszek masz duży , ale taki zgrabniutki :-) Super mieszkanko to nie dziwne że synkowi tam dobrze

Tasha super że w końcu wychodzicie ze szpitala :-) Oby teraz już Sonia była zdrowiuteńka .

Czarodziejko dobrze ze chłopcy już zdrowi , ale trochę się miałaś z tym choróbskiem . Ehhh te wirusiska

natusia widzę że po imprezce jesteście?? Wszystkiego najlepszego dla synka i dla Was z okazji rocznicy :-)
Fajne fotki z imprezki :)

mama widzę że trochę sie pokomplikowało w sprawach biznesowych i troche pod góre jest, ale silna babka jesteś i napewno znajdzie się jakieś dobre rozwiązanie tego wszystkiego. Usiądziesz przemyślisz podebatujesz i jak pomysłowy Dobromir wpadnie coś do głowy :) Życzę Ci tego z całego serducha i trzymam kciuki

Nie wiem co ja miałam jeszcze :eek:
Muszę lecieć po Julka zaraz do szkoły

Aaaaaaaa wiem od dzisiaj zaczęły mi sie większe mdłości :tak: Na razie wymiotów brak , ale odruchy są (najgorzej jak otwieram lodówkę - i od mięsa mnie jakoś odrzuca i od wędlin)
 
reklama
Marzycielko, ale nie masz możliwości zrobienia badania krwi pod kątem prolaktyny? Jak masz Agnus Castus to jasne, że łykaj, brałabym raz dziennie, u wielu dziewczyn zdziałał cuda :tak:

Czarodziejko, śliczne kurteczki, szkoda, że jedna za mała a druga za duża na Krzysia :-)

Patrysiu
, w tym tygodniu nareszcie przytulisz małego Uparciuszka! :-)

Kate
, ano synuś się nudzi, marudzi i budzi siostrę a Kaja z niewyspania też marudzi czyli kolejny Dzień Świstaka ;-) ...ja dziś jakaś taka wypluta i pokłady cierpliwości na wyczerpaniu, co mam minutkę to sprzątam bo mój synek to mały generatorek mega bałaganu ;-) Jak znajdziesz chwilkę wytchnienia to wklej nowe fotki swoich pociech.

nullka, ja w pierwszej ciąży miałam zawsze takie mini krwawienia po serduchach więc na wszelki wypadek tego unikałam ...no a w drugiej ciąży miałam uraz po pierwszej więc też była wstrzemięźliwość ;-), na pewno wszystko jest w porządku. Oby mdłości za bardzo Ciebie nie torturowały.
 
Do góry