reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

hejka ..my juz po wizycie u znajomych ...zasiedzielismy się wiec w ramach kolacji 2 wielkie pizze...
czuje sie tak :confused2: objadłam sie ,że nie mam siły na nic....super nie:sorry: nie lubie tak ....a tylko 2 kawałki zjadłam ..



Czarodziejka
dzięki za pomasowanie :-pkochana jestes :)):**


Marzycielka
jeśli prl masz nie za wysoka to castagnus pomoże ...jesli masz wysoka to już musi byc bromergon...


Andziak
&&& za bratowa ,żeby tym razem udało sie donosić !


Truskaffcia
no widzisz ...nie miała kiedy przyjśc ta małpa..


Czarna
prosze mysleć pozytywnie a nie z góry zakładac ,że sie nie uda! :)


Noemi
przytulam ,ale ....&&& nie puszczam ;)



lece obrobić dzieci i sama tez sie kładę zaraz bo padnieta troche jestem ..

karaluchy :):))
 
reklama
witajcie dziewczyny
jestem tutaj nowa-mam na imię Magda i mam 32 lata, mam 2 letnia córeczkę i zaczynam się starac o drugie dziecko w połowie października .Chciałabym,żeby szybko poszło -w poprzednią ciąże zaszłam po 4 cs , ale robiłam testy owu, własnie mam pytanie jakie teraz są dobre testy na rynku ?
Postaram się pisać regularnie :)))
Pozdrawiam was :)
 
Andziak
no to faktycznie rodzina Wam sie powiekszy:)
Twój Synuś bedzie miał kompana/kompankę do zabawy:))))
A czemu bratowa dopiero przed porodem pozna płeć?

Witaj Madzik:)))
Rozumiem ze teraz starac sie bedziecie o synka?
 
Ostatnia edycja:
Czarodziejka -no mam nadzieję,że bedzie chlopczyk ,ale to loteria ;)
W ogole mam nadzieje,ze jak będe w ciązy to jakoś dam radę z ta moją zbuntowaną dwulatką , która ciągle jest na nie :-D
 
Czarodziejka chodzilo mi o moj porod.
Miejmy nadzieje ze teraz bedzie ok.Wtedy poronila w 6 tyg. Teraz wszystko jest ok.
No zazdrosc bedzie wrazie czego.Czesto sie widujemy.A ze maluda bedzie w wieku Jedrusia to dziewczynka bedzie mi przypomunac o mojej Zosi.
No i o tym ze mi nie bylo dane miec coreczke i ze juz jej miec nie bede.Ale takie zycie...
 
Ostatnia edycja:
andziak
moze nie bedzie tak źle.:D
z jednej strony fajnie zeby miala dziewczynkę....skoro ma dwoch synków..z drugiej Tobie przez to bedzie ciezej..
Na pocieszenie Ci powiem ze teraz wiecej chlopcow sie rodzi wsrod moich znajomych...o BB nie mowie bo tu to laski planują i sie udaje;))
ale jak ktos nieswiadomy to chlopaczkii wychodzą:)))

Madzia
dobrze bedzie
Jak tu trafiłas to synek murowany:))))))
 
To nie tak ze ja jej zycze synka.Tylko ze mi fakt bedzie ciezko jako mamie 4 symow od zawsze marzacej o coreczce. A z tymi chlopcami no jest wysyp od wrzesnia do stycznia.Ale wczesniej byl wysyp tak od lutego do sierpnia dziewczynek.Wiec w marcu roznie.Fakt planowac nie planowali.Ale zaraz po poronieniu i czesty sex wiec roznie.Ale na moim przykladzie widac ze i tak los decyduje.
 
Hej!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dziewczyny dzisiaj tempka 37,03 i wiecie co:-) nie smiejcie się ze mnie ale doszukiwałam się drugiej kreski wczoraj cały dzien i coś mnie podkusiło i nasikałam jeszcze raz i sobie mowię skoro nie ma hormonu to jak drugi raz przejdzie to kreska powinna się pojawić dzisiaj rano wstaję a tam mega bladzioch:-) tak się cieszę i postanowiłam że test zrobię jutro żeby się utwierdzić tylko nie wiem jaki....chyba 10 jednak muszę kupić jak myślicie??Kurcze jednak miałam dzisiaj ten test robić a nie wczoraj rano za szybko ale ja taka niecierpliwa jestem....
 
reklama
witam na chwilkę .


Noemi
rewelka !!! czyli masz tak jak u Nullki ! widzisz---> bedzie si ;)) co ma nie być ;)
nadal mega &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&!!!!!!



miłego babki ..ja śmigam z Zu do szkoły bo mają lekcję otwartą z rodzicami wiec popatrze sobie jak tem mój dzieć się zachowuje na lekcji :-p
 
Do góry