reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Natusia ale Twój duży mężczyzna fajny :D fryzurka super i radość widać:tak:
Noemi ja testy robiłam o tej czułości 25, wszystkie trzy. Pierwszy wyszedł bladzioch, ale faktycznie pojawił się w wyznaczonym czasie, potem kreska ciemniejsza ale nie tak ciemna jak kontrolna i na koniec dwie grubaśne krechy :) Zaciskam Kciuki i niech tempka w niebiosach nadal się trzyma :D
Marzycielka u lekarza będziesz na wyspach?
Mama czyli pracowita niedziela ;) małpa nie miała Cię kiedy nawiedzić, ehh...
Czarodziejka powodzenia w diecie dla męża ;)
Andziak trzymam kciuki za zdrowego dzieciaczka w rodzinie, czyli pewnie termin ma podobnie do mnie? tak?
 
reklama
Ahhh chyba mam jednak doła....troszkę mi smutno i jednej chwili myślę sobie, że jest ok że w 1 ciąży też narobiłam tych testów zanim wyszedł pozytywny a chwilami mam doła bo na teście 10 jest napisane że wykazuje 2/3 dniową ciążę....ahhh może owulka była później niż 15dc więc trzeba czekać a jest mi troszkę ciężko.....pooglądałam stare testy z 1 ciąży i aż miło mi się na sercy zrobiło jak te 2 kreseczki zobaczyłam i sobie powiedziałam że teraz też takie chce....a wtedy takie jaśniutkie mi się wydawały hehe
 
Andziak to bardzo podobnie, ja mam na 30 marca (ostatnio na 26marca wg usg)
Noemi wiem jak to czekanie jest ciężkie :( ale niestety niczego nie da sie przyspieszyć więc niech te pare dni szybko zleci i na kolejnym teście pojawią się dwie kreseczki, kciuki zaciśnięte!!!
 
Wiesz mnie na tempka trzyma w nadzieji na ciążę w owulacyjnym cyklu 14 dnia miałam już bardzo duży spadek a 15 miesiączkę dostałam także jak tempka będzie rosła to ok byleby nie spadła a u mnie z owulką nigdy nic nie wiadomo....
 
U niej bylo trudno okreslic dokladny termin bo nie miala okresu.Lekarz liczyl od poronienia.
Pewnie przed porodem dowiem sie czy beda mieli upragniona coreczke.I nie ukrywam ze troche bede zazdroscic jak im sie uda.Zwlaszcza ze dzieci beda w podobnym wieku
 
Ostatnia edycja:
Andziak ja poprostu już bardzo bym chciała być w ciąży i chyba na trzecie dziecko zdecyduje się jak jeszcze nie będzie nam aż tak bardzo zależało jak teraz....
 
reklama
I po weekendzie...

A mój mały coś sie przeziebil i chyba jutro z nim zostanę w domu.

Truskafffka no tak, jestem zmuszona iść do angielskiego lekarza i tak sie zastanawiam czy oni wogole coś mi pomogą.

Andziak doskonale cię rozumie. Trudno jest nie czuć chociażby malutkiej zazdrości jeżeli nasze marzenie spotykamy wokół nas.
Mam takie momenty kiedy wydaje mi sie, ze juz nie mam takiego wielkiego pragnienia na córeczkę, ale jak tylko gdzie zobaczę te sukieneczki to wszystko wraca ;-)

Dziewczyny wyczytalam gdzieś ze na problemy z prolaktyna dobry jest castangus. Co o tym sądzicie? I jaki to ma wpływ na planowanie konkretnej płci?
 
Do góry