reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Kinga no dzisiaj tempka wyzsza ale to chyba zwiastuje zblizajaca sie @. szkoda ze wogole na tym wykresie nie mozna sie dopatrzec owulacji...

Patrysia no to ja tez zycze szybkiego bezbolesnego porodu :-) myslami napewno bedziemy z toba ;-)

Piranha w w kolejnym cylku (w tym miesiacu) ide znowu na badanie progesteronu, juz mam skierowanie. i jak juz beda wyniki i pojde do lekarza to podpytam o ta prolaktyne i pokaze moj wykres. juz jestem ciekawa co powie.
 
reklama
Kinga Dzisiaj wyszedł Ci test owu dodatni??? To do roboty kochana i już trzymam kciuki za plusa na końcu wykresu
biggrin.gif
test zrobie jak wrócę do domu z pracy
myślę że dziś bedzie już pozytywny.
 
Witam i ja poniedziałkowo,
muszę szefa pochwalić:-D w piątek mówił że jedzie na większe zakupy i napomknęłam o nowym fotelu do mojego biurka i co? MAM:-p:-D jest super wygodny, mogę przemieszczać się na kółkach:-D

wczoraj babcia gadała z Matikiem o dzidziusiu i pyta jak to w końcu jest, chciałby braciszka czy siostrzyczkę. Najpierw Mati powiedział że braciszka, a potem pomyślał i zmienił zdanie na siostrę i wytłumaczył że w domu jest dwóch chłopców (On i tata) i jedna dziewczynka (mama) więc potrzebujemy jeszcze jedną dziewczynkę do kompletu :p
ale on wie, że dzidziuś jest niespodzianką i nie można sobie wybrać czy ma być chłopcem czy dziewczynką i że czekamy aż dzidzia nam powie kim jest :p ot taki mój mądraliński :)

Noemi jajajajajaa mam ciary :D cudownie :) pięknie wykres wygląda i po cichutku już gratki ślę :D Czekam na kolejne testy i pięknie ciemniejące kreseczki:tak::tak::tak:
Mama córcia na pewno pięknie się sprawuje w szkole ;) fajne takie dni otwarte ;)
Tusia a jak u was z działaniami?
Tasha jupiiiiii czekam na posta z domku :)
Kinga no baa jasne że plusik będzie i II kreseczki też :D
a joga dobry pomysł, generalnie warto znaleźć chwilę dla siebie, jakiś sposób by odreagować stresy dnia codziennego :)
Patrysia już zacieram rączki, ale super, zaraz będziesz tulić swojego szkrabika :DDDDD
Kate hehe no ja nie wiem jak to jest, ale ledwo człowiek skończy sprzątać i przydałoby się żeby zaczął od nowa:-p:-D
Nullka też miałam raz w tej ciąży krew po serduchu, no i plamiłam trochę jak mi czas @ wypadł za pierwszym razem. Jak będziesz na wizycie to powiesz o tym krwawieniu, lekarz da znać co z serduchami ;)
a mdłości...współczuję, ale hehe dobrze że są :p
 
Marzycielko, a może od razu z progesteronem zrób prolaktynę? ...ja robiłam na własną rękę bez skierowania. A może jednak owulka była skoro tempka tak ładnie pnie się w górę? :-) Przed @ to tempka spada na skutek spadku progesteronu.

Kinga, kciuki za plusik dziś i za 2 tygodnie!!!
 
Marzycielko jak patrzę na Twój wykres to na razie wygląda to tak jakby owu była około 21/22dc :-) Może właśnie tak było?

Piranha to mówisz że znowu dzień świstaka w domu z pobudkami itp??? Ehhh
 
Piranha nie wiem jak to tutaj jest, czy zrobia mi odrazu prolaktyne jak im powiem czy musze isc do lekarza po skierowanie. najwyzej poczekam, jak juz tyle wytrzymalam :-D

a z ta tempka to chodzilo mi o to, ze moze przed @ zawsze tak jest, ze najpierw jest wysoko a potem nagle spada :confused:

dziekuje dziewczyny za interpretacje. tylko wcale mnie to nie pociesza, ze owulacja mogla byc dopiero teraz bo moje cykle nigdy nie byly dluzsze jak 28, 29 dni. raz byl 30-dniowy.
 
Czesc dziewczynki

....wpadam tylko na mala chwileczke, bo czasu dzis brak.....

Neomi super, super..... sciskam mocno i &&&&&&& nadal trzymam :-)

.... u mnnie pozostaje czekac na @. Test zrobilam i pudlo, ale walcze dalej. Nowy cykl bez testow, bez termometra i bez stresu :-D.

Dziewczynki sciskam mocno wszsytkie i zycze wszsytkiego dobrego. Buziaczki
 
hej kochane, wpadłam tylko chwilkę, bo zaraz muszę jechać do koleżanki, bo ma problem z piersiami /jest 2 tyg po porodzie/

kinga a gdzie jest ten Twój blog, z chęcią poczytam:-)

pirania dzisiaj tempka niestety w górę poszła.. a test owu negatywny nadal

będę wieczorkiem, see ya!;-)
 
reklama
Cześć dziewczyny:happy:


Nie odzywałam się wczoraj, bo coś ni net nie hulał. Późnym popołudniem zajrzeli znajomi, więc nie było czasu, a że poszli bardzo późno, to poszłam spać.

Dziękuję Wam za miłe słowa odnośnie ubranek zakupionych przez męża. Nie wiem, jak mu się udało je kupić ot tak, jednego popołudnia, ale bardzo jestem z niego dumna:-p
Poza tym oczywiście dziękuje za pamięć. Miło, że czasem o mnie myślicie:happy:

Ogólnie u mnie ok. Czuję się kiepsko, no ale trudno, żeby było inaczej. Mama pomaga mi pod każdym względem. Dziewczynki nie odstępują jej na krok. Aż mi jej szkoda, że nie może sobie tak po prostu posiedzieć i zrelaksować się. Cieszę się, że zostanie do końca miesiąca, bo za 3 tygodnie chcę wyprawić Neluni urodzinki i bez jej pomocy byłoby to bardzo ciężkie.
Dziś mi głowa pęka. To chyba od pogody, bo od wczoraj znowu leje.


Noemi
trzymam kciuki za kolejny teścik. Zobaczysz, że będzie dobrze:-) &&&&&&&&&&&&&&


Czarodziejko
super, że Maksio ma się już dobrze...Fakt, że to super poszaleć wreszcie w działach chłopięcych, ale nie ukrywam, że czasem ciężko mi się odnaleźć. Dlatego właśnie pomoc męża jest mi nie zbędna, bo ja jednak wolę żywe kolory, a dla chłopców kolorystyka jednak bardziej spokojna. Tak, czy siak jest to cudowna odmiana:-)


Tasha super, że wychodzicie do domku! Silna babeczka z Sonii, skoro tak szybciukto uporała się z choróbskiem. Pięknie rośnie. Oby tak dalej:-) I powiem Ci, że ja tez już nie mogę doczekać się, kiedy przedstawię Wam moje kolejne szczęście:tak:


Natusiu
śliczny ten Twój mały mężczyzna. Widać, że imprezka udana. Wystarczy na niego spojrzeć:happy:


Marzycielko mama mnie ciągle goni, żebym tylko odpoczywała, ale ja kurka tak nie umiem. Wiesz, nosi mnie ciągle, chciałabym robić cokolwiek. Wiem, że nie mogę, bo jak tylko się za coś wezmę, to zaraz mnie wszystko boli i ledwo chodzę, a mimo to korci mnie:zawstydzona/y:
Chyba coś przeczyłam...czy Ty tez jesteś z UK? Wspomniałaś, że będziesz zmuszona iść do lekarza w Uk i stąd moje pytanie:sorry:


Mama gratuluję certyfikatów! Masz absolutna rację, że jak przegnę, to szpital:eek: Mąż cały czas mi grozi, że jak nie siądę na dupsku, to zaraz mnie na siłę tam zawiezie...Echhhh....muszę sobie sama wbić do głowy, że czas wyhamować:sorry:


Andzia powodzenia życzę dla bratowej! A Ciebie rozumiem. Ja kiedy jeszcze płci nie znałam i gdzieś słyszałam, że komuś udało się po np. 3 córkach ustrzelić chłopca, to w sercu czułam zazdrość, mimo iż miałam wciąż szanse. Tego uczucia się nie da opanować. To troszkę tak, jakbym się dowiedziała, że koleżanka, strzeliła 6 w totka i twierdziła, ze nie zazdroszczę. Może kiepskie porównanie, ale pewnych emocji i uczuć nie da się ukierunkować. Przynajmniej dla mnie.


Madzik witam na forum. Również jestem Magda i podobnie jak Tobie, marzył mi się chłopczyk.:happy: Do dziewczyn dołączyłam nie dawno, ale przed przystąpieniem do starań właśnie ten watek bardzo wzbogacił moją wiedzę na temat planowania. Za ich radami i wskazówkami po 7 cyklach udało się i spodziewam się synka. Także może i jest to trochę loteria, ale jednak wiedza dziewczyn z Piranią na czele jest tak wielka, że szczęściu na prawdę można pomóc. Testy owulacyjne polecam te, co Pirania i Nullka. U mnie się sprawdziły. Powodzenia Ci życzę i pisz jak najczęściej:-)
W ciąży na pewno dasz radę z córeczką. Ja mam za sobą jedną ciążę z roczną córeczką i teraz, jak widzisz ma suwaczku, też nie jest lekko. Mimo to daję radę i z niecierpliwości oczekuje kolejnego maluszka;-)


Kinga
czy tego chcesz, czy nie......trzymam kciuki &&&&&&&&&&&&&:-) Oj, strasznie bym chciała, żeby los się wreszcie do Ciebie uśmiechnął:tak:


Patrysiu ależ sobie synuś upodobał sobie zacisza Twojego brzuszka:-) Miejmy nadzieję, że utulisz go szybciej niż w okolicach piątku. Takie mam pytanko...może głupie, ale nie śmiej się:zawstydzona/y: Czy gdybyśmy z mężem przystali na imię Marcel dla naszego synka, to nie masz nic przeciwko? Wiesz, niektórzy by mieli:-p



Kate uwierz mi, że sama bym się wzięła za generalne porządki...Wiem, nie realne jak dla mnie teraz, ale przydało by się. Odpoczywam, a przynajmniej staram się:-p Tylko sama wiesz, że dla osób co to na dupce nie usiedzą nie jest to łatwe:sorry:



Nullka
mnie mdłości właśnie tak nawiedzały zazwyczaj ok 6-7 tygodnia, kiedy byłam z dziewczynkami w ciąży. Czyżby kolejny objaw dziewczynkowy;-):-) No życzę Ci tego z całego serca:happy:



Truskafffka
strasznie mądry ten Wasz synuś. Uwielbiam, kiedy dzieci tak tłumaczą coś...U nas wczoraj, jak byli znajomi, to Nela opowiadała ciągle a maluszku w brzuszku, że to braciszek i będzie miał siusiaka i za każdym razem to jej pytanie "wiesz?"...no nie mogę. Albo jak tłumaczyła, że teraz musi być bardzo grzeczna i pomagać mamie, bo mama źle się czuje, ale teraz jest babcia, to może czasem troszkę porozrabiać:-D
Gratuluje takiego szefa! Nic tylko pracować;-)


Ewcik, Czarna
miło Was widzieć. Za Was również trzymam kciuki&&&&&&&&&&&&&&&:happy:


Tusia, Kasia z uk, Pirania
, Axa, Lola flora, Missbella pozdrawiam oczywiście!

Misia, Daria, Martuchaaa, Ilaczek, Pierogatka, Agagsm, Jagienka
gdzie się podziewacie?


Miłego popołudnia dla wszystkich!
 
Do góry