reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Ewcik - a może kropelki do nosa Nasivin 0,01%; są przeznaczone dla niemowląt po 1 miesiącu życia, więc nie mogą być jakieś szkodliwe, poza tym bez recepty; Sonia miała przepisywane różne cuda na ten katar włącznie z jakimś specyfikiem na leczenie zatok a właśnie Nasivin jej pomógł i dziś już prawie po katarze

Andziak - jaki zgrabny brzuszek!!!

Mama - dasz radę, wierzę w Ciebie, przebojowa z Ciebie babeczka:tak:

Czarodziejka - zbieraj kochana siły na listopadowe dni, bo dopiero wtedy będziemy chodziły wyplute;-)
 
tasha jak ostatnio usłyszałam w reklamie "leczony katar trwa 7 dni, a nie leczony tydzień" :-D więc jeszcze ze 3-4 dni i powinno przejść.. niestety, nie mam tych kropli w domu, mam tylko xylogel, ale nic nie pomaga, poza tym nie wolno tego stosować dłuzej, niż 3 dni

andziak śliczny, kształtny brzusio.. moim zdaniem na tych zdjęciach to nie siusiaczek, tylko pępowina, no ale może się mylę

mama walcz o swoje marzenia!! silna babka z Ciebie i ja wiem, że Ci się uda
 
Andzia jaaaaaaaa, ale masz piękny brzuszek. W ogóle niezła laseczka z Ciebie:cool2:


Martucha oszczędzam się, to fakt. Nie robię prawie nic, ale i tak kiepsko się czuję. Normalnie boli mnie wszystko:eek: Może to i lepiej, bo nawet nie próbuję się za bardzo porywać na robotę. Dziewczynki w porządku. Już zrozumiały, że mama się źle czuje i trzeba mamie pomagać, a nie tylko wymagać. Nikusia poza szkołą świata nie widzi. Biega tam jak na skrzydłach. Zaczyna już mówić angielskie słówka i liczby....Coś czuję, że ona szybciej załapie język niż Nelunia.
Daj znać, jak będziesz miała wyniki badań. Chciaż sobie podgybamy:-p
 
Magda - ajjj...zapomniałam poprosić...wrzuć kochana kilka fotek z tymi cudeńkami, które mąż kupił dla królewicza, plisss!!! i zdradź jakie imię wybraliscie!!!

Natusia - zdrówka dla synka i miłego imprezowania!!! chyba w poniedziałek wychodzimy do domku, boszsz nareszcie, czuję się tu jak w celi:-D, tylko spacerniaka brakuje
 
reklama
sałatka zrobiona, ciacho też:-) odpoczywam :-p

Mama haha jak uszka? moje chłopaki dziś latali i bawili się w "gilanie" boszszeeee jaki hałas, aż w uszach brzęczało:rofl2:
i masz rację, korzystam :p a jak mnie najdzie wielka chcica to jest jeszcze lech bezalkoholowy i z niego grzańca można też zrobić ;p
Martucha dobrze że się przypomniałaś ;)
Andziak jaka ty szczuplutka jesteś :) wszystko Ci w brzuszek idzie, piękne mieszkanko ma Jędruś :)
Natusia no jasne że warto inwestować w siebie, dokształcać się:tak: czyli jeżdżąc na zjazdy musiałabyś nocować poza domem? kurka...ciężka sprawa...
jak często MArcelek ma angielski?
ale się złożyło haha my w zeszłym tygodniu urodzinki Matika i w niedzielę rocznica, a teraz wy hihi
Magda Gratulacje dla Nikusi :D Duma rozpiera :-):-):-):tak::tak::tak:
dołączam do prośby Tashy :D

Przejrzałam zdjęcia Matika i Rybci ...i nic nie widzę:-D
bardzo podobne mają maluchy wymiary jeśli chodzi o przezierność karkową, wymiar dwuciemieniowy. Różnica taka że przy Matiku łożysko było na przedniej ścianie wysoko, a teraz jest na tylnej ścianie wysoko. Mati wg usg 12tc+6dni i miał 60,9mm a Rybcia 13tc+1dzień i ma 69,3mm :)


Piranha czy to że łożysko jest teraz na tylnej ścianie, może wpływać na odczuwanie ruchów maluszka?
Tasha WOLNOŚCI Witaj!!! :D
 
Do góry